Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal, egyedülálló anyaként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, egyedülálló anyaként, tényleg lehetetlen párt találni?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a lányom 2 éves. Egyedül nevelem, a terhességemet is egyedül csináltam végig.

Mindenkitől azt kapom, hogy én már ne akarjak társat, erről lecsúsztam akkor, mikor eldöntöttem, hogy gyereket szülök. Tényleg ilyen lenne a helyzet?

Annyian találnak párt, akik 30 éves koruk körül vannak, a fiatalabb anyák miért ne találhatnának? Vélemények?

(a környezetemben is azt látom egyébként, hogy akik fiatalon szültek, még nálam is fiatalabban egyáltalán nem találnak maguknak párt) Mik lehetnek ennek az okai?



2017. nov. 8. 17:31
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
47%
Találhatsz párt, de csak olyat, aki senkinek se kell. A selejtet.
2017. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
67%
Hozzám nem illik a családcentrikus nő, akinek minden vágya az volt, hogy gyereket szüljön 20 évesen. Így nem is jönnék össze ilyen nővel, mert egyszerűen nem vagyok az a család alapítós fajta. Aki gyereket szült az pedig ilyen gondviselő típus, különben nem vágyott volna gyerekre és nem szült volna csak 35 évesen maximum.
2017. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:
18. De ha már tölt velem, velünk egy kis időt, feltűnne neki, hogy sosem látja, nem?
2017. nov. 8. 17:57
 24/58 anonim ***** válasza:
80%
Egy ismerősöm (40 feletti) együtt van most egy nővel (29), akinek van egy 2 éves kislánya. Bár ő is szeretne sajátot, de úgy viselkedik a picivel (aki nagyon aranyos még nekem is, előtte nem voltam annyira oda a gyerkeekért), mintha a sajátja lenne. Ezt nem tudnám én csinálni, de jó látni hogy ennyire elfogadó, egy nagyon jó ember. Szóval nem lehetetlen de kevés rá az esély. 23/F
2017. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
73%

#23

Vagy olyat, aki egyébként normális, de mondjuk nem lehet gyereke, mert meddő, viszont szeretne. De ennek az esélye kb az 5-ös lottóéval ér fel.

2017. nov. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
56%
23.: miért menne el idáig, hogy időt tölt veled, ha olyan lánnyal is tölthet időt helyette, akinek még nincs gyermeke és tiszta lappal indulhatnak a közös jövő tervezésében?
2017. nov. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
87%

A bátyám 12 éve összejött a (most már) feleségével, akinek akkor a lánya 5 éves volt. Ő imádja a gyerekeket, nem volt akadálya a kicsi a szerelemben. Azóta már van egy 9 éves közös lányuk és nagyon harmónikus az egész család, öröm rájuk nézni. Egyébként távolabbi ismerősök közül is van pár csajszi, aki 16-20 évesen szültek és azóta eltelt jópár év. Nekik is mind van párjuk, sőt, néhol közös gyerek is.

Ne aggódj, nem maradsz egyedül örökre, de valóban nehéz lesz.

2017. nov. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetetlen, csak normálisnak és értelmesnek kell lenni hozzá. Az más kérdés, hogy nagyon ritka az olyan fiatal, egyedülálló anya, aki normális és értelmes.
2017. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem próbálkozol elvált férfival akinek szintén van gyereke?
2017. nov. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal nőkênt valóban sokkal nehezebb helyzetben vagy.

Egyszerűen azért, mert a veled egykorú lányok többsége gyerektelen, a korban passzoló pasik még nem akarnak családot.

30+ kisgyerekes nő jobb helyzetben van mindkét szempontból.

2017. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!