Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hagyhatnék fel a...

Hogyan hagyhatnék fel a bulimiával?

Figyelt kérdés

13 éves korom óta tart, most 16 vagyok...

Részleteket nem írnék le, azonban ha valaki segíteni tudna, ami egyszerű beszélgetés is lehet, akkor írjon emailt. Szívesen beszélgetnék hasonló gondokkal küszködő lányokkal, szerintem hasznos lenne. Köszönöm, előre is. :)


2010. jún. 27. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Akarattal. Csak úgy lehet. Minden erődet beleveted abba, hogy vacsora után ne menj egyből a klotyóra hányni.
2010. jún. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Gondolj arra, hogy nagy esélyed van rá, hogy megrepeszd a nyelőcsöved és az akár az életedbe is kerülhet. És ez nem vicc.


Én nem voltam bulimiás soha, de sokszor túl sokat ettem és kiakartam hányni. Szerencsére én nem tudom hánytatni magam, de mostmár nem is akarnám azt csinálni, inkább mozgok és tanulok a hibáimból

2010. jún. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk úgy, hogy abbahagyod. Elhatározod, hogy mostantól nem csinálod többet, ehhez akaraterő kell, de milyen az már, hogy nem te parancsolsz saját magadnak? Többet ne csináld, és kész, ezt csak te érheted el. Nekem írhatsz nyugodtan privit, ha akarsz, szívesen meghallgatlak.
2010. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 d,jpt L válasza:
20%

Olyan viccesek ezek a divatbetegségek.

Ha már tudod, hogy bulimiás vagy, akkor nem vagy az cs.zdmeg :-)

2010. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
menjél dokihoz
2010. jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

hát nemtudom.én ana vagyok.vagyis van bennem mia is sajnos mostmár egyre többször van binge-purge :/

szval én nem tudok segíteni.:/

2010. jún. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
ja és még annyi,hogy mindenki annyira okos.de ha egy kicsit is benne lennétek a témában akkor már nem ezeket mondanátok.egy ed-s tisztában van azzal,hogy ő beteg,csak max nem akar meggyógyulni,mert nem is betegségként tekint erre.inkább mint életmód.ha már megakar gyógyulni,akkor már elkezdődött a gyógyulás felé vezető folyamat....
2010. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

megjöttmár a divatbeteg nagyokos osztani az észt.. :D


akaraterő! és gondolj arra h milyen rhadt undorító lenne egy olyannal smárolni aki éppen akkor hányt előtte, bár te már annyira megszokhattad az "ízét" hogy akár egy csöves se okozna gondot :S arról nem is beszélve hogy mekkora lesz a számlád a fogorvosi rendelőből való távozás után..

2010. jún. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
dejófejek vagytok. divatbetegség meg fszom... ökrök... na szóval, egyél társaságban, akkor neked kellemetlen lesz ha eltűnsz, a többiek pedig egyből gyanakodni fognak.
2010. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
háziorvos
2010. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!