Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan szűk a nők prefere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan szűk a nők preferencia skálája a párkeresés során, hogy a ffi-ak csak kb 20%-át tudják elfogadni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 4. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:
86%

Kikerem magamnak. Engem aztan l..faszt sem erdekel ha valamo szupermodell es egy sze..metlada, vagy annyira nulla, hogy levegot sem tud magatol venni.


Ferfiaknak is szamit a belso!

2017. szept. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 anonim ***** válasza:
4%
Persze, hogy szamit, de itt most kapcsolatfelvetelrol beszelunk. Azt meg ezer eve tudjuk, hogy a belso megtart, de a kulso fog meg. Nem tudom, mit kell ezen mondig rinyalni, mindig mindenki az elso par masodpercben eldonti fejben, hogy a masik alapvetoen vonzo szamara, vagy nem. Az elso lepes a testi vonzalom.
2017. szept. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 A kérdező kommentje:
így van, előző.
2017. szept. 11. 11:17
 84/90 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként sem nagyobb ez az arány a párkeresési stádiumban..

Sőt, komolyan meg tudnám számolni, hogy a lány ismerőseim közül (ebbe bele tartozik az is, akit csak 1x láttam ill tudom a nevét etcetc) ki tetszik. :)

21f

2017. dec. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 anonim ***** válasza:
83%

Jaj ne már.. Ha nagy százalékát fogadnák el és bárkivel kikezdenek, akkor meg r*b@ncok.


Az csak a te bajod, ha válogatás nélkül nyomulsz a nõk 50-90% százalékára, mert kiéhezett szūz fiú vagy:( Sajnállak.

2018. jún. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 anonim ***** válasza:
A mai férfiakból kiindulva szeritem jó ha ez eléri a 2%-ot.
2018. jún. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 anonim ***** válasza:
Mert így működik a szelekciós ösztön. Ezt a nők működtetik, anélkül, hogy tudnának róla. Épp ma jelent meg egy poszt a pesten hallottamban, ahol az egyik p*csa azon siránkozik, hogy miért van annyi idióta pasi, és hol vannak a rendespasik. A rendespasik eközben mindenütt ott vannak, csak hát azok a nőknek nem kellenek, különböző okok miatt. Csak a legvonzóbbak krémjét akarják mindig, és ezt előadják úgy, hogy nekik nem jut normális pasi.
2018. jún. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy minden nőnek csak 20% tetszik, de ez nem az a 20% minden nő esetében. Én nem vagyok egy nagy durranás pasi, izmos sem vagyok, max átlagos arc. A legtöbb lánynak nem nagyon tetszek, Sok lányon látom, hogy kifejezetten taszítom. Viszont rendszeresen megtetszek olyan jó nőknek, hogy én is csak csodálkozok. Na ezekre kell olyankor lecsapni, ennyi a titok.
2018. jún. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 anonim ***** válasza:
Mindegyik nő az 1 %-ra hajt, izmos, makulátlan adoniszok kellenek nekik gazdag kivitelben. :D A többiek lehúzhatják magukat. :) F
2018. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 anonim ***** válasza:

Szerintem az alpvetően mind férfi, mind női szempontból nehezebb a párkeresés manapság.

Régebben az emberek kis közösségekben éltek, ahol legalább hetente, de inkább minden nap találkoztak nem vérszerinti ellenkező neműekkel.

Manapság a nők és a férfiak teljesen más szakmát tanulnak, így sem szakma tanuláskor, sem a munkában nem találkoznak a másik nemmel. (Ez a rész régebben is így volt, de a közösségek akkor kisebbek voltak)

A másik, a nagyvárosi lét, ami elidegeníti az embereket egymástól. Látszólag hatalmas a választék, de valójában, ez csak egy illúzió, hiszen senki nem fog az utcán ismerkedni, a kísértés viszont nagy.

A harmadik, hogy a kifejezett ismerkedési lehetőségeket (pl. társkereső) a társadalom lenézi. Úgy érzik sokan, hogy ott csak a "futottak még" kategória ismerkedik.

2018. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!