Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt eddig a legundorítóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legundorítóbb dolog amit az életben mondtak nektek a nők, amikor megpróbáltátok őket meghódítani?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok másokat milyen atrocitások értek ilyen téren. Továbbá ha a nők majd olvassák ezt, akkor látják, hogy miként bánik a férfiakkal a fajtájuk az életben, csak azért mert nem átlagon aluli a külsejük.


Nekem valami olyasmit mondott egyszer egy lány egy szórakozóhelyen, hogy annyira visszataszító vagyok, hogy inkább a halott kutyájával szexelne mint velem és ha nem hagyom béként itt bátyja és agyonveret vele. A vicc az, hogy egy italra akartam csak meghívni... Fel volt háborodva, hogy egyáltalán hozzászóltam, mindezt csak azért mert ocsmány és alacsony vagyok.



2016. febr. 26. 21:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/88 anonim ***** válasza:

A szép nők érzelmi világa nem szokott messzire fejlődni.. Már megint.


Igen, tudok őszintén sajnálni embereket. És azért mert szép vagyok, nem vagyok egyúttal egy utolsó paraszt, sem csalfa rbanc, sem pénzéhes qrva.

Mindenesetre nekem végső soron mindegy, ha leírod a női nemet, de próbálkozok, hátha egyszer elérek bármi hatást nálatok..


Nagy ritkán valakihez eljut.

2016. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/88 anonim ***** válasza:

28: Nem minden nő küldött el durván, az igaz, de a többsége inkább a durvább visszautasítást részesítette előnyben a finomabb módszerek helyett.


29: Én alacsony és ocsmány férfiként nem sajnálatra vágyom, és kicsit sem izgat, ha utálnak. Ha te minden kérdéshez kiírnád ezt, amit most írtál, azzal inkább csak a kiéhezett férfiak privát áradatát hoznád magadra.

2016. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/88 anonim ***** válasza:

Innen linkelj már egy olyan képet ami hasonlóan csúnya mint te:

[link]

2016. febr. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/88 anonim ***** válasza:
21# sajnalom hogy igy gondolod! Sajnos arrol h nem vagy jokepu nem te tehetsz de azok a lanyok akik ilyenekt csinalnak nem lanyok hanem ovis senkik egy belulrol ures semmik nem lanyok ezek szoval ezert is van amelyik kap egy ket jokora pofont olyankor kicsit atgondolja hogy rosszul es kemenyen fogalmazott... Engem nem erdekel a nok velemenye h jaj noket verni nem szabad blabla csak az a helyzet h ezek nem nok ezek egy ures semmik szoval egy beszolas egy pofon attol fugg mennyire kemeny annal erossebb a pofon volt hogy okollel kellett szolnom h eleg lessz nem kell mondani a semmi szoveget 13 evesen kaptam egy brutalis beszolast megalazast ahol sokan kirohogtek csak azert mert a csaj nepszeru volt de o is megkapta aztan amit megerdemelt es sorra az osszes paliai is megkaptak :) nem erdekel hogy az eroszak nem ... Bla bla engem nem fog tobbet megalazni egy no sem! Es johet barmennyi palijaval mindeggyiken sprba megyek es amennyi pali annyit fog kapni. Es kepzeljetek azota nyugodt beszolas mentes eletet elek es sokakkal joba vagyok marmint sok fiu haverom lett vannak olyanok is akik engem inteztek el es vannak koztuk akiket en. Bocsi hogy hosszu lett egy reszlet az eletembol mar csak azert is h johessenek a szidasok a nőktől csak h tudjatok semmit sem bantam meg! :)
2016. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/88 A kérdező kommentje:

#31 Bocs nem személyes, mert tőled személyesen még nyilván nem kaptam meg a következőekben felsoroltakat, de a te fajtádat utálom a legjobban. Ti vagytok a leggorombábbak és ti fintorogtok a legocsmányabb mind közül.

Komolyan kérdeztem, vannak egyáltalán érzelmeid, tudsz például őszintén szeretni ? Milyen kaliberű a pasid (magas, izmos, havi fél milla netto legalább?) ? Azért kérdezem ezeket, mert akik annyira gorombák tudnak lenni egy másik emberrel, mint a szép nők nagy többsége velem, ott komolyan kétségeim vannak. Még egyszer nem személyeskedni akarod veled, de komolyan érdekel.

2016. febr. 26. 22:53
 36/88 anonim ***** válasza:
Volt idő, amikor egy TXT fájlban gyűjtögettem az évek során felhalmozott aranyköpéseket, szívatásokat, gúnyos beszólásokat. Egy az egyben bemásoltam volna most ide, ha pár évvel ezelőtt nem dobja be a törölközőt a merevlemezem.
2016. febr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/88 anonim ***** válasza:
Nem szeretnél személyeskedni, de megállás nélkül sértegetsz..
2016. febr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/88 anonim ***** válasza:

"Ipkisz Láb"


Néhány aranyköpésre nem emlékszel? Nem vagyok mazochista, de kíváncsivá tettél.:D

2016. febr. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/88 darabkat ***** válasza:
92%

"A te fajtádat utálom a legjobban" Ez igazán kedves, nem is értem miért nem hullanak az öledbe a nők ilyen megkeseredett és általánosító, goromba beszólások után. Mit nem lehet azon felfogni, hogy azért, mert szép, még nem bunkó alaptalanul senkivel?

Én elhiszem, hogy alacsony vagy meg ocsmány, de ezt miért kell folyton kihangsúlyoznod? Igen, tudjuk, hogy utálod magad, nyilván ezt mindenki egyből leveszi, aki körülötted van, amitől nem leszel népszerűbb, az önbizalomhiány egyáltalán nem vonzó tulajdonság. Én elég sok lányt ismerek, akik szerintem szépek, de ők nem így gondolkodnak magukról és olyan fárasztó azt hallgatni,h mennyire lenézik magukat,h a végén én se látom már őket szépnek, felhívják a hibáikra (ami amúgy fel sem tűnne)a figyelmet.

Teljesen idegen lányoknál próbálkozol? Mert szerintem full ismeretlenként még a "jó pasiknak" is kihívás csajozni, talán egy baráti, ismeretségi körből egyszerűbb lenne valamit kialakítani.

2016. febr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/88 A kérdező kommentje:

#37 Nem tehetek róla, de nagyon utálom az olyanokat mint te. Erről persze nem te tehetsz, de te is beláttad, hogy nem kaptad meg az élettől amit én, így fogalmad sincs. Megjegyzem, azt kívánom minden utálatom ellenére hogy soha ne tudd meg milyen ez.


#33

Erre hasonlítok kicsit:

[link]


Vastagabb az orrom, fiatalabb vagyok, dagadtabb a fejem, több hajam van, de nagyon rondán áll a fejemen, Bajszom nincs.

Testem olyasmi mint Homer Simpson csak véznábbak a karjaim mint neki arányában. Kicsik, nőiesek a kezeim.

A brokim is kicsi, bár ezzel még direkt módon sosem volt probléma, igaz csak azért mert egyetlen nővel a téma közelébe sem kerültem még SOHA. Aki ocsmány és alacsony annak ennyi jut.

2016. febr. 26. 23:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!