Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy mindig olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy mindig olyan fiút fogok ki, aki nem akar rám pénzt költeni?

Figyelt kérdés

1 kávénál, popcornnál, sörnél, pizzánál nem költenek rám többet, persze ezt is külön- külön alkalmakkor. Szülinapra max egy éttermi vacsi.

A barátnőimnek pedig ruhát vesznek csak úgy ajándékba a pasijuk, egyiknek karácsonyra ebookot vett a barátja, másikat meghívták horvátország nyaralni. Majdnem megszakadt a szivem mikor ezeket meghallottam.

Ők sem kérik, csak úgy kapják. Tanulok és mellette dolgozom, a barátnőim ráadásul csak tanulnak.


L22



2017. okt. 20. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
18%

59 yah, hogy aki mekibe visz valakit randizni az legalja?

Mekkora sznob újgazdag, mégis vérbeli proli felfogás :D

2017. okt. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
32%
Ősszintén a 20 éves 406-osom sose hagy el,míg az exem megtette,egyértelmű hogy ezek után a 406-osba ölöm a pénzt mint asszonyba :D
2017. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
73%

61-es igen aki mekibe viszi a lányt az a legalja,proli bunkó hozzáállású pali,az keressen magának valami alkesz igénytelen nőt.

Nem csodálom a nők kivannak a mai palikra,stílustalan,garast fogához verő,ambíció nuku,elvannak a langyos f..sban.

Nem baj több jó nő jut nekünk akik tudunk élni és tudjuk mi kell ahhoz,hogy jól érezzék magukat velünk.

2017. okt. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
31%
63 azért nem teljesen mindegy, hogy a mekiben mondja azt, hogy legyünk csak barátok, vagy egy 5 csillagos Las Vegasi szállodában :D
2017. okt. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
68%

Olyan pasi legyél akitől akarnak dolgokat,képezd magad,épited a tested kigyúrod,szépen felöltözöl,van egy vonzó életszínvonalad.

Pont ha mekibe viszed széped bukod a nőt és jogosan,csak a prolik viszik oda.

Érdekes nekem soha nem mondták legyünk barátok hanem az ágyba kerültünk,mert vonzóvá váltam neki és tudtam mi kell a nőknek.


Ha mekibe viszed a nőt akkor ne akarj csajozni vagy egy dagadék rövid hajú igénytelen talán elmegy oda veled.

2017. okt. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
16%

"59 yah, hogy aki mekibe visz valakit randizni az legalja? "


Én eleve nem is mennék mekibe. Igényesebb vagyok az étkezésemre, minthogy azt az egészségtelen kaját egyem.

2017. okt. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
34%

Ez a másik amit 66-os írt.

Adok nektek Monitort,alaplapot,processzort olajat,mobiltelefont ezeket is akkor egyétek meg,mert kb. annyi tápérték van ezekben.


Eleve műanyag moslékot nem eszek nem fogom a lányt se méreggel tömni,hogy aztán narancsbőrös legyen meg behízzon,eleve igényes csinos lányokkal ismerkedek akik be nem tennék a lábukat ilyen moslék helyre,csak igazi normális igényes étterembe.

2017. okt. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
0%
Jó nyilván én se vinném mekibe, bár én ha Pesten járok néha beugrok, de azért ne hisztizzen már, hogy nem költök rá eleget úgy, hogy nem is ismerem :D
2017. okt. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
0%

Dolgozz meg érte.


A szeretet nem az ebookkal kezdődik...

A vacsora pedig egy meghittebb dolog...


Szánalmas..

2018. jan. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
41%
Menj akkor dubajozni, ott lesznek gazdag pasik :-D
2018. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!