Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal, egyedülálló anyaként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, egyedülálló anyaként, tényleg lehetetlen párt találni?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a lányom 2 éves. Egyedül nevelem, a terhességemet is egyedül csináltam végig.

Mindenkitől azt kapom, hogy én már ne akarjak társat, erről lecsúsztam akkor, mikor eldöntöttem, hogy gyereket szülök. Tényleg ilyen lenne a helyzet?

Annyian találnak párt, akik 30 éves koruk körül vannak, a fiatalabb anyák miért ne találhatnának? Vélemények?

(a környezetemben is azt látom egyébként, hogy akik fiatalon szültek, még nálam is fiatalabban egyáltalán nem találnak maguknak párt) Mik lehetnek ennek az okai?



2017. nov. 8. 17:31
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
81%

Nem lehetetlen, de a korosztályom jórésze most költözik csak össze v épp nősül még csak.

Aztán vki más /idegen/ gyereke nekem nem kell egyáltalán. Bocs, de ez az igazság, amellett, h gyereket majd később szeretnék csak.


26/F

2017. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 A kérdező kommentje:
Hát nálunk 'apuka' nincs képben..
2017. nov. 8. 17:43
 13/58 anonim ***** válasza:
80%

A 9-es válaszoló teljesen korrekt választ adott, teljesen egyetértek vele. Én erre nem is gondoltam, de ez + 1 érv amellett, hogy ne akarjak egy kisgyeremekes fiatal anyukával komoly kapcsolatot.


(2-es voltam)

2017. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
88%
Aki saját gyereket sem akar, másét még annyira sem fogja.
2017. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 A kérdező kommentje:

Őszinte leszek.

Akárkinek a gyerekét (ha úgy alakulna) én sem akarnám nevelni.

Nem kezdenék egy kapcsolatba sem azért, hogy ne legyek egyedül.

2017. nov. 8. 17:48
 16/58 anonim ***** válasza:
Sógorom elvett egy kisgyerekes nőt, szóval esély van.
2017. nov. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
48%

Szépen regelj fel tinderre és a randivonalra, rakjál ki 2 képet magadról, írd ki, hogy van gyereked, hogy jó életetek van és már csak egy kapcsolat hiányzik, és figyeld, ahogy a többszáz jelentkező üzenetet ír(igen, 35 alatti jóképű, sikeres férfiak is kapcsolatra) , erre a fórumra meg ne hallgass, ebben az egyben nem mérvadó a kategória.


Az a legfontosabb, hogy ne legyél dundi és legyen stabil megélhetésed, ezek az alapok a férfiaknál, a többiben teljesen megoszlanak a vélemények.



Mondom ezt egyedülálló anyukaként, legalább 2000 elutasított férfival a hátam mögött. (Ennyi időbe tartott rájönnöm, hogy velem van a baj, a nagyrészük teljesen jófogás lett volna)

2017. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
66%
15.: na, más sem akarja más gyerekét nevelni, hiába hangoztatod, hogy az apuka nincs a képben, ezt senki nem fogja neked elhinni puszira
2017. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:

Jaaaj nehogy félre értsetek. Eltartom magunkat, nem élősködni szeretnék, csak egy normális kapcsolatot.

Köszi utolsó. Mi volt veled a probléma? Ha nem titok.

2017. nov. 8. 17:56
 20/58 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen nem feltétlenül korabeli, fiatal gyerektelen srácokkal kell egy nőnek ismerkednie. Sőt.
2017. nov. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!