Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan szűk a nők prefere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan szűk a nők preferencia skálája a párkeresés során, hogy a ffi-ak csak kb 20%-át tudják elfogadni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 4. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 A kérdező kommentje:
igen, előző.
2017. jún. 25. 20:32
 52/90 anonim ***** válasza:
82%

Már ne is haragudj, de az a saját igénytelenségedet mutatja, ha azt állítod, hogy a szembejövő nők (és mondjuk most szűkítsük le a saját korcsoportodra) 80%-a megfelelne. Külsőleg még oké, elhiszem, hogy nem vagy válogatós, na de belsőleg?

Neked nem számít, hogy kedves-e, intelligens-e, művelt-e, hasonlóak-e a hobbijaitok, hosszútávú terveitek,céljaitok, érdeklődési körötök? Hát ha tényleg így van, akkor csak gratulálni tudok.


Ha végigmegyek az utcán és megnézem a hozzám hasonló korú férfiakat, akkor kb. 5-10%-uk az, "aki után megfordulok" (azaz kifejezetten helyes), kb. 60-70% az, aki semleges és a maradék az, aki kifejezetten nem tetszik.

Az, akit (a megfelelő belső tulajdonságok) esetén elfogadnék páromnak, nyilván az első két kategóriába sorolható. Ugyanis az, aki elsőre semleges, pozitív belső tulajdonságokkal simán lehet, hogy baromra megtetszik. Egyébként sem vagyok az a fajta, aki első látásra beleszeret valakibe és csupán a külső matt csorgatja a nyálát valakire.

Tehát a férfiak kb. 70-80%-a megfelelne, DE: belsőt tekintve sokkal nagyobb igényeim vannak, így ez az arány gyorsan lecsökken kb. 5%-ra.

2017. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 A kérdező kommentje:

" belsőt tekintve sokkal nagyobb igényeim vannak, így ez az arány gyorsan lecsökken kb. 5%-ra."



tehát a ffi-ak túlnyomó többsége nem jó belsőleg?

2017. jún. 25. 20:45
 54/90 anonim ***** válasza:
1%
Nem jó belsőleg, vagyis nem full magabiztos, nem diplomás, nem keres sok pénzt.
2017. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 anonim ***** válasza:
90%
54. Igen, a te fejedben meg a hozzàd hasonlókéban lehet hogy mindig csak ezek az igények. A valósàg viszont nem ez. Ès ha vannak is olyanok akik ez alapjàn vàlasztanak, az is az ő dolguk. De ettől még nem mindenkinek kell pl az hogy gazdag , sok pénzt kereső pasija legyen. A diploma sem jelent intelligenciàt, szóval ez sem fontos mindenkinek. Ez az egyéni ízlés és igény. Mindenkinek màs .
2017. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 anonim ***** válasza:
93%

Nem, a férfiak túlnyomó többsége nem felel meg belsőleg. Ez komolyan annyira érdekes és meglepő? Neked tényleg stimmel a nők 80%-a belsőleg is?


Nekem fontos, hogy:

1. Legyen intelligens. Nem kell kifejezetten műveltnek lennie, de azért legyen meg a magához való esze, tudjon értelmesen beszélni, írni, legyen saját véleménye a dolgokról.

2. Legyen valami közös érdeklődési kör. Nyilván nem kell mindennek passzolnia, de ha abszolút nincs olyan dolog, ami mind a kettőnket érdekel, az azért nem szerencsés.

3. Legyenek az enyémhez hasonló hosszútávú tervei. Pl. ha én 35 éves koromig gyermeket, családot tervezek, ő meg soha nem szeretne, akkor megint csak szerencsétlen a helyzet..

4. Ne legyen agresszív.

5. Legyen normális munkahelye, vagy ha jelenleg nincs is, akkor aktívan keressen, ne a sült galambot várja. Dolgozok, senkitől nem várom el, hogy eltartson, de nekem se kelljen már eltartani ...

6. A párkapcsolatról is legyen hasonló a véleményünk. Pl. én nem szeretnék nyílt kapcsolatban élni, vannak elképzeléseim a pénzügyek rendezéséről és a munkamegosztásról is. Ha ezek gyökeresen eltérnek, abból szintén csak a balhé van.

7. Az sem árt, ha a szexuális preferenciáink egyeznek. Nyilván össze kell csiszolódni, de azért akadhatnak áthidalhatatlan akadályok.

2017. jún. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:
6%
És az igényeket megint női kommentelők írják kár hogy nem máshol vagyunk ahol nem ilyen nagypofájuak a nők mert kuss a nevük.Ja és ha van helyesírási hiba abban amit irtam szarok rá aki megjegyzi.
2017. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 A kérdező kommentje:

"Neked tényleg stimmel a nők 80%-a belsőleg is?"



ilyet én nem állítottam. azt írtam, az utcán szembejövő csajok 80%-ával el tudok képzelni kapcsot. komolyan, nem fantázia szinten.

2017. jún. 26. 21:52
 59/90 anonim ***** válasza:
13%

,,7. Az sem árt, ha a szexuális preferenciáink egyeznek. Nyilván össze kell csiszolódni, de azért akadhatnak áthidalhatatlan akadályok."


Voltam már olyan leányzóval, hogy csak a lovagló pózt ismerte el, a KUTYA VAGY MISSZIONÁRIUST havi 1 szer vállalta be velem. Ott is hagyott, visszament az exéhez, aki gyorstüzelő volt (2-3 perc). és ő is csak a lovagló pózt szerette.

2017. jún. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:
100%

"az utcán szembejövő csajok 80%-ával el tudok képzelni kapcsot"


És mégis hogy, ha nem is ismered? Neked tényleg annyi számít, hogy külsőre ne legyen kifejezetten taszító, és itt kész, véget is értek az elvárások?

2017. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!