Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim, miért is baj az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, miért is baj az számotokra, ha egy férfi kicsit mackós?

Figyelt kérdés
Sok hölgy elutasítja a mackós pasikat, mert sokan csak a szálkás macsókat veszik férfi számba,vagy a kigyúrt kopasz bivalyokat,nekem is vannak ilyen barátaim ők minket csak aputestű adonisznak becéznek,nekik nem gond nőzni,mert ritkán lesznek szerelmesek,és akkor is elrejtik azt a hölgyek szemei elől,a nők mégis megörülnek értük,és futnak utánuk. Minket mackós pasikat meg mindig a barátzónába raknak. Elég szomorú ez, hol marad a szerelem a gyengédség,és a lágy érzéki ölelés? :o :(

2016. júl. 6. 02:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/78 anonim ***** válasza:
100%

Világéletemben mackós pasijaim voltak. Egyszer volt egy sportos kigyúrt, azt is fél éven belül felhizlaltam. Én magam ha nem is sportos, de karcsú vagyok, mérsékelt felesleggel, ami leginkább fenéken van, tehát tulajdonképpen esztétikailag egyáltalán nem felesleg.


A kép viszont, amit linkeltél, nem "mackós", inkább "kövér". A mackós az nem a duci/dagadt/kövér/túlsúlyos enyhébb formája, egy kedveskedő jelző, hanem az a testalkat, akin bár van felesleg, de van tónusa a testének, látszik, hogy vannak izmai, feszes és erős, csak igen, van némi plusz rajta- mint pl ez:

[link]


A képen szereplő férfi, akit belinkeltél, nagyobb mellekkel van megáldva, mint én, ami azért számomra elég nagy negatívum. Ha valakin van izom is a zsír alatt, az nem lóg ennyire- vagy az én fejemben él karcsúbb ember a "mackós" fogalom alatt, nem tudom.


Szóval, szerintem ez a probléma.

2016. júl. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/78 anonim ***** válasza:
100%

Ez ízlés kérdése! Ezzel az erővel azt is kérdezhetnénk a férfiaktól, miért baj, ha egy nő telt??

Nem baj! Egyik sem! De az ízlések egyénenként változnak...nincs olyan, hogy mindenkinek tetszeni kellene. Van akinek bejössz...(mindegy hány kiló vagy...mindenkinek akkor sem fogsz tetszeni soha...) és van, akinek nem. Ennyi. Nem kell ezen lovagolni. Akinek nem jössz be, annak nem...és kész. Lépj tovább. Viszont biztos vagyok benne, hogy mindenki bejön valakinek...max nehezebb dolga van megtalálni azt a valakit..

2016. júl. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/78 A kérdező kommentje:
#21 mar nem azert de akit linkeltel faszit az koverebb is mint akit en linkeltem! Ha te rajtad van tulsuly akkor te is mackos vagy?
2016. júl. 6. 07:42
 24/78 A kérdező kommentje:
#22 tovabb lepek en mindenkin mert eddig kivetel nelkul az osszes no a testalkatom miatt epitett le! :o
2016. júl. 6. 07:44
 25/78 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem: ha szerinted azért utasítanak el a csajok, mert mackós vagy, és ezen ennyire ki vagy borulva, akkor miért vagy még mindig mackós?

Ezen azért lehet segíteni, befektetett munkával te is lehetsz sportosabb - csak döntés kérdése.

2016. júl. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/78 anonim ***** válasza:
100%

20-as!

Ugye hogy hájas vagy!Úszógumid van!

Aki mackós,az pont olyan amilyet az egyik hozzászóló linkelt!

2016. júl. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/78 A kérdező kommentje:
#26 amit az egyik hozzaszolo linkelt annak a palinak oriasi bendoje van es nagyobb uszogumija mint nekem! Azt ne mondjatok mar hogy az a kalapos hajfej bejon nektek amit meg en linkeltem az nap,hiszen akit en linkeltem az vekonyabb is mint az farmeringes nagyasu csoka!
2016. júl. 6. 08:15
 28/78 anonim ***** válasza:
100%
neked miért baj az,hogy egy csüngőcsöcsű zsírmalaclány jut csak? mackólány. a túlsúlyosra lehet mindenfélle szép jelzőket is használni.
2016. júl. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/78 A kérdező kommentje:
#28 nekem nincs bajom a telt nokkel de ok is a kigyurt kopaszokra meg a sportos macsokra buknak! Nekem tetszene egy nagy habtestu kerekded no! :o
2016. júl. 6. 08:44
 30/78 anonim ***** válasza:
100%
Mindig a mackos Férfiak jottek be, jelenleg is 130 kg-os párom van, annak ellenere, hogy én sportos no vagyok. Ha teged zavar a testalkatod, tegyel ellene.
2016. júl. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!