Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hagyhatnék fel az utálkozással?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szeretem a nőket. Mind felszínes, arrogáns és goromba. Én is csúnya fiú vagy és magasra sem nőttem sőt még vézna is vagyok. Nagy undorodom a tőlük azért amennyit bántottak. Egy ideje viszont rájöttem, hogy ez az utálat teljesen megmérgez és szeretném levetkőzni.


Megismertem a neten egy másik hasonló fiút mint én és együtt kockolunk egyetem után. Ő nem utálja a nőket, SŐT VANNAK LÁNY BARÁTAI IS ami nálam teljesen kivágta a biztosítékot. Mondta, hogy igazam van mindenben, de utálkozva sokkal rosszabb minden mert kihat az ember egyébként normális egyéb oldalaira is. Ebben viszont teljesen igazat adtam neki szóval szeretnék megváltozni.


Hogyan kezdjek hozzá szerintetek ? Volt aki hasonló cipőben volt és sikerült neki ?


U.I: Tőle már kérdeztem, hogy mi a titka, de nem tudta elmondani, annyit mondott, hogy ő nem ilyen utálkozos típus.



2016. márc. 2. 19:23
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
59%
Mondjuk fizunapkor az OFF-ot nyomnám meg:)
2016. márc. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 A kérdező kommentje:
Hát jah meg mondjuk amikor amikor olyanok mint ez a 76%os :P
2016. márc. 2. 20:51
 23/68 anonim ***** válasza:

#7-es vagyok es mivel megakarsz változni most mondom hogy ett hagyd abba... Most is utalkozol egy csöppet a noknek mas a lelkük es ha oda figyelsz konnyen megertheted őket csak figyelni kell... Tudni kell hasznalni az adotsagaidat emberismeret meg minden a kellő romantikát kell bevetni nem túlzásba vinni kivéve ha az jon benekik...

16f

2016. márc. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:

Kezdj el ismerkedni velük és meglátod, hogy vannak rendes, kedves lányok is (persze szemeteik is vannak ugyanúgy, ahogy a fiúk között is). Az én párom is magas és vékony, sörpocakja is van, mégis nagyon szeretem és soha eszembe sem jutott volna bárkit bántani a kinézete miatt.

21/L

2016. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
Miért, milyen vagyok? Mesélj! ;)
2016. márc. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 A kérdező kommentje:

24 köszi a választ meg hogy segíteni akarsz, meg minden de 16 éves vagy még és sosem próbálkoztál :D Ne viccelj már. Én a te korodban legalább adtam esélyt a dognak igaz tök felesleges volt. Abban mondjuk igazad van hogy most is elég rosszul állok hozzájuk... :/


25 Kösz a normális választ. Hát alacsony és vékony vagyok és elég csúnya az arcom is, még a barátaimat sem lepik meg a sikertelenségeim a nőknél.


26 Pontosan olyan vagy amit leírtam a kérdésben. Arrogáns, goromba, te sem ismersz engem is máris szidsz, gondolom azért mert leírtam hogy nem nézek ki jól... Ez a bajom tudod. Inkább mond meg hogy mit tegyek hogy változzak belülről mert a külsőmön nem tudok... jaj most biztos emiatt is beszólsz majd.

2016. márc. 2. 21:07
 27/68 anonim ***** válasza:

Az "alacsony és ocsmány" sorozat újabb etapját láthatjuk? Nem unjátok még, könyörgöm?

Ja, másik 76%-os vagyok, mielőtt nekiesnél a válaszolónak.

2016. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
Inkább te mesélj 76%-os, hogy te milyen vagy és cáfold meg a kérdező állításait én vevő vagyok rá. :)
2016. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 A kérdező kommentje:

Elég gáz hogy nincsenek nevek itt, mintha bármit számítana, kitalált nevek ugyanúgy anonimok xD Áhh mindegy.


Nem tudom hogy amúgy mire gondolsz. Láttam vannak itt mások is akikkel a nők hasonlóan bánnak mint velem is, ezen mondjuk nem vagyok meglepve, az furcsább lenne ha én lennék az egyetlen az adottságaim miatt :P


Amúgy esetleg válaszolsz a kérdésre is ??? Légyszives ?

2016. márc. 2. 21:15
 30/68 anonim ***** válasza:
Az "alacsony és ocsmány" műsor egy neverending story. :)
2016. márc. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!