Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hagyhatnék fel az utálkozással?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szeretem a nőket. Mind felszínes, arrogáns és goromba. Én is csúnya fiú vagy és magasra sem nőttem sőt még vézna is vagyok. Nagy undorodom a tőlük azért amennyit bántottak. Egy ideje viszont rájöttem, hogy ez az utálat teljesen megmérgez és szeretném levetkőzni.


Megismertem a neten egy másik hasonló fiút mint én és együtt kockolunk egyetem után. Ő nem utálja a nőket, SŐT VANNAK LÁNY BARÁTAI IS ami nálam teljesen kivágta a biztosítékot. Mondta, hogy igazam van mindenben, de utálkozva sokkal rosszabb minden mert kihat az ember egyébként normális egyéb oldalaira is. Ebben viszont teljesen igazat adtam neki szóval szeretnék megváltozni.


Hogyan kezdjek hozzá szerintetek ? Volt aki hasonló cipőben volt és sikerült neki ?


U.I: Tőle már kérdeztem, hogy mi a titka, de nem tudta elmondani, annyit mondott, hogy ő nem ilyen utálkozos típus.



2016. márc. 2. 19:23
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudnék megbízni egy nőben sem, viszont arra én is rájöttem, hogy nem gyűlölhettem őket életem végig, semmi értelme nincs :). Viszont ha megismernék egy normális lányt, akkor szívesen elfogadnám barátnak is.
2016. márc. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk kezdjétek úgy, hogy felnőttök. Kamaszoktól még elmenne ez a siránkozás, de felnőtt férfiaktól nevetséges. Hány évesek vagytok egyébként? A 2. 76%.-os.
2016. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
Nem rossz tanács, kezdetnek megteszi.
2016. márc. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 A kérdező kommentje:

51 Köszönöm, miért nem lehetett ezzel kezdeni ?


52 Áhh nem tudom az nekem túl távolinak tűnik meg olyan szürreális ezek után ami most van én bőven beérném ha nem rühellném őket ennyire :/

Meg az a másik, hogy a hormonok miatt beleszeretnék és utána összetörne mert esélyem az nem lenne nála ilyen külsővel, ahogy eddig sem volt. Szóval én sztem azt kihagyom.


53 Neked is kösz, de amúgy fel vagyok nőve köszönöm, 23 vagyok, nemsokára végzek az egyetemen, amúgy már dolgozom is egy éve.

2016. márc. 2. 21:50
 55/68 anonim ***** válasza:
23 éves. ( 54-es voltam)
2016. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:

Mert már én is egészen unom.. bár látom ti nem vagytok reménytelen esetek, legalább lehet veletek beszélni. Ezúton is elnézést a nyers modoromért.


#51

2016. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
100%
Nem nőttél fel még, mondjuk 23 évesen ez nem is csoda. "Utálom a lányokat, mert buták." Tudod ki mond ilyet?, A 3,5 éves fiam és tőle még cuki is.
2016. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
Ne feledd, Vader nagyúr is a végén megváltozott. :)
2016. márc. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 A kérdező kommentje:
58 Tud valami a kis lurkó xDD Miért mi számít felnőttnek ? Dolgozom, eltartom magamat, vannak céljaim, hobbim. Feleségem nyilván soha sem lesz a külsőm miatt, de ezt a tényt valahogy el kell fogadjam.
2016. márc. 2. 21:57
 60/68 anonim ***** válasza:
5%
Dehogynem pénzért megveheted bármelyiket:)
2016. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!