Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan szűk a nők prefere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan szűk a nők preferencia skálája a párkeresés során, hogy a ffi-ak csak kb 20%-át tudják elfogadni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 4. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim ***** válasza:
92%

"az utcán szembejövő csajok 80%-ával el tudok képzelni kapcsot"


Ez komoly? Elég alacsonyan lehet a mércéd, az is biztos, ha ez tényleg így van. Én 28 éves férfi vagyok, és nem értem be akárkivel. Bele sem kezdtem semmibe olyan nőkkel akik csak átlagosak az én ízlésem szerint, vagy a szépségük mögött nincs semmi extra ami megfogna. Külsőleg is megvoltak az elvárásaim, és ami a belsőt illeti, a személyiséget, a szokásokat, ezeket illetően még több elvárásom , igényem van/volt. Alig 21 évesen megtaláltam a társam, aki teljesen tökéletes kívül belül, az én ideálom, nagyon különleges személyiséggel. Szóval különösebb gondom sem volt ebből. Nem értem volna be egy átlagos vagy szimplán szép csajjal. A haveri körömben pl voltak ilyenek, de ők nem fogtak meg. Nem érdekeltek. Ennél mélyebbre kellett ásnom, hogy megtaláljam azt az egy nőt aki tökéletes számomra minden értelemben.


Szóval nem csak a nők válogatósak. (amihez amúgy minden joguk megvan). Az igényesebb férfiak se állnak le akármelyik nővel. Szabad az út bárki előtt, hogy kedvére szemezgessen. Nem igazán értem mi pontosan a felháborodás oka a szelektálással kapcsolatban. Előtted is szabad az út kérdező. Az megint más, ha nincsenek igényeid, csak kapcsolatfüggő vagy, és bárkivel megelégszel.

2017. jún. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 A kérdező kommentje:

"Neked tényleg annyi számít, hogy külsőre ne legyen kifejezetten taszító, és itt kész, véget is értek az elvárások?"


az utcán sétálva igen. úgy értsd, hogy a 80%-al simán ismekednék. aztán ha jó a belső is, célok-vágyak-tervek-álmok-érdekek egyeznek, és valamennyie kölcsönös a szimpátia, akkor oké a balhé.

2017. jún. 27. 07:49
 63/90 anonim ***** válasza:
0%

20? ez ari...5 XD


én már kivontam magam a forgalomból, köszi. Vért pisilek sem férek bele, hiába vagyok belsőleg olyan, ami az elvárásuk, egy hiba és mehetsz a sor végére...


Szép volt lányok!

2017. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/90 anonim ***** válasza:
17%
Azért, mert beléjük van kódolva, hogy válogassanak. Te szórod a magodat, ő őrizgeti a petéjét.
2017. aug. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 anonim ***** válasza:
77%
64 es...csak nem apu?:D
2017. aug. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 anonim ***** válasza:
54%
Apu?
2017. aug. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/90 anonim ***** válasza:
apu azért iszik, mert te sírsz. abban mondta a puzsér robi bácsi ugyanezt
2017. aug. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 anonim ***** válasza:
29%

aki szerint ezen a párkeresés téren manapság minden rendben van, azzal tutira nincs valami rendben:)

aki 80-90%-ot már külsőre elutasít az felszínes.na erre szokták mondani hogy akkor mindenkivel le kéne állni akkor is ha igénytelen stb? a válasz nem. de csak azért mert ápolt vagyok és a ruházatom rendben van még egy nőnek sem jöttem be...és nem mégcsak rosszul sem nézek ki.

ha őseitek válogattak volna ennyit ti most itt sem lennétek...

egyébként a statisztikák szerint milliós nagyságrendű egyedülálló ember él ma az országban.nagyrésze huszas harmincas éveiben jár.ez lenne a kevés egyedülálló akiről itt többen beszéltek egy 9,8milliós országban? szerintem ez több mint 10% még a teljes népességhez viszonyítva is.erre kiváló bizonyíték a népesség csökkenés is.

teljesen el vannak az igények szállva.2 kategóriával lejjebb is simán lekoptatnak. és akor valaki még ilyet írt a hozzászólásában hogy a férfi is megteheti hogy válogat.na persze...miből? netán a semmiből?

2017. aug. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 anonim ***** válasza:
14%

68.

Megy a pacsi esdicseret. Es tudod mi a gaz?


A noknek csak meg kell jelenni es mar valogathat. Nekunk vert kell pisilni egy randiert.

2017. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/90 A kérdező kommentje:
68-as, igazad van.
2017. aug. 4. 18:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!