Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim, miért is baj az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, miért is baj az számotokra, ha egy férfi kicsit mackós?

Figyelt kérdés
Sok hölgy elutasítja a mackós pasikat, mert sokan csak a szálkás macsókat veszik férfi számba,vagy a kigyúrt kopasz bivalyokat,nekem is vannak ilyen barátaim ők minket csak aputestű adonisznak becéznek,nekik nem gond nőzni,mert ritkán lesznek szerelmesek,és akkor is elrejtik azt a hölgyek szemei elől,a nők mégis megörülnek értük,és futnak utánuk. Minket mackós pasikat meg mindig a barátzónába raknak. Elég szomorú ez, hol marad a szerelem a gyengédség,és a lágy érzéki ölelés? :o :(

2016. júl. 6. 02:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
100%
Szar körökben mozogsz. Én 190 cm nmagas vagyok, és kb. 97 kg. Ez így soknak hat, de nem vagyok kövér, hanem inkább erős, testesebb. Soha nem volt gondom, amikor úgy hozta az élet, simán belémszerettek a nők, akik jobbára 4-5 évvel idősebbek voltak nálam.
2016. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 A kérdező kommentje:
#40 #41 nekem is van egy nagykepu pasi aki az ismrosom az is allandoan oltogat hogy azert nincs nom mert mackos vagyok! Holott azon is van tulsuly igaz ot nem nagyon erdekli mit gondolnak rola na az ugy nez ki mint amit a 41es linkelt de ot valaki mackosnak nevezni tuti elkuldene a busba! Nem ertem miert?
2016. júl. 6. 13:49
 43/78 A kérdező kommentje:
#40 mit jelent azt hogy husi vagy? Telt vagy? Kover vagy?
2016. júl. 6. 13:58
 44/78 anonim ***** válasza:

Körte alakom van, popsira és combra ugye

a derekam viszont vékony

154 centi és 57 kg

#40-es

2016. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/78 A kérdező kommentje:
#44 Te amugy elegedett vagy a gombolydedes alkatoddal? A pasik nem szoktak megszolni miatta,vagy nem nevetnek ki? Nalunk a meno sracok es ferfiak eleg szemetek a hozzad hasonlo tolott galambokat is cikizik mindig ok meg csak rohannak a macsok meg a kigyurt kopaszok utan ennek ellenere is! :(
2016. júl. 6. 15:48
 46/78 anonim ***** válasza:
94%

nem, nem vagyok megelégedve, de ezt írtam is, és azt is h teszek ellene

nem vagyok nagyon kövér, még molettnek sem mondható, csak van rajtam felesleg

persze, az ilyen f*aszarcúak mondták már h kövér meg hasonlók

töltött galamb az anyuckád, kedves kérdező

te is egy f*asz, csak úgy mondom

állj le azzal h itt rinyálsz, menj futni egyet

2016. júl. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 A kérdező kommentje:
#46 a toltott galamb nem hinnem,hogy serto lenne egy csonakban evezunk amugy! Mindkettonket a teltsegunk miatt rekesztenek ki ezek a fitneszorult szemelyek! :(
2016. júl. 6. 16:09
 48/78 anonim ***** válasza:
87%
A töltött Galamb neked nem sértés? :D Erről a Rocko's Modern life nevű sorozat jutott az eszembe, ahol a nyúl mondja a menyétnek, hogy TE MENYÉT! Ezt sértésnek szántam, de te tényleg egy menyét vagy. Na kérdező te egy sheggfej vagy. Ezt sértésnek szántam, de speciel nem jön ki a szádon, csak a szar. (Na jó, még esetleg egy kis fhos, meg fhing...)
2016. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vonzó szexuálisan egyáltalán. Amíg még fel van öltözve addig oké, de miután leveszi a ruhát és kb. akkor derül ki, hogy nagyobb mellei vannak, mint nekem... na ne! XD Ha én képes vagyok diétázni és edzeni rendszeresen, hogy vékony, jól alakú maradjak, akkor a pasimtól is elvárom ugyanezt!
2016. júl. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 A kérdező kommentje:
#49 Es ha azt mondom hogy a hormonok miatt vagyok kerekded akkor is bantasz? Az izomagyu kopasz bivalyoknak is nagy a melluk feherje szteroidoktol az nem gond? Csak a jo izu mackos husi! :( egyszeruen nem ertelek foleg hogy a legtobb helyen azt irjak a mackos pasi a nok vagyalma! ;)
2016. júl. 6. 18:25
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!