Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyeim, miért is baj az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, miért is baj az számotokra, ha egy férfi kicsit mackós?

Figyelt kérdés
Sok hölgy elutasítja a mackós pasikat, mert sokan csak a szálkás macsókat veszik férfi számba,vagy a kigyúrt kopasz bivalyokat,nekem is vannak ilyen barátaim ők minket csak aputestű adonisznak becéznek,nekik nem gond nőzni,mert ritkán lesznek szerelmesek,és akkor is elrejtik azt a hölgyek szemei elől,a nők mégis megörülnek értük,és futnak utánuk. Minket mackós pasikat meg mindig a barátzónába raknak. Elég szomorú ez, hol marad a szerelem a gyengédség,és a lágy érzéki ölelés? :o :(

2016. júl. 6. 02:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 A kérdező kommentje:
#59 de akkor miért írnak ilyen cikkeket. ők szakértők, vagy esetleg nem ? :o
2016. júl. 6. 22:36
 62/78 A kérdező kommentje:
#57 [link] itt a limk ez a fickó hasonlít rám.
2016. júl. 6. 22:39
 63/78 anonim ***** válasza:

Habár nem vagyok hölgy, de szerintem ez csak azért van egyszerűen mert elhízottnak lenni gáz és nem vonzó a lányok/hölgyek számára, ezért két utad lehet vagy egy hozzád hasonló nőt keresel aki ugyanolyan módon hanyagolja a testét mint te, vagy nekiesel a hízott testednek :/


egyébként ha megnézed a kommenteket (igaz én csak néhányba olvastam bele) akkor is találsz olyant aki szerint jó vagy így, de azért nem jönne veled össze mert ez mégis probléma lenne számára

(Semmilyen ellenségességet nem akartam beleírni a kommentembe viszont így találtam a legmegfelelőbbnek leírni a gondolataimat)

2016. júl. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
#26 A faszi akit a kérdező linkelt egyértelműen kövér,de akit egy másik hölgy linkelt egy farmeringes fickót az is kövér még ha nem is annyira jófiús legény,mint a kérdező. A kérdező sportoljon,és fogyjon le,és ne rinyáljon fogja fel tréfának a nőzést.Ennyi 35F
2016. júl. 7. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:
100%

szerintem amit linkeltél kérdező az is duci inkább...


de gondolj bele. milyen egy medve? b..aszott erős, és nagy, de puhának és cukinak tűnik. na. ezt jelenti a mackós.

2016. júl. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten bejön a mackós alkat úgy hogy én átlagos alkat vagyok. Imádom ha van pocakja a pasinak
2017. febr. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
100%
2. Oldalig olvastam a vàlaszokat. Azt tanàcsolom neked, hogy rinyàlàs helyett fogyj le!!!!! Ennyi. Kevés kiàbràndìtòbb dolog van egy rinyàlò pasinàl... jézusgyerele....
2017. szept. 6. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
100%

Attol, hogy ujra kiemeled, nem fogjak megszeretni a nok a dagadt ferfiakat. :D Nem jon be nekunk a ferficsocs, a fkatokra ralogo has, a lepcsozes utani haldoklas stb. Ha tudod, hogy igy nem tetszel a noknek, akkor valtoztass!


Ket eve irtad a kerdest, azota mar valtoztathattal volna rajta.

2018. jan. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy sokszor csak megszépítő körülírásnak használják ezt a "mackós" kifejezést. Tudod, mint mikor az igénytelen, százhúsz kilós asszonyság "nőiesen teltnek" mondja magát, a csúnyácska "szépnek mondott", a "mackós" meg valójában koleszterint izzad és tripla tokája van.
2018. jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:
19%
Csak akkor mackós ha tele van lóvéval. Ha átlagos vagy szegény akkor dagadt disznó.
2018. febr. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!