Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy mindig olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy mindig olyan fiút fogok ki, aki nem akar rám pénzt költeni?

Figyelt kérdés

1 kávénál, popcornnál, sörnél, pizzánál nem költenek rám többet, persze ezt is külön- külön alkalmakkor. Szülinapra max egy éttermi vacsi.

A barátnőimnek pedig ruhát vesznek csak úgy ajándékba a pasijuk, egyiknek karácsonyra ebookot vett a barátja, másikat meghívták horvátország nyaralni. Majdnem megszakadt a szivem mikor ezeket meghallottam.

Ők sem kérik, csak úgy kapják. Tanulok és mellette dolgozom, a barátnőim ráadásul csak tanulnak.


L22



2017. okt. 20. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 A kérdező kommentje:

#9. Mondjuk még pályakezdők, mert korban hozzám illőt választok. A barátnőim fizikai munkás pasijai kicsit idősebbek és régebb óta melóznak.


Tapasztalataim alapján már elképzelni sem tudom, hogy ebookot, nyaralást kapjak, de néha 1-1 ruhával nem értem miért nem lepett meg egyikük sem.

2017. okt. 20. 14:48
 12/73 anonim ***** válasza:
45%
Tényleg furcsa, hogy pont ilyeneket fogsz ki. Én is tanult, egyetemista vagy diplomás srácokkal ismerkedek és elég ritka, aki sóherkedik. Általában hoznak-visznek kocsival, meghívnak vacsorázni, volt, aki elvitt síelni egy hétvégére, egy másik nyaralni, tegnap volt első randim egy nagyon rendes sráccal és vagy 20 ezret költött(borozgattunk, belvárosi étteremben ettünk, és nemis hagyta, hogy fizessek). Szóval...hát igen, valószínűleg peches vagy :D
2017. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
65%

#8: Akkor legyél büszke magadra, hogy mennyire tudatos vagy. Viszont remélem, hogy feleséged, gyermeked sosem lesz, mert egy férjnek, apának a családja mellett a helye - egyaránt lelkileg és anyagilag is.


#10: Material girl ide vagy oda, de szeretetből nem lehet megélni, és egy nőnek gondolnia kell a jövőjére is. Mondjuk megnézném, mennyire szeretheti az a másikat, aki meglát egy apróságot, ami tuti nagyon tetszene a párjának, és még csak el sem gondolkozik, hogy adjon-e érte 100~700 Ft-ot.


22/N

2017. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
80%

Mi az, hogy "fogsz ki"? Lehet, nem a megfelelő módszerrel ismerkedsz.

Nem látom be, miért kéne az egyik félnek többet ajándékoznia, mint a másiknak, pláne nemi alapon. Szerintem mindenben fontos az egyenlőség.

2017. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 A kérdező kommentje:

Életemben eddig 2-szer hívtak étterembe 1. randira,

az egyik helyen volt napi ebédmenü és azt mondta a fiú, hogy azt egyek és a végén pedig azt, hogy "ezret adj bele!"

A másik srác szegény nagyon csúnya volt (netről ismertem képen persze máshogy nézett ki), ő pedig egyértelmű, hogy a külsejét akarta kompenzálni az elegáns éttermi vacsival.

2017. okt. 20. 15:01
 16/73 anonim ***** válasza:
77%

amúgy milyen időintervallumról beszélsz? Mert ez sem mindegy. Egy komoly kapcsolatban lehet, hogy fél év után vesz egy ruhát egy pasi a nőnek, !!! ÉS FELHÍVOM A FIGYELMEDET: MEG A NŐ IS EGY INGET A PASI SZÜLINAPJÁRA!! ezt se felejtsük el,

de azért ilyet két hónapos randizgaási időszakban ne várjál már el!

Többéves kapcsolat megint más, illetve ez is jelzi, hogy mennyire tervez veled hosszú távon. Ha nem, akkor nem fog egy háormszázezres nyarlásra beinvesztálni, nem fog befizetni téged.


Van aki igen, oké, de azért na...

2017. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem azokkal ismerkedsz, akik megfelelnek az igényeidnek?
2017. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:
84%
És te mennyit költesz a barátaidra?
2017. okt. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 A kérdező kommentje:

Mondjuk most fél évről beszélek, ennyi alatt sem vesznek nekem ruhát.


Bár az első barátom 2,5 év alatt nem vett nekem semmit. Sőt, hagyta volna, hogy egy nyaralást teljes egészében én fizessek, mert én szeretném nagyon, hogy menjünk. (Pár nap belföldi kuponos nyaralást szerettem volna fizetni felesben!!) és egyszer hagyta, hogy egy beülős borozást én fhelyette is.

2017. okt. 20. 15:06
 20/73 A kérdező kommentje:

Sőt még a fogamzásgátló árának a felét sem jut eszükbe fizetni.


Sokaknak pedig fizetnek fodrászt, kozmetikust, körmöst is, hát hihetetlen...

2017. okt. 20. 15:15
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!