Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hagyhatnék fel az utálkozással?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szeretem a nőket. Mind felszínes, arrogáns és goromba. Én is csúnya fiú vagy és magasra sem nőttem sőt még vézna is vagyok. Nagy undorodom a tőlük azért amennyit bántottak. Egy ideje viszont rájöttem, hogy ez az utálat teljesen megmérgez és szeretném levetkőzni.


Megismertem a neten egy másik hasonló fiút mint én és együtt kockolunk egyetem után. Ő nem utálja a nőket, SŐT VANNAK LÁNY BARÁTAI IS ami nálam teljesen kivágta a biztosítékot. Mondta, hogy igazam van mindenben, de utálkozva sokkal rosszabb minden mert kihat az ember egyébként normális egyéb oldalaira is. Ebben viszont teljesen igazat adtam neki szóval szeretnék megváltozni.


Hogyan kezdjek hozzá szerintetek ? Volt aki hasonló cipőben volt és sikerült neki ?


U.I: Tőle már kérdeztem, hogy mi a titka, de nem tudta elmondani, annyit mondott, hogy ő nem ilyen utálkozos típus.



2016. márc. 2. 19:23
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 A kérdező kommentje:

Olvasgatok most más kérdéseket is, ahol a nők leírják hogy mekkora retkes nőgyűlölő minden férfi, ami kb azokra értendő akik nem értenek velük egyet...


Én tényleg az vagyok és tényleg változni szeretnék, erre jön az első két válaszoló hatalmas humorral. Meg sem lep.


Többieknek kösz a választ, ezeket amiket leírtatok én is tudom, bár az az igazság, hogy a pontos dimenziókkal bajban vagyok a nők elvárásait tekintve. Én próbálkoztam náluk pár évet, nagyon nehéz volt mer visszahúzódó vagyok, de mégis kitörnöm a komfortzónámból de tök felesleges volt. Hasonló reakciókat kaptam a képembe mint amit most az első kettő választól!

2016. márc. 2. 19:51
 12/68 schamuelson ***** válasza:

Figyelj, igazából már hozzá is kezdtél. Azzal, hogy találtál egy havert, akivel beszélgetsz ilyesmiről, aki rávilágított a problémádra, és példát mutat egy kiegyensúlyozottabb hozzáállásra. Meg azzal, hogy beláttad, változtatnod kellene a "haragszom a női világra" álláspontodon. Nem minden nő felszínes, arrogáns és goromba! Legfeljebb te ilyenekkel találkoztál eddig. Az is lehetséges, hogy valamivel kiváltottad ezeket a reakciókat az amúgy átlagos nőkből. (Csak találgatok.)

Amúgy az nem rossz taktika, ha igyekszel barátkozni-haverkodni a másik nembéliekkel. Mondjuk olyanokkal, akik nem függetlenek, mert így eleve nem jöhetnek szóba partnerként. Mivel nincs tét, talán te is fesztelenebbül tudsz beszélgetni velük. Ha sikerül valami normális hangnemet megütni velük, meg fogsz lepődni. Ők is emberek. Hogyne, lesz közöttük sok bunkó, szemét is. De megtapasztalhatod, hogy szép számmal akadnak normálisak is.

Egyáltalán van valami, amiben örömödet leled? Valami pozitív dologból kellene kiindulnod. Az ismerősöd hogyan dolgozta fel a sorozatos visszautasítást? Arra talán van receptje.

2016. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
Nagy ritkán elgondolkozok rajta, hogy lehet meg kéne változtatnom a nőkről alkotott képem, legalább semleges irányban, de fogalmam sincs, hogy lenne e valami értelme. (3-as)
2016. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 A kérdező kommentje:
Utolsó: Hát én is túl sokat utálkozom a nőkön, emiatt haverokat is vesztettem mert túl nagy állatnak tartottak emiatt. gondolom túlzásba vittem. Nem hinném, hogy bármi előnye lenne utálni őket, de azt én is tudom, hogy baromi nehéz nem csinálni xD
2016. márc. 2. 20:34
 15/68 anonim ***** válasza:
Nem is értem miért nem tudlak sajnálni titeket.. Rejtély..
2016. márc. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
Számomra a nők mindig is valamilyen teljesen idegen fajnak számítottak, az okát azt én sem tudom mondjuk. :D
2016. márc. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
Nem lenne baj velük ha lenne rajtuk egy ON/OFF gomb:)
2016. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
Köszönöm, de engemet se kell sajnálni, elég boldog életem van, de azért értékelem az aggódásodat. :) (3-as)
2016. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
Egy ilyen gomb tényleg nagyon jól jönne néha. :)
2016. márc. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 A kérdező kommentje:
Ez az ON/OFF gomb megoldaná az utálkozást is, de sajnos valami reálisabb kellene :P
2016. márc. 2. 20:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!