Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal, egyedülálló anyaként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, egyedülálló anyaként, tényleg lehetetlen párt találni?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, a lányom 2 éves. Egyedül nevelem, a terhességemet is egyedül csináltam végig.

Mindenkitől azt kapom, hogy én már ne akarjak társat, erről lecsúsztam akkor, mikor eldöntöttem, hogy gyereket szülök. Tényleg ilyen lenne a helyzet?

Annyian találnak párt, akik 30 éves koruk körül vannak, a fiatalabb anyák miért ne találhatnának? Vélemények?

(a környezetemben is azt látom egyébként, hogy akik fiatalon szültek, még nálam is fiatalabban egyáltalán nem találnak maguknak párt) Mik lehetnek ennek az okai?



2017. nov. 8. 17:31
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
Jó sok válasz jött, rendesen toljuk ki az oldalakat.
2017. nov. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:

"47: kinek ez kinek az tetszik a gyereknevelésben. Én oda vagyok azért, hogy mi mindenre meg tudok tanítani egy gyereket. "


Ha tanítod dolgokra, akkor mégis van felelősség. Annak ellenére, hogy nem ezt írtad.

2017. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
0%

52: önként "tanítottam", nekem ez sikerélményt okoz. A gyerekek nagyon érdeklődök tudnak lenni, ha megtalálom velük a hangot. A tanítást úgy értsd hogy játékos formában simán el lehet magyarázni egy 5 évesnek mondjuk a relativitáselméletet és elkezdi érdekelni és már ő kezd el egyre mélyebben kérdezni. Ezt pont nem csináltam sosem, de remélem érhető a példa.


Nem éreztem ezt felelősségnek. Vagy nem tudom mire gondolsz.

2017. nov. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehetetlen,bár sok hülye van.
2017. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

En hal Isten nem ugy veszem észre ,hogy lehetetlen ,sôt..

N25

2017. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
Exem 22 èn 28 a gyerek 4 volt amikor ösdzejöttünk. Gyerek apja lelépett, sajnos megérzettem mièrt.... Egy csodás èvem volt a gyerekkel exemmel nem mondanám ilyen szépnek az időt az exem rokonságával meg.....csúf volt. Egyik oldalon van fent egy szlovákiai magyar lány Komárom környékén lakik tényleg álomszép lány pedig van egy lánya!
2017. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, ha ennyi férfi lelép, és egyedül nevelitek a gyereket, akkor hogy a bánatban van, hogy mindig ti választjátok, hogy kivel feküdtök össze? Aztán jön a balhé, a válás, és mennétek tovább a poronttyal? Eközben ezer férfi meg örülne, ha lenne nője, akit nem hagyna ott... igazságtalan az élet.

28F

2019. máj. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Nekem több barátnőm elvált és van párja 2 gyerekkel. És 30 fölött vannak nem 20.
2019. dec. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!