Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal, egyedülálló anyaként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, egyedülálló anyaként, tényleg lehetetlen párt találni?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a lányom 2 éves. Egyedül nevelem, a terhességemet is egyedül csináltam végig.

Mindenkitől azt kapom, hogy én már ne akarjak társat, erről lecsúsztam akkor, mikor eldöntöttem, hogy gyereket szülök. Tényleg ilyen lenne a helyzet?

Annyian találnak párt, akik 30 éves koruk körül vannak, a fiatalabb anyák miért ne találhatnának? Vélemények?

(a környezetemben is azt látom egyébként, hogy akik fiatalon szültek, még nálam is fiatalabban egyáltalán nem találnak maguknak párt) Mik lehetnek ennek az okai?



2017. nov. 8. 17:31
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
77%

Most kivételesen egyetértek a 28# válaszolóval.

Valóban nagyon buták, igénytelenek, elhanyagoltak szoktak lenni. Nincs hobbijuk, nincs műveltségük, mert ni cs idejük saját magukra.

2017. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
0%

"Fiatal, egyedülálló anyaként, tényleg lehetetlen párt találni?"

"Vélemények?"

"Annyian találnak párt, akik 30 éves koruk körül vannak, a fiatalabb anyák miért ne találhatnának?"

2017. nov. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
56%

Nyilvan nehezebb de talan olyan ferfit kellene talalni akinek szinten van gyereke.

En biztos nem jottem volna ossze a felesegemmel ha lett volna egy gyereke es o se velem ha nekem lenne mas notol gyerekem.

En nem dolgoznek mas gyerekere meg még nevelni is, gondoskodni rola, vigyazni ra.

Gondolom 23 evesen nincs sajat hazad vagy berelt lakasod meg olyan munkad amivel ezt fizeted+ a gyereket es magadat is eltartod, foleg hogy elvileg gyesen vagy, hacsak nem egy szulod ment el gyesre hogy te dolgozhass.

2017. nov. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
55%
Én nem tartok elképzelhetetlennek egy kapcsolatot egy anyukával. Valójában lényegesen kevesebb felelősséggel jár, mint egy olyan, akinek még nincs gyereke, ezért gyűrűért rágja a pasi fülét, mondván hogy ketyeg a biológiai órája. Van gyerek a családban, akit ennek ellenére nem kell nevelnem, lehetek simán a mami jófej pasija. A gyerekek egyébként is imádnak, mindig jól kijövök velük. Apuka fizeti utána a gyarektartást, amit ugye nekem nem kell, ha szétmegyünk. Szóval nem nagyon látom a hátrányait a dolognak. :)
2017. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
71%
Nem lehetetlen. Ismerősöm fia aki rohadt jóképű 24 éves,és össze állt egy gyerekes nővel,aki nem is szép ráadásul.Szóval van esély,ne add fel!
2017. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 A kérdező kommentje:
Gyed-en vagyok és emellett itthonról dolgozom.
2017. nov. 8. 18:26
 37/58 anonim ***** válasza:
20%

Magammal sem voltam megelégedve, és elutasítottam mindenkit mondvacsinált indokokkal. Nem mintha javult volna a dolog, de legalább rájöttem a problémára.


Ne itt válaszolgass, hanem a társkeresőre regisztrálj gyorsan.


Amúgy egy hatalmas előnyöd van egy 30as anyukával szemben. A fiatal tested, gondolom a tiéd is visszaugrott eredetibe egy hét alatt.


Az ilyesmi sokat ér a férfiaknál:)

2017. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
76%

Én sem vállalnám be más gyerekét. De több ismerősöm is megtette ezt.

Szerintem szintén gyerekes, elvált apukával lazán tudnál ismerkedni.

2017. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
76%
Szóval várjunk... azt mondod, hogy másnak a gyerekét nem nevelnéd, de te elvárod a másik féltől ugyanezt?
2017. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:

Nem ezt mondom.. Hanem, hogy AKÁRKIÉT nem nevelném.

Ha valakinél azt érzem, amit éreznem kell, nem számít, hogy van-e gyereke. De gondolom ez fordított esetben is így kell, hogy legyen.

2017. nov. 8. 18:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!