Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan szűk a nők prefere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan szűk a nők preferencia skálája a párkeresés során, hogy a ffi-ak csak kb 20%-át tudják elfogadni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 4. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/90 anonim ***** válasza:
90%
24F vagyok. Autóm sincs, mégis 15 éves korom óta van csajom, fejezzétek már be ezt a baromságot, hogy BMW kell a nőknek meg bunkó... Mostani barátnôm ha egyszer lennék vele lekezelő úgy dobna ki, a lábam nem érné a földet. Tartás legyen bennetek srácok. Nem attól férfias valaki hogy tahó.
2017. jún. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/90 anonim ***** válasza:
89%
9. válaszoló vagyok: nekem az utcán látható korombeli férfiaknak legalább a 80%-a bejön, vagy legalábbis látom benne a potenciált, hogy tetszeni tudna. Nem ezen múlik a dolog. Viszont engedtessék már meg nekem, hogy kicsit összetettebb szempontok alapján válogassam meg a partnerem, mint a magasság-izomtömeg-arcszimmetria triád. Ahhoz, hogy valakivel le tudjam élni életem hátralevő részét kicsit többet kell nyújtania a megjelenésénél.
2017. jún. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/90 A kérdező kommentje:

"...meg kb. minden második férfi tetszik..."



ez 50%-os arány :)

2017. jún. 4. 12:05
 24/90 A kérdező kommentje:

"... nekem az utcán látható korombeli férfiaknak legalább a 80%-a bejön..."



le a kalappal előtted.

2017. jún. 4. 12:06
 25/90 anonim ***** válasza:
83%
Istenem, el sem hiszem, hogy ezt végre egy férfi mondja ki! Komolyan, amúgy az ilyen gyászos szinglik nem tudják megkérdezni a boldog párkapcsolatban élő ismerőseiket, hogy mi számít valójában? 100-ból egy jönne azzal, ami ez az ócska sztereotípia. :D
2017. jún. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/90 anonim ***** válasza:
84%

Hát ha neked bárki megfelel, akkor elég igénytelen vagy. Itt felénk külsőre a korosztályom 3/4 teljesen oké, vidéken kicsit lepukkantabbak a pasik, ott kevesebb. Ez messze nem azt jelenti, hogy bármelyikkel járnék, belsőre már sokkal inkább stimmelhet az a 20%, akivel meg tényleg passzolunk is, az max 5%.


Nem vagyok huszonéves, tehát tisztában vagyok azzal, hogy pl esélytelen lenne egy rendmániással együtt élnem, vagy egy bagóssal. Hiába tűnnek ezek apróságnak, járáskor lehet hogy nem is számít, de hosszú távon a részletek is fontosak. Van még pár ilyen dolog, és máris simán kizártam azt a 80%-ot.

2017. jún. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/90 Sunshinedoll ***** válasza:
84%
Ahogy én látom, rengeteg féle pasinak van barátnője, szóval lehet, hogy inkább téged nem tudnak elfogadni, nem pedig a pasik többségét :D A pasik többsége tökéletesen megoldja a párkeresést.
2017. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/90 anonim ***** válasza:
14%

"Kitalálom: ez a 20% is izmos, magas, helyes alfahím, aki vállalkozó, tehát nem dolgozik, de sok pénze van és mindig BMW-vel jár, belső tulajdonságait tekintve pedig bunkó, beképzelt, egoista, aki csak megalázza a nőket. Eltaláltam?"


Igen, magyar "nők" 90% csakis ilyen férfi kell.

2017. jún. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/90 anonim ***** válasza:
85%

Én nem értem, hogy miért kéred ezt számon másokon. Semmi köze senkinek ahhoz, hogy neked 5 nőből 4 bejön.


(Ezt mellesleg nagyon erősen kétlem, ha beleveszed az öregeket, kövéreket, extrém rondákat, akikey alapból nem számítasz be nőnek.)

2017. jún. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/90 anonim ***** válasza:
86%
Ne magadból indulj ki kérdező hogy neked mennyi lány tetszik mert neked pasiként könnyebb dolgod van olyan szempontból hogy sokkal több a csinos, vonzó lány mint a vonzó pasi. 1x nézd már végig hogy néznek ki a mai pasik. Én ha sétálok Bp utcáin 1 óra alatt látok minimum 5 igazán gyönyörű nőt és legalább 10 szépet akik kicsit átlagosabbak. Jó pasit 1 óra alatt egyet sem! Átlagosan elfogadhatót kb 3-mat. Van egy kis különbség az arányok között. Ahhoz hogy jó pasit lássak egész nap járnom kell a városban és akkor talán 1-et látok. És az is lehet külföldi. Szóval ti könnyen mondjátok hogy nem vagytok annyira válogatósak. És akkor ez ugye csak a külső, és azért belsőre sem mindegy még hogy milyen az illető.
2017. jún. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!