Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hagyhatnék fel az utálkozással?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szeretem a nőket. Mind felszínes, arrogáns és goromba. Én is csúnya fiú vagy és magasra sem nőttem sőt még vézna is vagyok. Nagy undorodom a tőlük azért amennyit bántottak. Egy ideje viszont rájöttem, hogy ez az utálat teljesen megmérgez és szeretném levetkőzni.


Megismertem a neten egy másik hasonló fiút mint én és együtt kockolunk egyetem után. Ő nem utálja a nőket, SŐT VANNAK LÁNY BARÁTAI IS ami nálam teljesen kivágta a biztosítékot. Mondta, hogy igazam van mindenben, de utálkozva sokkal rosszabb minden mert kihat az ember egyébként normális egyéb oldalaira is. Ebben viszont teljesen igazat adtam neki szóval szeretnék megváltozni.


Hogyan kezdjek hozzá szerintetek ? Volt aki hasonló cipőben volt és sikerült neki ?


U.I: Tőle már kérdeztem, hogy mi a titka, de nem tudta elmondani, annyit mondott, hogy ő nem ilyen utálkozos típus.



2016. márc. 2. 19:23
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
Olyan ronda biztos nem vagy hogy egy nőnek se kelljel ez csak olcso kifogás...
2016. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 A kérdező kommentje:
61 Ezt majd meglátjuk ha lesz pénzem egyszer :P A média nagyon ezt sulykolja de vannak kétségeim hogy ennyire rodnda srácot mint én bármennyi pénzt tudna kompenzálni az érzékeny nők szemében.
2016. márc. 2. 22:01
 63/68 anonim ***** válasza:
100%
Te érzelmileg nem nőttél fel még szerintem. De hozzáteszem, hogy egyetértek az előttem szólóval, legalább nem vagy reménytelen eset. Volt itt pár olyan hímnemű (direkt nem hívom őket férfinak) az elmúlt hetekben, hogy fogtam a fejemet tőlük. Mindenesetre sok szerencsét a jövőre nézve, hidd el lesz még neked feleséged, csak ne süllyedj bele az utálkozásba.
2016. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
Még ne add fel reményt, lehet még feleséged ki tudja mit hoz a jövő és ami a külsőmet illeti én már rég megbékültem vele, ezt kaptam a sorstól ezt kell szeretni.
2016. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 Költőnő? ***** válasza:
100%

Sztem a felnőttség (mondom sztem) ott kezdődik, amikor vmiért, ami az én életemben rossz; mást hibáztatok. Most azok érted, lehetnek szülők, a nők, a férfiak vagy az ország. Pedig minden bennem kezdődik és belém tér vissza. És nekem azért jó hír, ha én vagyok a hibás vmiben, mert máson (embereken, dolgokon) nem feltétlenül tudok változtatni, de magamon igen.

És itt jön pl a te kérdésed a képbe és megmondom őszintén nagyon örülök neki, mert vki végre eljutott gy-n oda, hogy változtatni szeretne.

Igazából sztem erre amúgy nincs ilyen ultimate recept. Mert ha egy dolgot így zsigerből utálsz, akkor sztem magát az életet (s benne magadat) is utálod.

Annyi szép dolog van a világon vagy akár csak benned, bennem, bmiben.

Szép dolog reggel egy mély levegő a friss levegőn vagy az ágyban a takaró alatt lustálkodni. Vagy akárcsak ha reggel süt a nap. Szép, ha vki mosolyog. Jó dolog egy jó zene. Sok apróság, de mind fontos és egyedül rajtad múlik, hogy érzed magad a bőrödben.

Sok sikert, remélem sikerül.

2016. márc. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 Költőnő? ***** válasza:

Nem mást hibáztatok*

Sry a nem kimaradt

2016. márc. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan az megy itt a gyk-n hogy a nők csak a pénzzel, autóval rendelkező pasikat keresnek a többinek esélye sincs....írtam erre, hogy engem ezek nem érdekelnek és a pasimnak se autója se úgy sok pénze nincs mégse cserélném le....majd ezekután megkaptam azt, hogy én vagyok a béna mert beérem ennyivel mikor jobb pasim is lehetne :-) Ki érti ezt?:-)
2016. márc. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:

Szia 68-as!


Jó látni végre egy pozitív példát is :), de sajnos többségben vannak az ösztönlények, légy magadra büszke, hogy te nem tartozol közéjük:).


További szép napot kívánok!

2016. márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!