Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet, hogy mindig olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy mindig olyan fiút fogok ki, aki nem akar rám pénzt költeni?

Figyelt kérdés

1 kávénál, popcornnál, sörnél, pizzánál nem költenek rám többet, persze ezt is külön- külön alkalmakkor. Szülinapra max egy éttermi vacsi.

A barátnőimnek pedig ruhát vesznek csak úgy ajándékba a pasijuk, egyiknek karácsonyra ebookot vett a barátja, másikat meghívták horvátország nyaralni. Majdnem megszakadt a szivem mikor ezeket meghallottam.

Ők sem kérik, csak úgy kapják. Tanulok és mellette dolgozom, a barátnőim ráadásul csak tanulnak.


L22



2017. okt. 20. 14:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
69%
Miért kellene rátok alanyi jogon költeni áruld már el? Csak azért mert nő vagy? Ilyenkor hol vannak a vérszomjas feministák, hogy az egyenlőségükért tüntessenek és anyázzanak?
2017. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 A legrosszabb ***** válasza:
77%

Akkor vegyél magadnak, ne a pasikádtól várd már el, mint a hülye barátnőid.


Beginner gold digger alert!

2017. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
60%
Keresgess tovább.
2017. okt. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
78%
:D nem hiába, nem véletlen mondja mindenki, hogy ku**ázni olcsóbb, mint nőt tartani! :D
2017. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
91%

"az egyik helyen volt napi ebédmenü és azt mondta a fiú, hogy azt egyek és a végén pedig azt, hogy "ezret adj bele!" "


Ez ultra gáz!

2017. okt. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 anonim ***** válasza:
37%
Első pár hónapban én se költök sokat, hogy a hozzád hasonló sz.. alakok inkább lelépjenek.
2017. okt. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 anonim ***** válasza:
52%
Sírj még egy picit, hogy nem elég gazdag pasikat fogsz ki...:''''''''''''''''''''''''''''''/
2017. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
38%
Azt áruld már el drága csillagom, hogy mi az anyámért kéne bárkinek is többet költenie rád, mint egy kávé vagy egy pizza???? Ne haragudj meg de ez nőként is baromi felháborító. Azzal a lendülettel hajítanék ki bármilyen pasit, aki nekem ebookot vesz. Meg tudom venni magamnak, ennyit rám ne költsön senki se, mert nem kell az alamizsna, és nem a pénzéért szeretem, nem ezért vagyok vele. Az a baj a hozzád hasonló anyagias csitrik miatt hiszik itt is azt minden nőről, hogy csak a pénzre mennek...
2017. okt. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 A kérdező kommentje:

#25. Ugye...


Veszek magamnak, írtam, hogy tanulás mellett is dolgozom. Ha költene rám a párom, ez akkor sem változna.

2017. okt. 20. 16:18
 30/73 anonim ***** válasza:
72%

Valószínűleg okos fiúkkal randizol, akik átlátnak a szitán és úgy is kezelnek mint ahogy megérdemled! Csak jelzem ilyen lánykákon nevetnek a férjem barátai!


Szerezz magadnak anyagi biztonságot, de másban keresd soha mert hatalmasat fogsz bukni!

2017. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!