Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim, miért is baj az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, miért is baj az számotokra, ha egy férfi kicsit mackós?

Figyelt kérdés
Sok hölgy elutasítja a mackós pasikat, mert sokan csak a szálkás macsókat veszik férfi számba,vagy a kigyúrt kopasz bivalyokat,nekem is vannak ilyen barátaim ők minket csak aputestű adonisznak becéznek,nekik nem gond nőzni,mert ritkán lesznek szerelmesek,és akkor is elrejtik azt a hölgyek szemei elől,a nők mégis megörülnek értük,és futnak utánuk. Minket mackós pasikat meg mindig a barátzónába raknak. Elég szomorú ez, hol marad a szerelem a gyengédség,és a lágy érzéki ölelés? :o :(

2016. júl. 6. 02:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
100%

" Elég szomorú ez, hol marad a szerelem a gyengédség,és a lágy érzéki ölelés?"


tudod, vannak olyan szálkás srácok, akinek az ölelése jó. a testépítők nem az esetem.


kérdező, mindennek millió megfogalmazási módja van. ugye attól függ, ki kiről beszél. magáról, a barátjáról vagy egy daziról, aki nyomul, de nem kérünk belőle.


mackós, kövér, hájas, tehén, tohonya, molett, párnácskás, puha ölelésű.

szálkás, vézna, vékony, sovány, csont és bőr.


ne adj ennyit a szavakra.


a kérdésre: nekem a szálkás jön be, ne kérdezd, miért, csak.


és ne sajnáld magad. úgy tudom, sok nőnek nem gond, vagy egyenesen szereti az alkatod. nem ez az egyetlen szempont. lehet, hogy más nem stimmel.


ha az, akit kinéztél, nem szeretni, ha valaki mackós, arra nem fogunk tudni magyarázatot adni, és nem fogod őt tudni meggyőzni. nem volt szerencséd, ennyi.


haladj tovább. told odébb a bicajt. új életre fel. keress jobbat.

2016. júl. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
daziról = fasziról :)
2016. júl. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
100%

Néztem a linket, hát arany apám, az a helyzet, hogy akik őt ott ekézik, azok kivétel nélkül pasik, és ahogy elnézem, nem éppen népszerű közöttük. Mondjuk úgy, hogy ő az a lúzer, akit mindenki utál.

Gondolod, hogy a testalkata miatt nincs egy haverja sem, és oltja minden srác a kép alatt?!


A csajok sokféle módon utasítanak vissza pasikat, de szinte sosem azt mondják, amit gondolnak. Finomabban fogalmaznak. A "nem vagy az esetem", és egyéb hárítások nem mindig szó szerint értendőek. Lehet, hogy egyébként arra gondol, hogy "ja, majd pont leállok egy lúzerral, hogy halálra cikizzenek a bártnőim", vagy "még csak azt kéne, agysorvadást kapnék melletted két nap alatt", vagy "úgy süt rólad, hogy minden kit, csak végre ke.félhess, hogy két árnyalatot barnultam, de kösz, nem szeretnék a g.e.ciputtonyod lenni pár napra".


Szóval lehet, hogy nem a külsővel van baj.


Akármennyire is akarod bizonyítani, még mindig az a valóság, hogy nem rak minden nő minden mackós pasit barát zónába, csak téged.

2016. júl. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj hogy mackós vagy, inkább az hogy baromira idegesítő. #21-nek meg az arcán is látni hogy nem kövér, a karján meg ki lehet venni az izmot, de ne zavarjon, szidjad csak nyugodtan, meg linkeld be bátran mások facebookos fotóját, de lássuk be, magadat már nem mered felvállalni. akkor hogy az anyámba várod el hogy bármelyik nő felvállaljon? Emese voltam, hogy nehogy kihagyd azt az oltári eredeti pojént! :D
2016. júl. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 A kérdező kommentje:
#33 azok akik oltjak a sracot azok ott a haverjai!
2016. júl. 6. 10:09
 36/78 A kérdező kommentje:
#34 azt ne mond hogy a farmeringes dagi pasi karja izmos mert rogton magamhoz nyulok. Xd A mi kornyekunkon eselye nem lenne annak a fickonak a noknel! ;)
2016. júl. 6. 10:12
 37/78 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne izmos, nem tudná mozgatni, szóval kezdheted verni, mert ha jól tudom, neked nincs sok esélyed a nőknél. :)
2016. júl. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 A kérdező kommentje:
#37 de akkor annak sincs annak a farmer ingesnek mert az is mackos!
2016. júl. 6. 10:57
 39/78 anonim ***** válasza:
100%

na, kerestem én is pár 'mackós' pasit. mondjuk én a 'dadbod'-ra kerestem rá, mert számomra az a mackós. jól írta az egyik válaszoló, a mackós nem a 'ducika' hanem az a pasi akin van izom is, de nem szálkás, tehát van rajta felesleg is. (tekintsünk el attól, hogy kik vannak a képeken)


[link]



[link]


[link]



[link]



[link]


Az általad linkelt pasinak melle van (nagyobb mint nekem, mivel én nem lettem úgy megáldva :D) és látszik sajnos, hogy a válla sem izmos, össze van esve.

2016. júl. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
100%

Ha azzal van gond h az alkatod miatt utasitanak el, istenem, hat fogyj le

Ha ugy se fogsz senkinek se kelleni akkor fejben van a gond

Ne itt rinyalj, es sajnaltasd magad h jaj de rossz neked,mert minden lanynak a kigyurt pasik jonnek be, legyel te is olyan

De amugy, nem, nem minden lanynak azok jonnek be

Nekem pl kifejezetten tetszenek azok a pasik akiket az utolsok kozotti valaszolo linkelt

Edesapam mackos, mert teny h nagyon nagy pocakja van, de a karjain es a labain egy deka zsir sincs

En husi vagyok, van akiknek nem tetszek, de van akik bolondulnak ertem

En nem tetszem magamnak, hat valtoztatok

Valtozz papi!

2016. júl. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!