Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal, egyedülálló anyaként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, egyedülálló anyaként, tényleg lehetetlen párt találni?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a lányom 2 éves. Egyedül nevelem, a terhességemet is egyedül csináltam végig.

Mindenkitől azt kapom, hogy én már ne akarjak társat, erről lecsúsztam akkor, mikor eldöntöttem, hogy gyereket szülök. Tényleg ilyen lenne a helyzet?

Annyian találnak párt, akik 30 éves koruk körül vannak, a fiatalabb anyák miért ne találhatnának? Vélemények?

(a környezetemben is azt látom egyébként, hogy akik fiatalon szültek, még nálam is fiatalabban egyáltalán nem találnak maguknak párt) Mik lehetnek ennek az okai?



2017. nov. 8. 17:31
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
10%
A f@$z kivan ezzel az oldallal. Miért nem képes senki válaszolni, akinek írok? Már vagy tíz embernek írtam ebben a hónapban, és egyetlen válaszra sem méltattak.
2017. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
21%

#41

Próbálkozz velem, nem fogsz csalódni.

2017. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
6 éves a lányom, apjával 4 éve mentünk szét. Eközben volt egy 1,5 éves kapcsolatom, és most udvarolgat egy férfi, habár ebből semmi nem lesz az én részemről. Vagyis nem lehetetlen csak tényleg oltári nehéz. 29/N
2017. nov. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 A kérdező kommentje:
Nekem írtál? Mi a neved? Ha nem akarod leírni akkor csak írj egy új üzenetet és írd bele higy te vagy a 41-es.
2017. nov. 8. 19:17
 45/58 anonim ***** válasza:

Most véletlen hátrányban vagy a fiatal koroddal. A hozzád illő 25-30-as férfi tipikusan még nem tart ott érettségben hogy gyereke legyen, azt meg végképp nem tudja elképzelni, hogy mit kezdjen más gyerekével. (Amúgy elárulom, nem sokat kell kezdeni, csak emberszámba kell venni a gyereket is.)


Később már sokkal jobb az arány, sőt egy idő után jön az, hogy egyes férfiaknál pont előnyben van egy gyerekes nő, mert így a gyerekkel kapcsolatos szórakoztató részt megélhetik, felelősségük (és szülői joguk) meg nincs, hiszen mégsem ők az apa.

2017. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
A 27 éves ismerősömnek van 7 éves fia, és bár egy csomó férfinak nem kell, van jelentkező bőven.
2017. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:

"Később már sokkal jobb az arány, sőt egy idő után jön az, hogy egyes férfiaknál pont előnyben van egy gyerekes nő, mert így a gyerekkel kapcsolatos szórakoztató részt megélhetik, felelősségük (és szülői joguk) meg nincs, hiszen mégsem ők az apa."


Pontosan melyik a szórakoztató része egy váratlan idegen gyerek nevelésének, főleg mindenféle felelősség nélkül?

2017. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 A kérdező kommentje:
Azért az nem semmi, hogy egy olyan srác irt nekem most privát üzenetet, aki egy hónapja pont azért nem irt vissza mert megtudta hogy gyerekem van.. (a kérdés kapcsán irt)
2017. nov. 8. 19:53
 49/58 anonim ***** válasza:

47: kinek ez kinek az tetszik a gyereknevelésben. Én oda vagyok azért, hogy mi mindenre meg tudok tanítani egy gyereket. És elég sikeres is vagyok benne, ha nem is Polgár László szinten.


A másik meg az, hogy megfigyeltem, ha nem a lakásban vagyunk, hanem szabadban, akkor jó kedvem lesz már önmagában attól, hogy látom egy gyerek próbálkozásait, ügyeskedését.


Van saját gyerekem is, és volt kisgyerekes barátnőm is tavaly. 45F

2017. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
48: Egy hónap alatt sokat lehet fejlődni ;)
2017. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!