Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan szűk a nők prefere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan szűk a nők preferencia skálája a párkeresés során, hogy a ffi-ak csak kb 20%-át tudják elfogadni?

Figyelt kérdés
2017. jún. 4. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 anonim ***** válasza:
9%

Egesz eletemben hallgattam, hogy a nok azok nem olyanoook. Artatlanok, meg oket nem erdekli a kulso a belso fontosabb. A f..szt.


Ha valami hianyzik, a belsot azt hiaba tornazod fel, mesz a kukaba. Egy hiba es lecserel. Ha nem azt hallja, amit akar, nem azt kapja, amit akar akkor kuka vagy. Ha utkozik a velemeny, a hobbi, az izles, jon a masim csavo.


Egy no semmit nem tesz az ismerkedesbe. Elvarja hogy rola szoljon minden, kerdezgesd, es nyald korbe a padlot, de annyira nem erdekled, hogy vissza sem tud kerdezni. A legtobb nonek egy papucs kell, aki csak o vele foglalkozik, az o panaszait hallgatja, rola beszel.


Hol van a ketoldalu erdeklodes? A kozos kapcsolat? A jovo?


Felelj meg az elvarasoknak, erdekeljen teged, es csak o ra szoljon minden, a szexert cserebe. Ahha..van prono.

Es ha nekem kellenek az erzelmem? A normalis beszelgetes? Szeretet? Nevetes? Es nem ugy hoy eleget nyaltam a padlot, hanem kolcsonos, egymas tiszteleten alapulo parkapcsolat?


Amikor a dagi csaj azzal kuld el, hkgy nem vagyok sportos, mert nem akarok napi ket orat izmozni akkor elkuld.


Persze a nyavogas a normalis pasik utan megy. Az exe megverte, megcsta blabla, de a normalis,.kedves kis bolod ostoba gyerek, az egy vesztes.


Te, pasi...valtozz 180 fokot, erolkodj es rohangalj utana. Talan o hajlando lesz kibufogni egy "nem bocsi" dumat. O persze tokeletes ugy, hogy alkesz, dagatt, igenytelen, primadonna, iq nulla, gyartosori melos. Mert o no, es o tokeletes...napsugar a sotetben


Aha...van poro....jo ez igy...nagyon jo.

2017. aug. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 A kérdező kommentje:
előző, a reklámok szétmosták az agyukat.
2017. aug. 4. 19:12
 73/90 anonim ***** válasza:
38%

"O persze tokeletes ugy, hogy alkesz, dagatt, igenytelen, primadonna, iq nulla, gyartosori melos. Mert o no, es o tokeletes"


Azért vannak ilyen nagy helyen mert a pasik 90%-a így is kinyalja a seggüket. (Legalább is 35 alatt.) Csak h neki legyen végre már egy nője. Ha ez nem így lenne, nem csinálnák.

2017. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 anonim ***** válasza:
13%

Vannak elvárások, mint külsőleg mind belsőleg a férfi irányában és a nő irányában is.

Biologia alapok: A nőstények mindig az alfa mimet keresik ez az ösztönemberben is fellelhető. Mindig a alfának jutottak a nőstények és a selejtek hoppon maradtak. Annyi előnyöd van csupán, hogy mi emberek egy életre keresünk egy valakit, ezért az alfa himek a legszebb nőstény példányt választja, és nem maradsz hoppon.


Az embereknek van és kel hogy legyenek elvárásaik a másik nem iránt, ha párt választanak, legyen az külső és belső. Egy nő olyat fog választani, aki hozzá legjobban passzol, ugyan azon eszméi , szellemi és érzelmi értékeket vallja, van közös témájuk, jól el tudnak lenni egymással, és szexuálisan is vonzódnak egymáshoz, na meg nem a világ másik végén van.

Gondolom te se a világ másik végén lévő 9 millió kilométer távolságban lévő, legrondább, ocsmányabb, bunkó érzéketlen, bizonytalan, határozatlan, hisztis, önállótlan, kövér (mozogni se bíró) vagy csont kollekció amit első szelőcske szétdönt. Aki anyagilag csüdben, haszontalan semmihez se értő stb.


Ajánlom, fordul 360 fokot. Külsőleg ,belsőleg és személyiségileg is alakíts addig magadon míg alfa nem leszel és nem lesz ilyen gond. Ha erre nem vagy képes ne nőket hibáztasd.


A nők alfákra mennek és nem bétákra, ez természet rendje.

2017. aug. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember úgy képzeli a párkapcsolatot, hogy az két ember ügye.

Szóval egyet (1) keres. HogY ez minek a hány százaléja az meg tökmindegy.

2017. aug. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 anonim ***** válasza:
100%
Az 180 fok.
2017. aug. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 anonim ***** válasza:
100%

"Ajánlom, fordul 360 fokot. "


Aki 360-at fordul, az ugyanoda kerül vissza :)

2017. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tudsz CSAK a külső alapján kapcsolatot kezdeményezni? Ezt nem is értem.


Itt írtam ki kérdést ezer éve arról, hogy nem akarok megtanulni főzni. Baromi kevés pasi mondta rá, hogy oké. Ez belső.


Tehát tegyük fel, leszólítasz, megtudod, hogy nem főzök/iszok/szopok, onnan annyi. Az, hogy "ráírnék, hogy borotválja-e" nem azt jelenti, hogy komoly kapcsolatot kezdenél vele.

2017. szept. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 anonim ***** válasza:
0%

"Hogy tudsz CSAK a külső alapján kapcsolatot kezdeményezni? Ezt nem is értem."


A ferfiak igy mukodnek. Szokj hozza.

2017. szept. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 anonim ***** válasza:
100%
Minden férfi nevében nyilatkozol? Vagy ha azt mondod "én" helyett, hogy "férfiak", akkor nem tűnsz érzelmi csökevénynek? Mert ahhoz, hogy azt mondjam, ez az ÉN véleményem, ahhoz nagybetűs EMBERNEK kell lenni.
2017. szept. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!