Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim, miért is baj az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, miért is baj az számotokra, ha egy férfi kicsit mackós?

Figyelt kérdés
Sok hölgy elutasítja a mackós pasikat, mert sokan csak a szálkás macsókat veszik férfi számba,vagy a kigyúrt kopasz bivalyokat,nekem is vannak ilyen barátaim ők minket csak aputestű adonisznak becéznek,nekik nem gond nőzni,mert ritkán lesznek szerelmesek,és akkor is elrejtik azt a hölgyek szemei elől,a nők mégis megörülnek értük,és futnak utánuk. Minket mackós pasikat meg mindig a barátzónába raknak. Elég szomorú ez, hol marad a szerelem a gyengédség,és a lágy érzéki ölelés? :o :(

2016. júl. 6. 02:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/78 A kérdező kommentje:
#9 [link] amúgy hasonlóan nézek ki,mint ez a fickó.
2016. júl. 6. 03:40
 12/78 anonim ***** válasza:
100%

vagy inkább te vagy :) ott a gyakoris link :P

am annyira nem súlyos így ránézésből...mondjuk ott a képek a háttérben a tortánál :D


23F

2016. júl. 6. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/78 A kérdező kommentje:
#12 ismerem a fickót őt is sokat húzzák a haverjai,de ez nem én vagyok annyira ostoba azért nem vagyok,hogy magamról rakjak fel képet- de a srác is hasonló gondokkal küzd.
2016. júl. 6. 03:48
 14/78 anonim ***** válasza:
87%

Figyelmeztetlek, hogy a nagybetűk miatt a moderátorok törölni fogják a kérdésedet.

Addig is, elmondom, hogy sok nőismerősöm nem bánja a mackós testet, sőt, férfiasnak találja. Különösen, akiknek az apja is mackós, vagy duci. Az úgynevezett dadbod, azaz apu test, sok lány ideálja.

Megjegyzem, nekem nem. De én magam is vékony/sovány vagyok, apukám pedig kisportolt mióta az eszemet tudom, nem csoda, hogy számomra nem vonzó. Azért példálózom folyton az apukákkal, mert egy elmélet szerint, amit támogatok, a nők az apjukat keresik a párválasztásnál, azaz az apjáéhoz hasonló mentalitású, testű férfiakat látják vonzónak.

A kigyúrt is tetszik sokaknak, különösen az ilyen páwa, meg menőséget hajkurászó embereknek. Nekem nagyon nem tetszik, undorító, olyan ebnyomást kelt, mintha csak a külsőségeknek élne az ember. És a látszat nem is csal.

Nekem a sportos test tetszik, izmos, de nem kigyúrt, minél kevesebb felesleggel. Ez a típus szintén sok lánynak tetszik persze.

2016. júl. 6. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/78 BlackSword ***** válasza:
100%
Neked nem a testalkatoddal van a baj, ha nem a hozzáállásoddal... úgy süt belőled a negativitás, hogy a a pörköltet meg lehet csinálni a hőjén... Ha úgy mész oda egy nőhöz, hogy "mikor fog elküldeni"... Akkor bizony el is fog...
2016. júl. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/78 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy mackós srácot, 198 centi, és (saját bevallása szerint) 130 kg. Ettől függetlenül kb. havonta van új barátnője, egyáltalán nem gond neki felszedni őket, és egész csinos kis női vannak.

Nálam is próbálkozott, de barátom IS van, és kollégával soha nem kezdek. Így maratunk barátok. Tényleg nagyon jó fej.

Azt se mondhatom, hogy a pénze miatt, pontosan tudom, mennyit keres. (Amennyit én...)


Nála nagyobb darab pasit nem ismerek, de azért akad pár ismerős vagy rokon. Érdekes, nekik is van valaki, az se ritka, aki 5 éve él együtt egy lánnyal (pl. a sógor), meg olyan is, aki házas.


Szóval ha nincs barátnőd, akkor azt kell hogy mondjam, hogy nem a mackós alkatod miatt lehet.

Persze, sokkal könnyebb lehúzni az összes csaj kollektívan, és másokat hibáztatni, mint tükörbe nézni, és beismerni a saját hibáidat, de ez nem fog segíteni.

2016. júl. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/78 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél mackós, legyél inkább gepárd. Ennyi!
2016. júl. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/78 anonim ***** válasza:
100%

Amiért sok pasi is elutasítja a duci nőket, pedig pont úgy tudnak szeretni, és pont úgy vágynak gyengédségre és lágy érzéki ölelésekre. Sőt...

Mégis inkább loholnak a pasik a "flegmahh pitsahhh" felhasználó név alatt futó, mellmutogató, kimázolt, szénné szolizott, póthajas ribizlik után, akiken átment a fél város, és a szerelmet ékszerekben mérik.

Duci csajjal barátkozni SEM szeretnének a helyes pasik, inkább csúfolják és megalázzák őket.


Sőt, ha az ember egy mackós srác felé közeledik, az tud lenni a legbunkóbb, ő tudja a legmegalázóbb módon a tudtára adni a duci csajoknak, hogy az alakja miatt nincs esélye, ne is álmodjon pasiról, neki szép, vékony csaj kell, mert csak erre áll fel.

2016. júl. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/78 A kérdező kommentje:
#16 Lehet feletek ez igy megy mifelenk nem azoknal a noknel akiknel probalkoztam az utobbi evekben kb jo 50 60 no egytol egyig a testalkatommal indokolta hogy azert legyunk csak baratok! Lehet feletek mashogy van mifelenk viszont ez van! A mackos pasik nem kellenek a noknek! Erted kedves?
2016. júl. 6. 07:23
 20/78 A kérdező kommentje:
#18 nekem vannak telt baratnoim de nekem ok is azt mondtak hogy nekik is a kigyurt vagy a sportos fickok jonnek be! Pont azt mondtak nekem hogy az uszogumis hasamtol szaraz marad a resuk! Sakk matt! :(
2016. júl. 6. 07:27
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!