Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan szűk a nők prefere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan szűk a nők preferencia skálája a párkeresés során, hogy a ffi-ak csak kb 20%-át tudják elfogadni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 4. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 anonim ***** válasza:
91%

"2 - a nők abnormális módon szelektálnak."


Gondolom mar van valami otleted is arra, hogy a noknel megszuntesd azt az abnormalis viselkedest, hogy csak a szamukra vonzo ferfiakkal szeretnenek parkapcsolatban elni. Ugyanis a nok nem nedvesednek minden szmbejovo ferfire. Ezt hogy oldanad meg? Sikositoval?

2017. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/90 A kérdező kommentje:

"Ezt hogy oldanad meg? Sikositoval?"



látom, nem érted, mire céloztam. nem tartom normálisnak, h csak 20 v az alatti százalékban tetszenek nekik a férfiak.


persze ha a fickók 80%-a bruálisan ronda lenne, akkor igazuk volna a nőknek. mivel ez nyilvánvalóan nincs igy, így nem normális a szelektálásuk.

2017. jún. 4. 15:05
 33/90 anonim ***** válasza:
95%

Valószínűleg ellenszenves leszek, de én mindkét nemre egyformán tekintek. szóval biként nekem férfiak és nők is tetszenek, egyébként lány vagyok:)


viszont így is azt veszem észre, hogy a lányok valóban csinosabbak, ápoltabbak... igazat adok abban, hogy több a jó nő, mint a jó pasi, de ez nyilván személyes ízlés kérdése is. Jobban öltözködnek (és most nem a márkás cuccokra gondolok), frissen mosott a hajuk szinte mindig, jó az illatuk, ha nem is a legjobb az alakjuk, akkor is tudnak hozzá öltözni többségben...


A fiúk közt is van sok, akit el tudnék fogadni, de aránylag jóval kevesebb. A nőknek (ha a saját korosztályom nézem, ami huszon-harmincas) 80%-a nekem is tetszik, a férfiaknak talán 40-50...

2017. jún. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/90 anonim ***** válasza:
84%

"látom, nem érted, mire céloztam. nem tartom normálisnak, h csak 20 v az alatti százalékban tetszenek nekik a férfiak."


Te meg azt nem erted, hogy a vonzalomnak semmi koze nincs a normalitashoz. Sok ferfi tetszhet nekunk, megallapitjuk egy pillantassal, hogy jol nez ki, de szamon csak azokat tartjuk, akik szexualian is vonzanak. Szoval szaz ferfi kozul lehet, hogy tetszik nekunk akar nyolcvan is, mert kulsore rendben vannak, de szamunkra megis kozombosek lesznek.

2017. jún. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/90 anonim ***** válasza:
39%
Hát, ha kihúztad a "Csúnyának született? Ön ráfázott!" kártyát, akkor nagy a baj. És sajnos hiába a törekvés, aki ronda az is marad, hiába minden fogyás vagy edzés.
2017. jún. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/90 anonim ***** válasza:
91%
Erre válaszolj egy mondatban, kérdező: akkor miért nem szingli a magyar férfiak legalább 80%-a?
2017. jún. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/90 anonim ***** válasza:
92%
Miért olyan nehéz felfogni, hogy nem csak külsőre szelektálunk? Nézhetsz ki bármilyen jól, ha nem tetszik a stílusod, nincs összhang, közös témák stb. nincs "kémia" (de utálom ezt a kifejezést) akkor nem kellesz akkor sem ha úgy nézel ki, mint Brad Pitt.
2017. jún. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/90 A kérdező kommentje:

"akkor miért nem szingli a magyar férfiak legalább 80%-a?"



jó nagy részük az.

2017. jún. 4. 18:03
 39/90 anonim ***** válasza:
92%
Es mennyi reszuk? Gondolom a red pill vagy a pua guruk erre is ismernek szazalekos aranyt.
2017. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/90 anonim ***** válasza:
92%
Aqer, te amúgy konstans nyivákolsz itt gyk-n... :D Láttalak már párszor. Fogadd már el, hogy egyszerűen olyan torzul látod a világot és a nőket, hogy az már beteges.
2017. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!