Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt eddig a legundorítóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legundorítóbb dolog amit az életben mondtak nektek a nők, amikor megpróbáltátok őket meghódítani?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok másokat milyen atrocitások értek ilyen téren. Továbbá ha a nők majd olvassák ezt, akkor látják, hogy miként bánik a férfiakkal a fajtájuk az életben, csak azért mert nem átlagon aluli a külsejük.


Nekem valami olyasmit mondott egyszer egy lány egy szórakozóhelyen, hogy annyira visszataszító vagyok, hogy inkább a halott kutyájával szexelne mint velem és ha nem hagyom béként itt bátyja és agyonveret vele. A vicc az, hogy egy italra akartam csak meghívni... Fel volt háborodva, hogy egyáltalán hozzászóltam, mindezt csak azért mert ocsmány és alacsony vagyok.



2016. febr. 26. 21:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/88 anonim ***** válasza:
66%

Igen hosszú listát kellene írnom, ha mindegyik durva visszautasításomat le akarná írni. A kedvencem még egyetemen történt, ott a lány direkt szívatott meg (ő kezdeményezett, felhívott telefonon, hogy régóta figyel, meg tetszek neki, akkor még naiv voltam elhittem, másnapra randit beszéltünk meg 2 órát váratott majd megjelent a barátnőivel, hogy én ezt komolyan elhittem, hogy majd pont egy lány összeállna egy olyan ronda és kövér sráccal mint én (azóta lefogytam), meg voltak még egyéb ilyen "finom" beszólások a barátnői részéről). De nincs olyan, a külsőt negatív szóval leíró kifejezés, amit ne hallottam már lányoktól.


Az előző hozzászólásokban említett bunkó stílus egyáltalán nem jellemző rám, bár általában még pár mondatig sem állnak le velem beszélgetni a lányok.


Amúgy kérdező nagyon szépen elloptad a már bejáratott szövegemet arról, hogy alacsony vagyok és ocsmány (és 29 évesen még egy randim sem volt; ezt is oda szoktam írni). De fogadni mernék, hogy meg sem közelítesz ocsmányságban. Én olyan ronda vagyok, hogy egyetlen egy dolgot tudok kiváltani a lányokból, ez pedig a hányinger, és mindezt a külsőmnek köszönhetem.

2016. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/88 anonim ***** válasza:
96%

Mit nem értesz azon, hogy nem bukom a sggfejekre? Bárki aki pénzéhes qrvának hív, leírta magát. Bárki aki ilyen stílusban beszél velem, leírta magát. Lehet bármilyen gazdag, bármilyen jóképű, leszrom. Aki így beszél velem, azt elküldöm a jó qrva anyjába és látni nem vagyok hajlandó onnantól kezdve. Jó lenne ha másoknak is lenne önbecsülése és nem feküdnének az ilyen barmok alá, de az az ő dolguk.


Nyilván szarul esne, ha valaki ilyet mondana. Ezt soha egy percig nem mondtam. Ugyanakkor nehezen tudom elképzelni, hogy valaki ezt így a semmiből előadja. Nem mondom, hogy hazudsz, csak egyszerűen hihetetlen szmomra, hogy nulla előzménnyel ezt mondja valaki.

2016. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/88 anonim ***** válasza:
Kérlek, küldjetek már képet. Komolyan! Megmondom az őszinte véleményemet, építő kritikát is mondok ha kell, nem fogok alázni senkit, de egyszerűen tényleg kíváncsi vagyok, hogy miért értékelitek magatokat ennyire alul.. vagy más miért teszi.
2016. febr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/88 anonim ***** válasza:
22: Pedig hidd el, hogy nagyon sokszor a semmiből jönnek a nagyon durva visszautasító válaszok, sokszor olyan hangnemben, hogy az ember ki sem nézi a lányból ezt a stílust. Én megértem, hogy pont a bunkó és értetlen férfiak miatt kezelnek nagyjából minden próbálkozót ilyen szinten, de miért kell azt is porba alázni, aki megérti azt, hogy egy lánynak nem az esete. Más kérdés persze, hogy az milyen rossz érzés tud az lenni, ha az ember soha, senkinek sem az esete, több, mint 1000 próbálkozás és 13 évnyi aktív csajozás után sem sikerült még egy randit sem összehoznom a külsőm miatt.
2016. febr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/88 anonim ***** válasza:
Igeeen képet a népnek főleg a kérdezőtől
2016. febr. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/88 A kérdező kommentje:

#21, #24 Hát bocs, de valóban sorstársak vagyunk. Nem is tudtam, hogy létezel, én viszont 34 vagyok, én többet szenvedtem mint te. Mindig 5 év előnyben(vagy hátrányban?) leszek. Szerintem mindegy melyikünk mennyire ocsmány, mert ugyan azt az utat járjuk be.

A történet amit írtál elég durva, pláne, hogy ez egyetemen előfordul, de simán bele tudom képzelni magam a helyedbe. Nekem aktív 15 évem bánja ez a storyt, olyan 15 évesen kezdtem "csajozni" vagy nevezzük ez a szenvedést aminek akarjuk, és olyan 4 éve teljesen felhagytam az egésszel annyira feleslegesnek véltem folytatni. Azóta jobban vagyok, sokkal kevesebb a negatív élmény legalább is.


#22 (76%-os)

Azt még aközben írtam miközben te írtad már a másodikat szóval volt egy kis átfedés a reakció időket illetően a hozzászólásokkal kapcsolatban.


Ezt most mondod és ha már megtiszteltél azzal, hogy legalább nem hazugozol le, akkor én is megtisztellek ezzel, hogy elhiszem amit írsz, pedig nem szokásom. Szép nő vagy egyébként ? Csak mert ha igen, akkor tényleg halvány fogalmad sincs a 66%-os és az én, vagy a többi sorstárs helyzetéről.

Neked eleve előny, hogy nő vagy. Nem láttam még olyan ronda nőt, aki ne tudott volna pasit fogni.


Képet talán küldök egyszer, egyelőre nem fogok. Nincs kedvem itt magamat közröhej tárgyává tenni.

2016. febr. 26. 22:25
 27/88 anonim ***** válasza:

26: Akkor viszonylag újonnan regisztrált lehetsz, mert nagyjából 3-3,5 éve vagyok a gyakorin, és ez idő alatt elég sok kérdéshez válaszoltam, mindig az "alacsony és ocsmány" kifejezést használva, olyan aktív jelenléttel, hogy volt már, mikor kérdést is kiírtak rólam, hogy merre vagyok XD


Amúgy a képküldés: javaslom ne tedd. Én régebben küldtem pár embernek, akik csak megerősítették, hogy ja, tényleg alacsony vagyok és ocsmány, viszont olyan is volt, aki rosszindulatúan visszaélt vele.


Amúgy szerintem én sosem leszek képes feladni azt a reményt, hogy barátnőm legyen, és ezért folyamatosan teszek is.

2016. febr. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/88 anonim ***** válasza:

Igen, valóban nem tudom átérezni a problémátokat. MEgérteni meg tudom, átérezni nyilván nem. Szép nő vagyok egyébként, legalábbis visszajelzések alapján, meg egészséges önkritika alapján igen.


Tudom, hogy az emberek tudnak kegyetlenek lenni, de én csak egyszer voltam, amikor okot adtak rá.

A mérhetetlen általánosítás szokott felbosszantani, holott nem hiszem el, hogy minden nő, akinél valaha próbálkoztatok így küldött el..gondolom ez azért nem igaz..

2016. febr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/88 anonim ***** válasza:

Most már engem is érdekel, hogy hogy nézel ki, mert baromi irritáló, hogy mindenhova odaírod ezeket a jelzőket.

Így pont, hogy nem megsajnálni, hanem mégjobban utalni fognak, mert idegesítő vagy.

Lány létemre rajtam van 20 kg felesleg, most én is írjam minden válaszomhoz, hogy babapuncival rendelkező 95/D kosaras mellű lány vagyok, de csak azért ilyen nagyok a melleim, mert 20 kg felesleg van rajtam és vastag a karom, 130 centi a csípőm, és vastagok a combjaim, de homokóra alakom van, mert emellé karcsú vagyok, és igénylem a szexben a kikotozest, valamint a napi 6 szexet, stb.. Szerinted kinek nem mennék az agyára? Pedig én is csak az igazat írtam.

2016. febr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/88 A kérdező kommentje:

#27 Hát akkor kitartást, remélem sikerül, mondjuk ha így adódna leírhatnád hogy hol és mit csináltál mert tényleg érdekelne. Én teljesen kiégtem a szemétkedésbe és a sok bántásba amit kaptam, elég volt.


#28 Nem mind volt ennyire extrém, de volt pár durva ezen kívül is. Utaztam a buszon két lány mögöttem vihogott, hogy olyan az a srác mint egy patkánydisznó... meg hasonlók. Na mindegy.

Az a durva, hogy téged egy ilyen incidens "felidegesít" (amit leírtál) én és a sorstársaim egész életünkben ezt kaptuk a nőktől...


Ha szép nő vagy, akkor tényleg maximális magas lóról osztod az eszet egyébként, ennyiből nem igazán tudom sokra becsülni a véleményedet. Ez olyan mintha én egy etiópiait próbálnék megérteni, hogy milyen nem enni 1 hétig, miközben burkolnám befele a libamájat.


Tényleg, képes vagy te őszinte sajnálatot érezni más emberek iránt ? A szép nők érzelmi világa nem szokott túlságosan messzire fejlődni. Gondoltam megkérdezem, nem bunkósodni vagy általánosítani akarok csak érdekel.

2016. febr. 26. 22:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!