Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt eddig a legundorítóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legundorítóbb dolog amit az életben mondtak nektek a nők, amikor megpróbáltátok őket meghódítani?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok másokat milyen atrocitások értek ilyen téren. Továbbá ha a nők majd olvassák ezt, akkor látják, hogy miként bánik a férfiakkal a fajtájuk az életben, csak azért mert nem átlagon aluli a külsejük.


Nekem valami olyasmit mondott egyszer egy lány egy szórakozóhelyen, hogy annyira visszataszító vagyok, hogy inkább a halott kutyájával szexelne mint velem és ha nem hagyom béként itt bátyja és agyonveret vele. A vicc az, hogy egy italra akartam csak meghívni... Fel volt háborodva, hogy egyáltalán hozzászóltam, mindezt csak azért mert ocsmány és alacsony vagyok.



2016. febr. 26. 21:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/88 anonim ***** válasza:
60%
7-nek igaza van, állandóan panaszkodsz. Kiábrándító lehet a kisugárzásod. Mért nem gondolsz Woody Alanre vagy Nick Vujicicre, Denny Devitora, ők is találtak barátnőt. Mi lenne ha egyszer az életben nem ismerkedni akarnál, hanem valami vicceset, csipkelődőst szólnál be (de nem sértőt) a melletted levő nőnek, arra biztosan nem kapnál ilyen reakciókat és talán elindulhatna egy normális párbeszéd is.
2016. febr. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/88 anonim ***** válasza:
94%
Erre tuti azt írja h mert ők gazdagok és híressek.
2016. febr. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/88 wiWell ***** válasza:
92%

Nem ismerlek kérdezo, de ismerek más csúnya, alacsony pasikat és mindnek van vagy volt már barátnoje.


Elhiszem, hogy nehéz becsajozni, mert mi nok elvárjuk, hogy Ti kezdeményezzetek, de azért én nem adnám fel. Változtatnék a taktikámon és újra meg újra bevetném magam, vadászteruletet váltanék, esetleg ha tényleg még soha egy randi se jott ossze, akkor chaten vagy társkereson megpróbálnék osszehozni egyet. Viszont idegenként odamenni csajokhoz az utcán szerintem nagyon kurdarc-esélyes vállalkozás. Bennem vagy egy olyan reflex, hogy ha megszólít valaki az utcán, akkor mindig azt hiszem, hogy pénzt fog kérni, az esetek 90%-ban igazam is van. Viszont konnyebben megnyílok az általam jól ismert helyeken: munkahely, egyetem, konyvtár, kozeli áruház vagy a kedvenc éttermem. Próbálj meg változtatni a szokásaidon kérdezo, kezdj új dolgokba és új emberekkel fogsz találkozni, akik nyitottabbak lesznek majd.


Ja még annyit, hogy én ilyen undorító módon soha nem kuldtem el senkit és sért, hogy mindenféle agyatlan p*csákkal említenek egy lapon, mert aki ilyet kiejt a száján az csak olyan is. Éljen az általánosítás.

2016. febr. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/88 anonim ***** válasza:
93%

Kerdezo, en nem proballak megvedeni/megmenteni. A kulsod lehet, hogy visszataszito, de a gondolkodasod es a hozzaallasod 100000%-ban az. A kezelesed is azert volt eredmenytelen, mert sut beloled, hogy lemondtal magadrol. Aki nem hajlando segiteni magan, azon masok sem tudnak.


Persze le leszek oltva, hogy en mit sem tudok a te vilagrengeto problemadrol, mert nem szulettem alacsony, ocsmany pasinak. Tudom, hogy suket fulekre talal mindenki, aki segiteni probal neked. Ez egyertelmu.


Szoval add fel. Megmondom az igazat: orokre az maradsz, aki most vagy. Szuz. Vesztes.


Aki mast mond, az nem olvasta a kommentjeid.


23 eves, atlagos kinezetu lany

2016. febr. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/88 anonim ***** válasza:

A nők lenéznek mert ocsmány és alacsony vagy, úgy, hogy közben nem is ismernek.

Te pedig lenézed azokat a nőket, akik szépek, úgy, hogy közben nem is ismered őket.

Semmivel sem vagy különb náluk.

2016. febr. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/88 anonim ***** válasza:
100%

- Kopj le

- Neked ki mondta, hogy ide gyere?

De a legundorítóbb az volt, amikor nem jött el a randira, aztán amikor láttam őt, csak vigyorgott rám.


A kérdésben említett nő pedig szimplán egy hulladék, felesleges vele foglalkozni.


Egyébként kérdező, ez az élet, nem pedig egy Disney mese, ahol a szép = jó és a csúnya = gonosz.

Velem főleg a szép nők voltak mindig kedvesek, a csúnyábbak pedig bunkók. Szóval külső alapján nem lehet megítélni valakiről, hogy milyen ember.


Én több, mint 10 éve kondizok, meg is látszik, mégis mindig visszautasítanak. Ehhez mondjuk hozzátartozik, hogy számomra két ismerkedési lehetőség van: utca, társkereső.

Iskola már nincs (infó szakon amúgy se volt sok nő), munkahelyen férfiak vannak, edzőterembe párok járnak edzeni.


A #61-esnek meg üzenném, hogy olyan jó lenne, ha nem hírességeket hoznál fel példának, de szerintem ezt már egy másik kérdésben elmagyarázták neked.

2016. febr. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/88 anonim válasza:
64%

engem egyáltalán nem érdekel soha a külső, csak az, hogy legyen humora és jól érezzem magam az illetővel és ő is velem, Plusz jól érezze magát a bőrében.

a lehető legjobban pedig ez a viselkedés irritál amilyen neked van, a folyamatos önostorozás, jaj ronda vagyok jaj alacsony és ocsmány. a lányoknak ez nem jön be, nem fognak megsajnálni és beszélni veled ezért...egyszer találkoztam egy foghíjjas nem épp szépség sráccal is... ha nem kezdte volna el folyton ostorozni magát, hogy ő mennyire csúnya a randi kellős közepén és aztán a végéig, még talán lehetett is volna valami...


és a többség szerint szép lány vagyok :)

2016. febr. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/88 anonim ***** válasza:
100%
Ja még eszembe jutott egy sztrori, talán 16 éves lehettem, ép tél volt, mentem haza a suliból, jött velem szembe két csaj, majd az egyik gúnyos vihogás közepette mutogatott rám és mondta a másik kis ribinek, hogy ott van az urad. A röhögcsélés addig tartott, amig erőből fejen dobtam egy hógolyóval. Velem nem fog g..cizni egyik sem!
2016. febr. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/88 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Engem még nem zavart el egy nő sem azért mert én még soha nem is próbálkozotam. Tudom magamról, hogy nézek ki de ettől függetlenül nincs semmi bajom a nőkkel, soha nem szoktam őket szidni vagy ilyesmi és azért tartom magam szerencsésnek, mert mindig is nagyon magamnak való és zárkózott voltam és nagyon sajnálom, hogy ilyen dolgokon kellet keresztül menetek. További kellemes hétvégét kívánok mindenkinek!
2016. febr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/88 anonim ***** válasza:
Kösz haver! :)
2016. febr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!