Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hagyhatnék fel az utálkozással?

Figyelt kérdés

Nem nagyon szeretem a nőket. Mind felszínes, arrogáns és goromba. Én is csúnya fiú vagy és magasra sem nőttem sőt még vézna is vagyok. Nagy undorodom a tőlük azért amennyit bántottak. Egy ideje viszont rájöttem, hogy ez az utálat teljesen megmérgez és szeretném levetkőzni.


Megismertem a neten egy másik hasonló fiút mint én és együtt kockolunk egyetem után. Ő nem utálja a nőket, SŐT VANNAK LÁNY BARÁTAI IS ami nálam teljesen kivágta a biztosítékot. Mondta, hogy igazam van mindenben, de utálkozva sokkal rosszabb minden mert kihat az ember egyébként normális egyéb oldalaira is. Ebben viszont teljesen igazat adtam neki szóval szeretnék megváltozni.


Hogyan kezdjek hozzá szerintetek ? Volt aki hasonló cipőben volt és sikerült neki ?


U.I: Tőle már kérdeztem, hogy mi a titka, de nem tudta elmondani, annyit mondott, hogy ő nem ilyen utálkozos típus.



2016. márc. 2. 19:23
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
19%
Az a baj hogy mi férfiak simán ellenénk a nők nélkül csak ők nagyon szeretnek utánfutóként ránk csimpaszkodni:)
2016. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:

"gondolom azért mert" Rosszul gondolod.


Teljesen felesleges bármit írnom, mert nem fog eljutni hozzátok..ahogy gyakorlatilag soha nem jut el hozzátok. Nő vagyok, élből elutasítotok mindent amit írok..ha pozitív, akkor pláne, hiszen csak hazudni tudunk. Tehát nem mondok semmit, mert nincs értelme.


Cáfoljak rá? Ugyan mire? Arra, hogy arrogáns, goromba lennék? Nem vagyok az. Most jobb?

Ebbe is belemehetnék, de minek? Ugyanaz lenne, mint amit fentebb leírtam. :)

2016. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
7%
Főleg, hogyha az illető magas, jóképű és pénzes is. :)
2016. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
32%
49% Egyszerű. Ne hagyd, hogy rád csimpaszkodjanak és akkor a saját problémádat már meg is oldottad. Élhetsz nő nélkül.
2016. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hagyhatnál fel az utálkozással, ha normálisan gondolkodnál. De meg ne haragudj, te és társaid (alacsony és ocsmány klub) nem tudtok mást, mint magatokat sajnálni. Fel kellene fogni, hogy mint a férfiak, úgy a nők sem egyformák. Vannak bunkók és vannak rendesek is. Ha te összességében utálod az összes nőt, az a te bajod nem másé, a te életed lesz rosszabb.
2016. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
3%
76%-os te szerinted miért ítélik itt meg,a nőket mindig negatívan meg amúgy a valós életben is?Csak valami oka van?
2016. márc. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
76%-os én szívesen meghallgatom, hogy mit akarsz mondani, tényleg kíváncsi vagyok és nem leszek bunkó. Eskü.
2016. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
100%
Ti ítélitek meg a nőket negatívan. Nálatok jóval nagyobb számú férfinak van párja, ők nyilván máshogy gondolkodnak. Senki nem vitatja, hogy vannak laza erkölcsű(próbáltam szépen fogalmazni), bunkó vagy pénzéhes nők, de kellő intelligencia megléte mellett azt is tudni kellene, hogy emellett rengeteg kedves, rendes, szerethető nő van. csakhogy ti pár rossz tapasztalatból általánosítotok. Nekem is volt már pár rossz tapasztalatom, akkor azt kellett volna mondanom, hogy minden férfi mocsok és azzal a lendülettel zárdába vonulnom? Ugye, hogy gyerekes lett volna?
2016. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 A kérdező kommentje:

33 Te kezdtél velem gorombán beszélni pedig szó szerint semmi okot nem adtam rá! Kiírtam egy kérést ami zavar hátha kapok valami értékelhető választ.

Amúgy én nem a tulajdonságaidra vagyok kíváncsi, semmi kedvem egy névtelen ismeretlennel vitatkozni a semmiről, hanem alapvetően valami használható választ szeretnék az eredeti kérdésre. :/

De az tény, hogy az életben pontosan ezt kapom a nőktől mint most tőled. Meglátnak aztán megy a szemétkedés. Nyilván majd szeretni fogom őket nem ?

2016. márc. 2. 21:33
 40/68 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, nekem nem tűnt fel, hogy negatívan ítélnék meg a nőket..ahogy a férfiakat sem (üzenve annak a néhány, hozzátok hasonlóan picsogó nőnek). Értelmes, intelligens felnőtt emberek között élek és dolgozok, ahol a férfiak és a nők kölcsönösen tisztelik és becsülik egymást. Furcsa..nem is értem, hogy lehet ez... Ja várj.. Ez lenne az egészséges hozzáállás a saját és a másik nem felé.


Az hogy ti milyen környezetben élitek napjaitok..

Ami a gyakorin megy, azt egyszerűen nem tudom komolyan venni. Ha pedig bármi ellenpéldát mondanánk az általatok felhozott "minden nő" típusú problémákra, akkor meghazudtoltok minket. Csak a falnak beszélünk.


Most sem igazán értem minek írtam le ezt, mert úgysem fog célt érni.

2016. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!