Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy mindig olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy mindig olyan fiút fogok ki, aki nem akar rám pénzt költeni?

Figyelt kérdés

1 kávénál, popcornnál, sörnél, pizzánál nem költenek rám többet, persze ezt is külön- külön alkalmakkor. Szülinapra max egy éttermi vacsi.

A barátnőimnek pedig ruhát vesznek csak úgy ajándékba a pasijuk, egyiknek karácsonyra ebookot vett a barátja, másikat meghívták horvátország nyaralni. Majdnem megszakadt a szivem mikor ezeket meghallottam.

Ők sem kérik, csak úgy kapják. Tanulok és mellette dolgozom, a barátnőim ráadásul csak tanulnak.


L22



2017. okt. 20. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
38%
Gondolom,hogy nekik nem ez a szeretetnyelvük, ők kifejezik másképpen a szeretetüket, csodálatukat, értékelésüket feléd. Nem igazán van jelentősége az ajándékoknak, az a lényeg, hogy boldogok legyetek együtt. Tök fölösleges ajándékokra költekezni szerintem. Énnekem majd ha lesz pasim, megbeszélem vele, hogy karácsonykor is csak a gyerekek kapjanak, mi meg szülinapra névnapra is max csak valami jelképeset, egy kis csokoládét, azt szevasz. Amúgy se biztos, hogy sikerülne eltalálniuk a pasiknak az ízlésedet pl ruhák terén, esetleg nem akarnak megsérteni azzal, félnek, hogy úgy jönne le, hogy szerintük nem öltözködsz olyan jól, és ezért változtatni akarnak rajtad, pedig nekik úgy vagy jó, nem akarják még ilyesmi félreértésnek még a lehetőségét se megadni. Meg nem is gondolatolvasók amúgy, hogy neked ruhára lenne szükséged. Azt gondolják, veszel magadnak, és te tudod, hogy hozzád mi illik a legjobban, és azért is pl tetszhettél meg nekik, kelthetted fel a figyelmüket pl esetleg többek között. Meg amúgyis, nem gondolják, hogy az ő feladatuk lenne öltöztetni téged. És nem gondolják, hogy neked ez feltétlenül szükséges, hogy vegyenek is neked ruhákat. Különben is, a ruhákat azt te magad is meg tudod oldani. Most akkor, hogyha nem áldoz rád több pénzt, mint ilyen éttermi meghívások, akkor szerinted nem is szeret téged eléggé? Ettől én tökre elszomorodtam, most nem is írok többet.
2017. okt. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
63%

Tulajdonképpen megdefiniáltad azt h minden nő a pénzre megy.


"1 kávénál, popcornnál, sörnél, pizzánál nem költenek rám többet, persze ezt is külön- külön alkalmakkor. Szülinapra max egy éttermi vacsi. "


Mért mi kéne több ?

Bugatti Chiron ? Esetleg a Versailles-i Kastély v legyen aranyból a WC mint Viktor Janukovics-nál ?

Átlag 20-on éves pasikról beszélünk a többségük még tanul, nem csoda h alig van jövedelmük.


Javasolnám h keres magadnak egy Arab olaj sejk-et.

De ilyen elvárásokkal szerintem tanulj meg, pasikat kényeztetni nyelvel egy bizonyos ponton. Mer az iPhone 8 meg a Mercedes-Benz C nem lesz ingyen.

2017. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 A kérdező kommentje:

#32 írtam, hogy néha 1-1 vacsi és ruha...

Csodálkozom, hogy a barátnőim fizikai munkásoktól horvátországi nyaralást és ebookot kaptak, de én azt nem várom el... ők sem várták el, csak kapták (bár nem értem miért)

2017. okt. 20. 17:05
 34/73 A kérdező kommentje:

#31 annyit sem áldoznak rám, mint éttermi meghívások.

Mindenki arra költ, amit szeret.

2017. okt. 20. 17:07
 35/73 anonim ***** válasza:
67%
Ne izgulj, kapnak majd mást is a barátnőid. Hitelt a nyakukba, pár év múlva duplázódó törlesztővel. Akkor majd örülni fogsz, hogy nincs egy halom ruhád, amit kihíztál.
2017. okt. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/73 anonim ***** válasza:
65%
Hagyjátok már! Ez a csaj, minden hétvégén ilyen provokatív kérdéseket írogat ki, ti meg ugrotok rá mint éh tyúk a nyálra. :'D
2017. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 A kérdező kommentje:
#35. mondjuk tényleg, egyikük szakított azzal a pasijával aki ruhát vett neki és éttermezni vitte őt, utána a következő srác még a kfc-ben is külön számlát kért, erre nagyon nehéz volt annak a barátnőmnek visszaszoknia
2017. okt. 20. 17:25
 38/73 anonim ***** válasza:
20%

"ők kifejezik másképpen a szeretetüket, csodálatukat, értékelésüket feléd"

Hát a kérdezőn én csak egy dolgot tudnék csodálni :D


"Mindenki arra költ, amit szeret."

És akkor te mire költesz?

2017. okt. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 A kérdező kommentje:

Én Anyukámat hívom meg enni, moziba és veszek neki nyakláncot, virágot...

Egyetemi tandíjra, sportra, ételre költök még.

2017. okt. 20. 19:03
 40/73 anonim ***** válasza:
47%
Ennek oda-vissza kellene működnie. Én is kaptam már mindenfélét. Nyaralást, ruhát, ékszert, éttermi vacsorák. Viszont én is gondolok a masikra, ha látom, hogy fogy a parfümje, vagy megfőzöm a kedvencét és szervezek egy jó estét magunknak, veszek jegyet egy fimre, amit a hátam közepére nem kívánok, de tudom, hogy neki tetszene, stb. Ahogy te állsz hozzá, ők is úgy fognak hozzád....persze mindig van kivétel. Nekem is volt olyan, hogy 40 kmre laktunk egymástól. Hok ő jött/hol én, én még többet is altalaban. Mindketten kocsival. Ő egy idő után előállt azzal, hogy fizessem már ki neki a benzin felét, meg egyszer kértem, hogy hozzon már nekem egy kakaóscsigát Lidlből, mert épp ott volt, majd az este végén közölte, hogy elfelejtettem kifizetni 😁 szóval van, akin nem tudsz segíteni, de hát ez van.
2017. okt. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!