Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy mindig olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy mindig olyan fiút fogok ki, aki nem akar rám pénzt költeni?

Figyelt kérdés

1 kávénál, popcornnál, sörnél, pizzánál nem költenek rám többet, persze ezt is külön- külön alkalmakkor. Szülinapra max egy éttermi vacsi.

A barátnőimnek pedig ruhát vesznek csak úgy ajándékba a pasijuk, egyiknek karácsonyra ebookot vett a barátja, másikat meghívták horvátország nyaralni. Majdnem megszakadt a szivem mikor ezeket meghallottam.

Ők sem kérik, csak úgy kapják. Tanulok és mellette dolgozom, a barátnőim ráadásul csak tanulnak.


L22



2017. okt. 20. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
56%

"Én Anyukámat hívom meg enni, moziba és veszek neki nyakláncot, virágot... "


Hát akkor a barátod meg mondjuk az apukájára. Hol a probléma? Kvittek vagytok.

2017. okt. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:
22%
Mer valószinű,azok az asztalosok örülnek,hogy àtlagos làny is jut nekik hàlàsak és szeretnék megtartani.A te jogàszaid meg nem nagyon tepernek,mert el vannak telbe maguktól.Úgy gondoljàk nem kell tenniük,venniük semmit,ugyis megkapjàk amit akarnak.
2017. okt. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:
77%

Nekem volt már olyan pasim, aki asztalos volt, és pl. karácsonyra egy gyönyörű ládát csinált nekem amibe még különféle apróságokat is rakott, amiből kiderült, hogy bizony a boltban elejtett megjegyzéseimet is ( szépen jegyezte. Nem volt gazdag, de mindig a tenyerén hordott. Moziban, nyaraláson megosztottuk a költségeket, de nem azért mert elvárta volna, hanem mert ez így a normális.

Aztán volt olyan pasim is, aki még a szülinapomon se tisztelt meg egy apró ajándékkal se, nemhogy máskor vagy karácsonykor, pedig neki aztán nincsenek anyagi gondjai.

Szóval szerintem ahány ember, annyi féle szokás, meg nyilván ha valaki feltűnően sóher és csak kapni szeret, az önző. Viszont az is abszurd, hogy valaki elvárja, hogy ajándékokkal legyen elhalmozva és ha még célozgatsz is rá, szerintem ne lepődj meg, ha nem kapsz semmit. Az anyagias libáktól menekülnek a pasik. Persze én is irigykedem néha azokra a lányokra, akiket hoznak-visznek, a seggük alá rakják az arany bilit, hetente lepik meg őket a rózsacsokrokkal és puccos vacsikkal, nyaralásokkal, de el kell dönteni, hogy mi is a fontosabb. Az ember, akivel vagy és akivel egymásnak a legfontosabbak vagytok, vagy pedig, hogy a pasid egy kétlábon járó bankautomata legyen, akivel villoghatsz.

2017. okt. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 A kérdező kommentje:

,,Viszont én is gondolok a masikra, ha látom, hogy fogy a parfümje, vagy megfőzöm a kedvencét és szervezek egy jó estét magunknak, veszek jegyet egy fimre, amit a hátam közepére nem kívánok, de tudom, hogy neki tetszene, stb. ""


Ezek közül mindet megteszem én is. Cserébe pizzát kapok és mozijegyet én is, nem ékszert, nyaralást, mint te.


Sosem célozgazok rá, hogy milyen jól esnének... már arra is gondoltam, hogy ez lehet a baj:DDDD de a barátnőim sem céloznak rá soha, tudom, mégis kapnak.


Abban lehet valami, hogy az asztalos, taxis örül neki, hogy nála több évvel fiatalabb átlag lány szereti őt, (a lányok egyetemi büfé és nehéz szakon vannak vegyesen) a velem egykorú jogászok/infosok pedig alapnak veszik, hogy hozzám hasonló barátnőjük van. Gazdasági szakon vagyok, (nem turizmus) mellette már szakmailag releváns állásom van.

2017. okt. 20. 22:32
 45/73 A kérdező kommentje:

,,Persze én is irigykedem néha azokra a lányokra, akiket hoznak-visznek, a seggük alá rakják az arany bilit, hetente lepik meg őket a rózsacsokrokkal és puccos vacsikkal, nyaralásokkal"

Nem hiszem el, hogy ezt valaki nem irigyli!

Sosem szakítottam senkivel, amiért nem adott ilyen ajándékokat nekem.

2017. okt. 20. 22:36
 46/73 A kérdező kommentje:
#44 és emellett vagyok szép és csinos
2017. okt. 20. 22:40
 47/73 A kérdező kommentje:
Hmm.. az ő idősebb taxisofőr, asztalos barátjukkal nem járnék, ha engem vinnének horvátba és nekem adnának ebookot, akkor sem
2017. okt. 20. 22:54
 48/73 anonim ***** válasza:
81%
Az is lehet hogy pont olyat fogsz akik félnek az olyan nőktöl akik kihasznàljàk őket anyagilag igy mindenkivel igy viselkednek.Vagy pedig csak nem veszik komolyan a kapcsolatot lazàbbra veszik .Nem biztos hogy veled van itt a baj .Sok olyan payi van aki többet költ magára mint a bnőjére persze vannak kivételek .
2017. okt. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
84%
Pali*
2017. okt. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező, ha valaha kifogok egy ilyen nőt mint amilyen te vagy azonnal ki fogom dobni, tőlem senki ne várja el hogy drága ajándékokkal halmozzam el csak azért mert ő "csinosnak és szépnek" tartja magát. Majd én eldöntöm, hogy megérdemel-e bármilyen ajándékot.
2017. okt. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!