Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt eddig a legundorítóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legundorítóbb dolog amit az életben mondtak nektek a nők, amikor megpróbáltátok őket meghódítani?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok másokat milyen atrocitások értek ilyen téren. Továbbá ha a nők majd olvassák ezt, akkor látják, hogy miként bánik a férfiakkal a fajtájuk az életben, csak azért mert nem átlagon aluli a külsejük.


Nekem valami olyasmit mondott egyszer egy lány egy szórakozóhelyen, hogy annyira visszataszító vagyok, hogy inkább a halott kutyájával szexelne mint velem és ha nem hagyom béként itt bátyja és agyonveret vele. A vicc az, hogy egy italra akartam csak meghívni... Fel volt háborodva, hogy egyáltalán hozzászóltam, mindezt csak azért mert ocsmány és alacsony vagyok.



2016. febr. 26. 21:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/88 anonim ***** válasza:

"Nem tehetek róla, de nagyon utálom az olyanokat mint te."


Nincs több mondandóm.

2016. febr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/88 anonim ***** válasza:

1. Férfiként nem jelentesz semmit számomra.


2. Miután úgynevezett jeleket kaptam, azaz rámmosolygott, összesúgott a barátnőivel, odamentem. Erre ő: "Te tényleg azt hitted, hogy tetszenél nekem?_Mindezt azután, hogy ő jelzett nekem.


3. Beszélgetés, nem nyomultam. "Végülis kíváncsi lennék, milyen lenne veled a szex.Bár elég sokat kéne innom hozzá."


4. Beszélget a lány másokkal, akiket ismerek. Biztos forrásból tudom. "Úgy hiányzik a szex. Srác, aki ott van, felajánlkozik neki, persze viccből. Lány Inkább valaki mással. Srác: Akkor "velem", az én nevemet mondja. Lány: Tudod mit, akkor már inkább veled-mondja a srácnak.


Nagyjából hirtelen ezek jutottak az eszembe. De lenne még, csak ezek is elég súlyosak voltak.

2016. febr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/88 anonim ***** válasza:

Mivel tudom, hogy foschul nézek ki*, ezért meg se próbáltam még soha se odamenni a lányokhoz. Akikkel mégis beszéltem, mert úgy adódott, hogy vonaton, diákmunkán vagy egyetemen megismerkedtünk, és megpróbáltam valamit kihozni a teljesen reménytelen helyzetből, azok elintézték élőben kétszavas válaszokkal, neten meg még annyira se méltattak. Szóval konkrét visszautasításban nem volt még részem, és ha rajtam múlik, nem is lesz. Ja de, egyszer írásban kaptam egy "sajnálom, de nem"-et, bár azt nem is bántam, csak a semminél több alapon próbálkoztam nála amúgy is.


*Ez egyébként itt a GYK-n is bizonyítást nyert. Én ugyanis küldtem pár nőnek képet (láss csodát, nem élt vele vissza senki! nem 1997-ben vagyunk), ennek nagy része nem válaszolt, egy elintézte egy sablonos válasszal, hogyaszongya: "nem a külsőddel van baj", és egy volt, aki korrekten véleményt nyilvánított (egyébként kulturáltan és bújtatottan, de az volt a lényege, hogy voltaképpen semmi esélyem senkinél).

2016. febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/88 anonim ***** válasza:
#40. És mi fáj jobban: hogy nem tudsz dugni, hogy egyedül maradsz, vagy hogy esélyed sem lesz családra?
2016. febr. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/88 A kérdező kommentje:

#42 Részvétem. Ezekbe a helyzetekbe is bele tudom élni magamat. Teljesen tudok velük azonosulni.


Szép világ lenne ha a nők tudnának bármi mást is értékelni bennünk mint a külsőnket... és persze a pénztárca. De tapasztalat, a pénz magában nem elég semmire sajnos. Igaz olyan nőt nem akarnék aki csak ezért van velem.

2016. febr. 26. 23:13
 46/88 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező nem tudom miért írogatod mindig, hogy "alacsony vagy és ocsmány", még ha valóban így is van, akkor sem kéne ezzel állandó jelleggel degradálnod magad. Sajnos ez a dolog egy idő után még jobban ki fog hatni rád és jelentősen csökkenti a láthatóan amúgy sem nagy esélyeid. Kicsit kibékülhetnél magaddal, nagyon úgyse tudsz változtatni a magasságodon, viszont lefogyni le tudnál. Egyébként nekem van egy ismerősöm aki szintén nagyon alacsony, kb ilyen 10 éves gyerek szintjén van testi adottságait tekintve, vékony is, de volt már elég sok nője és nem is csúnyák.

A kérdésre válaszolva, ilyen undorító dolog most nem jut eszembe (biztos volt), de ennél az is rosszabb, ha nem is mész oda a lányhoz, egyszerűen csak az utcán sétálva, szórakozóhelyen, kocsmában úgy néznek rád mintha valami ocsmány szörny lennél. Hozzáteszem én nem tartom magam rondának, alacsony se vagyok, kövér sem és nem is vékony. Nem tudom mivel érdemeltem ki ezt a fintorgást és undort, amit kiváltok a legtöbb nőből, akiktől ráadásul nem is akarok semmit. Pont e nem megyek oda soha senkihez és kerülöm az idegenek társaságát, lassan már ilyen szociális fóbiáim alakultak ki (bár lehet, hogy csak én képzelem be magamnak őket).

2016. febr. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/88 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem ha nem leteznenek a nok sokkal nyugodtam vilag lenne!! En el tudnam fogadni h nem leteznek elvegre annyi jo dolog van az eletben ok meg beleronditanak ebbe.
2016. febr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/88 A kérdező kommentje:

#43 Neked is tisztelet. Mondjuk ha próbálkozni se mersz akkor nem derül ki hogy mennyire vagy tényleg ocsmány. Vannak olyan emberek is akik csak magukat látják rondának, közben elfogadhatóak mások számára. Lehet te nem vagy ugyan arra a sorsra ítélve mint a valójában ocsmány és alacsony férfiak.


#44 Fiatalabb koromban a dugás nagyon elöl szerepelt, aztán felnőttem. Nyilván teljesen helyet cseréltek a prioritások a sorban. A dugás érdekel a legkevésbé mostmár, elvégre ott a kezem, ezt a legkönnyebb megoldani.

A magány nagyon rossz. Az, amikor hazamész és ott a teljesen üres lakás. Tudom vegyek kutyát, de kell a fenének. Családot is szerettem volna, ez volt a legnagyobb félelem, hogy nem sikerül majd mielőtt feladtam pár éve. Többek között emiatt is kezdtem kezelésre járni, hogy segítsenek ezt elfogadni, hogy teljesen csődöt mondtam az életben mint férfi. Semmi eredménye nem volt, de jó sokba került.

2016. febr. 26. 23:23
 49/88 anonim ***** válasza:
En magas vagyok es ocsmany szoval lenyegtelen a magassag ha ocsmany vagy nem lessz no csak kar h en meg szuzen halok majd meg :(
2016. febr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/88 anonim ***** válasza:
92%

Na,az önsajnálat és a rinyálás helyett kezdj magaddal valamit. Egyre szánalmassabb és nevetségessebb vagy.

Ahelyett h ezt a kérdést mittudom én hányadjára rakod ki,menj inkább konditerembe fogyni. Kabd össze magad ,mert így soha nem lessz senkid és még 70évesen is kirakod a kérdéseid.

Tudod sokmindenen lehet változtatni! Csak akarni kell! Megérdemelsz még pár ilyen pofont a nőktől. Mert látom még nem fáj eléggé,mert ha így lenne összeszednéd magad! Rengeteg alacsonyabb és csunyább pasi vana világon és mégis van csajuk.

2016. febr. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!