Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim, miért is baj az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, miért is baj az számotokra, ha egy férfi kicsit mackós?

Figyelt kérdés
Sok hölgy elutasítja a mackós pasikat, mert sokan csak a szálkás macsókat veszik férfi számba,vagy a kigyúrt kopasz bivalyokat,nekem is vannak ilyen barátaim ők minket csak aputestű adonisznak becéznek,nekik nem gond nőzni,mert ritkán lesznek szerelmesek,és akkor is elrejtik azt a hölgyek szemei elől,a nők mégis megörülnek értük,és futnak utánuk. Minket mackós pasikat meg mindig a barátzónába raknak. Elég szomorú ez, hol marad a szerelem a gyengédség,és a lágy érzéki ölelés? :o :(

2016. júl. 6. 02:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
81%

azt mondja szakértők. :D

miért nem fogysz le? annyira ragaszkodsz a kis hájadhoz, vagy mi?

nekem nem tetszik a mackós test. nem tetszik az apu test. a fiatalos és erős test tetszik, nem a kövér erősnek tűnő, aki csak a súlya miatt veszélyes, de izma csak a zsírréteg alatt van valamicske.

2018. febr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:
82%
Amiért a pasiknak baj hogy ha mackós a csaj. :)
2018. máj. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem baj, ha egy férfi kicsit mackós. Ha téged zavar, vagy úgy érzed ez hátráltat a táskeresésben, fogyj le. Szerencsére ez egy olyan tulajdonság, amin lehet változtatni.
2018. máj. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 exelant ***** válasza:
69%

A férfiak többsége meg a telt, vagy kövérkésebb nőket nem kedveli ugyanígy.

Én nem utasítom el a mackós férfiakat, csak lássam, hogy egyébként nem egy belassult, lusta férfi áll velem szemben, aki alig moccan , és már fáradt, illetve emiatt eligénytelenedett,ápolatlan,hanem fizikailag és szellemileg is egy aktív ember, aki a testalkata ellenére is egy pörgősebb ember, és ad magára.

2020. jan. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:

"nincs ilyen de a nők zöme,és krémje ezek után a kigyúrt vagy sportos férfiakért örül meg. :("


Akkor vagy sportolj és fogyj le, mert az izom esztétikusabb és vonzóbb a hájnál, vagy ha ahhoz nincs elég akaraterőd és kitartásod, akkor talán nem a "nők krémjére" kéne hajtanod, a sikertelenségért pedig a nőket okolnod, miközben nem teszel magadért, a saját külsődért és a saját egészségedért.

2020. máj. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 anonim ***** válasza:
Azért van itt zavar a fejekben minden oldalról. Ha valaki mackós testalkatú az nem egyenlő azzal, hogy valaki egy zsírsertés. Az meg teljesen megérthető női részről ha valaki nem szereti az amorf kövér formákat. Én férfiként nem bírom a kövér nőket ez MINDENKINEK egyéni feladata eldönteni.
2020. máj. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/78 anonim ***** válasza:
76%

Pedig sokan inkább a mackósakat tartják vonzónak. Sok mackós pasit látok nagyon szép barátnővel. Mondjuk nekem pl a vékonyabb férfiak tetszenek, de ízlés dolga.

Rossz helyen keresgélsz.

2020. máj. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:
53%
Miért nem fogsz le? Más is megteszi.
2020. máj. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!