Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt eddig a legundorítóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legundorítóbb dolog amit az életben mondtak nektek a nők, amikor megpróbáltátok őket meghódítani?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok másokat milyen atrocitások értek ilyen téren. Továbbá ha a nők majd olvassák ezt, akkor látják, hogy miként bánik a férfiakkal a fajtájuk az életben, csak azért mert nem átlagon aluli a külsejük.


Nekem valami olyasmit mondott egyszer egy lány egy szórakozóhelyen, hogy annyira visszataszító vagyok, hogy inkább a halott kutyájával szexelne mint velem és ha nem hagyom béként itt bátyja és agyonveret vele. A vicc az, hogy egy italra akartam csak meghívni... Fel volt háborodva, hogy egyáltalán hozzászóltam, mindezt csak azért mert ocsmány és alacsony vagyok.



2016. febr. 26. 21:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 A kérdező kommentje:

#61 Már megint hírességek... Hagyjuk már ezt komolyan.


#62 Te egy igazi látnok vagy, hogy nem nyertél még a lotton ?


#63 Utcán igen ritkán próbálkoztam, annyira ocsmány és alacsony vagyok, hogy a legtöbb nőt megijesztettem volna és nem éppen ez volt a célom.


#64 Köszönöm ez egy korrekt válasz. Legalább őszinte vagy...


#65 De igen, nagyon más vagyok mint ők. Ok és okozat mond neked valamit ? Nem voltam mindig ilyen, leírtam már. Viszont a nőktől 15 év alatt mindig pontosan ugyan ezt kaptam. A nyelvezet és a stílus változott de a végeredmény aligha.


#66 A kérdésben említett nő valóban a legalja. Ezért írtam példának. Egyébként nem ez alapján általánosítom a nőket, hanem az alapján, hogy külsőtől és igazság szerint mindentől függetlenül az összes elküld mert ocsmány és alacsony vagyok.

Félreértettél még valamit, nem azt mondtam hogy a szépek rosszabbak vagy sem, egyszerűben velem azok voltak sokkal gorombábbak mindig is. Gondolom túl ocsmány vagyok a saját tükörképük után, vagy fene tudja. Kaptam csúnya lánytól is olyan dumát, hogy csak pislogtam...


#67 Erre csak annyit tudok mondani, hogy "távolról jött ember azt mond amit akar". De tudod mit, elhiszem neked. Akkor biztos te vagy a kivétel és egyszerűen veled sose hozott össze sors. Lehet az is, hogy az a srác közel sem volt annyira ocsmány és alacsony mint én.


#68 Tisztelet!


#69 Ez is egy megközelítés, megértem. Igazából bennem ez eleinte nem tudatosult annyira. Azt láttam, hogy vannak nálam jobb kiállású srácok is, de nem érdekelt egyáltalán. Elkezdtem próbálkozni, aztán látható az eredmény.

Viszont!

2016. febr. 27. 10:04
 72/88 anonim ***** válasza:
21%
Rosszúl probálkozól...nem baj,sírj csak tovább.
2016. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 anonim ***** válasza:
77%
72-es, te honnan a fenéből tudod, hogy ki hogy próbálkozik? megint egy okoska, aki semmit se tud a másikról, csak írni tudja a baromságait..."sírj csak tovább", de rühellem az ilyen arrogáns senkiket.
2016. febr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/88 anonim ***** válasza:
79%

Akkor arogáns vagyok,lehet ,de én legalább teszek azért hogy jobb legyen. Nem mint a kedves kérdező,aki napok óta csak picsog. Lehet nem ismerem,de marha érdekes h ebbe a mocsok világba csak ő meg még egy pár alacsony,ocsmány pasi nem kell senkinek és mindenki csak bántja őket. És írta h kövér,akkor elöszőr kezdjen avval valamit,ha magátol nem megy,elég fejlett az orvostudomány.

Énis marha kemény munkával fogytam pl.

Álandóan a nyafogás mellett még sajnáltatja is magát.

2016. febr. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/88 anonim ***** válasza:

Kérdező... baromi irritáló a stílusod, és unalmas is vagy azt kell mondanom. Ennyi rinyálást... komolyan!

30 vagyok, soha nem volt még csajom sajnos, de nem csinálom azt amit te ezen az oldalon levágsz :D Szedd már össze magad, ember!

Keress valami hobbit, utazgass vagy tényleg sportolj, de erről az ocsmány vagyok stb. szófordulatról akadjál már le, könyörgöm! Tele van veled az egész Felnőtt párkapcsolatok oldal :D Nem látod, mit művelsz? Így, hogyan is várod el, hogy legyen valakid? Arról nem is beszélve, hogy minek is kellene neked valaki, amikor láthatóan gyűlölöd a nőket? Ha meg már nem is akarsz senkit, mert meguntad a dolgot stb. akkor meg mi az értelme, hogy állandóan sír a szád? Foglalkozz mással és kész.

2016. febr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/88 anonim ***** válasza:
95%

Komolyan ijesztő, amit itt egyesek összehordanak az egész női nemről. Amíg így beszéltek róluk, ne csodálkozzatok, hogy szóban sem állnak veletek. Erre a viselkedésre pedig semmi mentség. Nők és férfiak között is vannak bunkók, nem kell a rinya.


24/F

2016. febr. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:
Még annó jött hozzánk egy új munkatárs csaj. Gondoltam hogy kedveskedek neki; és saját kezűleg sütöttem sütit amit elvittem a munkahelyemre. Persze hogy ne legyen gyanús a dolog, meg kináltam a többi kollégát is:) el is fogadták, csodával határos módon ízlett is mindenkinek:) aztán az eggyik beavatott kolléga finoman reklámozott a lánykának, hogy itt van ez a házias srác, mit szólnál rá? De a csaj csak annyit mondott hogy inkább felszed egy helyes pasit és megtanítja sütni, minthogy velem össze Jöjjön:/
2016. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
100%

#77

Na, vele se vesztettél sokat :D

2016. febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 anonim ***** válasza:
#77 ez tényleg jó :-)
2016. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/88 anonim ***** válasza:
65%
"inkább felszed egy helyes pasit és megtanítja sütni, minthogy velem össze Jöjjön:/" De undorítóak az ilyen nők,akik így belegázolnak mások lelkébe, az ilyenek a szememben nem különbek a csótányoknál,amiket el kell taposni, hagy jöjjön ki a száján a ki..ott bele!
2016. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!