Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy mindig olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy mindig olyan fiút fogok ki, aki nem akar rám pénzt költeni?

Figyelt kérdés

1 kávénál, popcornnál, sörnél, pizzánál nem költenek rám többet, persze ezt is külön- külön alkalmakkor. Szülinapra max egy éttermi vacsi.

A barátnőimnek pedig ruhát vesznek csak úgy ajándékba a pasijuk, egyiknek karácsonyra ebookot vett a barátja, másikat meghívták horvátország nyaralni. Majdnem megszakadt a szivem mikor ezeket meghallottam.

Ők sem kérik, csak úgy kapják. Tanulok és mellette dolgozom, a barátnőim ráadásul csak tanulnak.


L22



2017. okt. 20. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
10%

Lehet ok nagyon szepek es csinosak,igenyesek,kitunnek,alakjuk Sarka Kata szintu minimum,szexben a banant torokra veszik,es olyat nyujtanak ami ritka.


Lehet te atlagos vagy csak aki nem tud extrakat felmutatni.

Nem allitom de ez is lehet,hogy nem kellesz a piackepes paliknak.

2017. okt. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
32%
Jól van, megoldható. Adok én neked egy vacsoránál többet ha neked ez annyira számít de cserébe jól meg kell ezért dolgoznod az ágyban és ha csettintek akkor guggolni előttem. Valamit valamiért. :)
2017. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 A kérdező kommentje:

Pont ez a legdühítőbb benne, hogy átlagosan néznek ki, és a pasijuk taxis, asztalos.

Én pedig szép és csinos vagyok mások szerint is és csak jogászokkal, informatikusokkal, ilyenekkel randizom.

Lehet ők direkt nem költenek lányokra, hogy ne a pénzükért legyenek velük?

2017. okt. 20. 14:35
 4/73 Heart of Darkness ***** válasza:
55%
Veszek neked egy plüss macit, csak ne írj ki még egy ilyen kérdést..
2017. okt. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
24%
Hmmm,ez erdekes,akkor kifogtal par sohar nyomit,keress tovabb kerdezo ha piackepes vagy akkor lesz olyan pasid nyugi.
2017. okt. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom, egyszerűen nincs szerencséd.

Lehet lepontozni, de én is azt ajánlom, hogy a smucig pasikat hagyd ott. Nekem erre saját példáim:

- Faterom sem szívesen lepte meg anyámat semmivel, még azzal sem, hogy egy szendviccsel kedveskedett volna neki, nem még ruhával vagy nyaralással. Így lettem egy egyedülálló anya gyereke, akit soha nem támogatott az apja, mert velem szemben is ilyen fukar volt.

- Exem mindig arra hivatkozott, hogy azért nem megyünk le sétálni sem, mert nincs pénz, és rosszul esne neki, hogy elmegyünk pl. egy fagyizó mellett, és nem tud meghívni. Mindezt úgy, hogy az apja külföldön dolgozott, havonta kb. 800.000 Ft-ot keresett, és BÁRMIKOR szívesen adott a gyereknek. Tényleg, az elmondása szerint, ha kért 20.000 Ft-ot, másnap ott volt 40.000 a számláján.

Gyanús volt, de oké, hittem neki, hogy nincs pénze, és nem is szeretne kérni... Aztán kibékült a régi haverjaival, és jött a bulizós, piálós, gyorsétteremben evős időszak. Egyik sincs ingyen, és egy fagyinál mindegyik drágább.


Szóval ja. Na kedves lányok, ezért kell megfigyelni, hogy mennyit hajlandó rátok áldozni a pasitok, és azt is nézni kell persze, hogy magától teszi-e. :)


22/N

2017. okt. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
73%

Úgy lehet, hogy csórókat fogsz ki. Nem biztos ,hogy nem akarnak, lehet, hogy csak nem engedhetik meg maguknak.


Nekem bezzeg nincs barátnőm, pedig én tudnék rá költeni. Nyilván az aranyásókat kerülöm, de ha lenne egy rendes lány mellettem, tőle nem sajnálnék egy-egy ruhát,laptopot vagy amire vágyik, én is kérés nélkül lepném meg, ha nem érezném, h csak érdekből van velem...Utazni meg evidens hogy elvinném magammal, mivel minden évben legalább 3 helyre megyek külföldre+síelés.

2017. okt. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
27%
Egy tudatos férfi nem költ a nőkre.
2017. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
77%

Bár közben látom, h jogászokkal informatikusokkal randizol. Így valóban meglepő.

Lehet, hogy az elején nem akarnak sokat adni, hogy ne azért legyél velük. Eleinte én se halmoznám el a párom mindennel.

2017. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
35%
Hallgasd meg Madonna- Material girl számát, illik rád.
2017. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!