Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy mindig olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy mindig olyan fiút fogok ki, aki nem akar rám pénzt költeni?

Figyelt kérdés

1 kávénál, popcornnál, sörnél, pizzánál nem költenek rám többet, persze ezt is külön- külön alkalmakkor. Szülinapra max egy éttermi vacsi.

A barátnőimnek pedig ruhát vesznek csak úgy ajándékba a pasijuk, egyiknek karácsonyra ebookot vett a barátja, másikat meghívták horvátország nyaralni. Majdnem megszakadt a szivem mikor ezeket meghallottam.

Ők sem kérik, csak úgy kapják. Tanulok és mellette dolgozom, a barátnőim ráadásul csak tanulnak.


L22



2017. okt. 20. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez teli találat... Igen, én is erre gondolok, még kérdeztem is a legelején, hogy pont ők félnek-e, hogy a lányok a pénzükért vannak velük. csak erre eddig senki nem reagált.

csak így pont a másik felét is érzem annak amit írtál, hogy lazára vesznek, nem veszik velem a kapcsolatot komolyan... ehhez hozzátartozna nagyobb ajándék is legalább ünnepekkor.

2017. okt. 20. 23:08
 52/73 A kérdező kommentje:

Utolsó = #49.

:D

2017. okt. 20. 23:08
 53/73 A kérdező kommentje:
#50 azèrt várnék nagyobb ajándékot ünnepekkor és néha 1-1 éttermi vacsit, mert az illető barátnője vagyok, akit szeret.
2017. okt. 20. 23:12
 54/73 anonim ***** válasza:
27%
Nyuszifül, én sosem költenék úgy egy lányra, ha elvárná. A barátnőmet rendszeresen viszem külföldre, most január végéig 4 ilyen utunk lesz pl, rendszeresen meglepem valamivel, de hogyha ezt elvárná/kikérné magának, azonnal dobnám.
2017. okt. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 A kérdező kommentje:

#54 ezeket én is tudom, írtam is már, hogy még csak meg sem említem soha az aktuális barátomnak mire vágyom, nem is célzok rá.


4 külföldi út januárig... ilyen meghívásról még nem is hallottam, nemhogy elvárnám ezt...


Egyik barátnőmnek valamiért nőgyógyászhoz kellett mennie, erre a pasija felajánlotta, hogy kifizeti!

A volt baràtaimnak még csak az sem jutott eszükbe, hogy a fogamzásgátlóm árának a felét kifizessék, én az én elvárásaim ilyen szintűek...

Nem is merem elmondani a barátnőimnek, hogy a volt pasijaim mennyire keveset költöttek rám.

1 db nyaralásnak is nagyon örülnék, ha szülinapom van.

2017. okt. 21. 08:32
 56/73 anonim ***** válasza:
74%

Ha nekem lenne barátnőm, néha meghívnám pár tárra a lőtéren, szülinapkor élményvezetés (EVO, Impreza, Challenger és hasonlók), akár extrém sportok is, de ékszer, nyaralás? Majd ha úgy fogok keresni, egyetemistaként hogy lenne már ennyi pénzem? Apám nekem is jól keres (bár ő egyszerű munkás külföldön, de gyakran hazajár) bármikor küldene pénzt, de akkor is rosszul érzem magam ha kérek, pláne hogy azt a kunyerált pénzt még a barátnőmre költsem? Ékszerből kap valami kézzel készítettet, amit szeretetből csinálok, szerintem az sokkal jobb, mint bármelyik hű de nagy márka.

Az élmények sokkal boldogabbá teszik az embert, mint az anyagi javak.

2017. okt. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 A kérdező kommentje:
Ezek egyetemistaként teljesen jók, de én 22 (lassan 23 évesen), 24-27 éves dolgozó férfiakkal ismerkedem már pár éve
2017. okt. 21. 08:56
 58/73 A kérdező kommentje:
Egyébként olyan is volt, aki 1. randin híres cukrázdába hívott meg, 2. randin kézműves hamburgerre, ez nekem anyagiak szempontjából tökéletes volt, mégsem mentem vele 3. randira, mert nem volt meg a kémia.
2017. okt. 21. 09:00
 59/73 anonim ***** válasza:
76%

Ne szivass, hogy egy cukrászda + kézműves hamburger kombó olyan nagy dolog. Ez teljesen BAU, sőt inkább akkor kajálok ott, ha másra nincs időm. Jóhogy nem a mekibe vitt randizni.


Komolyan kiváncsi vagyok, hogy milyen nő lehetsz, hogy ilyen legalja csávókat fogsz ki.

2017. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 A kérdező kommentje:
A többiekhez képest (vagy 1 kávé, vagy 1 sör) nagy dolog volt ez is.
2017. okt. 21. 09:39
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!