Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hagyhatnék fel az utálkozással?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szeretem a nőket. Mind felszínes, arrogáns és goromba. Én is csúnya fiú vagy és magasra sem nőttem sőt még vézna is vagyok. Nagy undorodom a tőlük azért amennyit bántottak. Egy ideje viszont rájöttem, hogy ez az utálat teljesen megmérgez és szeretném levetkőzni.


Megismertem a neten egy másik hasonló fiút mint én és együtt kockolunk egyetem után. Ő nem utálja a nőket, SŐT VANNAK LÁNY BARÁTAI IS ami nálam teljesen kivágta a biztosítékot. Mondta, hogy igazam van mindenben, de utálkozva sokkal rosszabb minden mert kihat az ember egyébként normális egyéb oldalaira is. Ebben viszont teljesen igazat adtam neki szóval szeretnék megváltozni.


Hogyan kezdjek hozzá szerintetek ? Volt aki hasonló cipőben volt és sikerült neki ?


U.I: Tőle már kérdeztem, hogy mi a titka, de nem tudta elmondani, annyit mondott, hogy ő nem ilyen utálkozos típus.



2016. márc. 2. 19:23
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
Óóó bocsáss meg, mi gorombát mondtam? Hogy nem tudlak sajnálni? Ha már emiatt megkövezitek a másik, akkor nem csodálom, hogy lincshangulat van.
2016. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
#39-es hozzászóló egy másik 76%-os, bár igazából mindegy, mert egyetértek vele.
2016. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
5%
Lehet mi kutatunk rossz helyen de én azt veszem észre egyre több legatyásodott ,lehúzott,meggyötört ,kidobott férfit látok és ez mind a nőknek tudható be állításuk szerint.Mert nem bírják azt a tempót amit a nők diktálnak.
2016. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
100%
Milyen tempót? A pénzéhes nők költekezési vágyait? Talán kéne egy kis emberismeret és akkor nem futnának bele a lehúzós nőkbe. Ha meg mégis belefutnak..nos az már a kapcsolat elején kiderül. Hagyják ott a francba az ilyen nőt.. De nem hagyjátok ott, végül pedig az egész női nemet hibáztatjátok azért, mert voltatok annyira balfékek, hogy fizessétek a lehúzós lotyó dolgait.
2016. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 A kérdező kommentje:

Olvassátok el az első (#1) választ. Ennyit erről. Biztos van egy 3dik 76% is... XDD


Amúgy a 'minden nő' valóban túlzás, bár én egyikben sem tudok megbízni és sajnos valós utálatot érzek ha rágondolok egyre is. Biztos van olyan, aki ezt nem érdemli meg, bár vannak kétségeim sajnos.

DE ezért írtam ki a kérdést, mert beláttam hogy túlzás. Ahogy leírtam. Szeretni nem fogom a nőket mert őszintén szólva nincs rá semmi okom, de a gyűlölet túl sok amit érzek :/

2016. márc. 2. 21:39
 46/68 anonim ***** válasza:

"Biztos van egy 3. 76%-os"


Hát hallod, elég sok felhasználó van a gyakorin...abszolút lehetetlen, hogy 3-an legyünk.. tényleg..

2016. márc. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 A kérdező kommentje:
47 Most is a legnagyobb hülyeségre reagálsz... válaszolj már az eredeti kérdésre ha tudsz, ha nem akkor minek vagy itt ?
2016. márc. 2. 21:42
 48/68 anonim ***** válasza:
Én egyébként tényleg próbálok megváltozni, csak nem tudom, hogy kezdhetnék neki.
2016. márc. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 A kérdező kommentje:
49 Akkor már ketten vagyunk :D
2016. márc. 2. 21:45
 50/68 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan hagyjál fel az utálkozással? Talán kezdd ott, hogy meglátod a szép dolgokat is az életben és nem csak a szart. És ezt most nem csak a nőkre értem, hanem mindenre.


Ki tudná rajtad kívül, hogy hogyan tudod legyőzni a gyűlöletedet? Találj lelki békét.. olyan állapotot, amiben nem gyűlölködsz. Hobbi, bármi.. Keresd a világban a szép és jó dolgokat. Sokkal jobban fogod magad érezni.


Tessék, itt a tanács.

2016. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!