Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik egyáltalán 100%-ig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán 100%-ig igényes nő? Csak én lennék ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Olyan felállított ideáljaim nincsenek, minthogy pl. szőke vagy fekete legyen a haja, maximum 170 cm legyen, viszont az igényességről nem tudok lemondani. Nem mondom, hogy abszolút nincs sikerem a nőknél, viszont sokra nem megyek vele, mert nem igényesek maximálisan. Nekem egy nő ne káromkodjon, ne dohányozzon, ne részegeskedjen, emellett pedig ügyeljen a külsejét illető apró részletekre. Ilyen a fogak állapota, az bőre, a körme, a haja, az öltözködése vagy a sminkje... Valamelyik mindig hibádzik! Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Huszonéves lányokról van szó.
2018. febr. 17. 23:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
95%
"Nekem egy nő ne káromkodjon, ne dohányozzon, ne részegeskedjen, emellett pedig ügyeljen a külsejét illető apró részletekre." Legutóbb egy olyan sráctól hallottam ezt, akinek a fogai katasztrófális állapotban voltak és leszarta a külsejét. Oh a k-rva életbe...
2018. febr. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
94%

[link]

Te rá vágysz. Minden kritériumodnak megfelel, nem úgy, mint azok a hülye nők, akiknek undorító testi funkcióik is vannak (néha lenő a körmük. fuj) vagy nem akarnak mindig sminket viselni, pusztán azért, hogy neked megfelelő állapotban legyenek.

Jó hír, hogy viszonylag megfizethető áron is hozzá lehet jutni.

2018. febr. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
98%
"Miért, ezekben mi kerül sok pénzbe?" - A fogászat drága, ha SZTK-ban nem találsz jót, vagy ha olyan kezelés kell, amit SZTK-ban nem tudnak megcsinálni. Én csak tavaly legalább 100 ezret hagytam ott a fogaimra. Sőt, mondok mást, volt egy kolléganőm, akinek szintén el kellett mennie fogorvoshoz, ő SZTK-ba ment, szerencséje volt, de neki is volt olyan kezelése, amire azt mondta a doki, hogy ezt SZTK alapon nem tudja elvégezni, mert nincs hozzá eszköz/anyag. Remek a felszereltség... De nekem volt ám dolgom olyan SZTK-s fogorvossal is, aki a fájós fogamon nem látott semmit, hogy azzal baj lenne, maszek doki érdekes azonnal észrevette, és meg is csinálta, persze nem ingyen, mélyen a zsebükbe kellett nyúlni a szüleimnek (akkor még diák voltam, nem volt munkám, ők fizették).
2018. febr. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
97%

[link]


Erre. Én támogatnám, hogy olcsóbban is hozzájussanak bizonyos férfiak. Addig is békén hagynák a nőket a hülyeségeikkel.

2018. febr. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 A kérdező kommentje:
Na, erről beszélek... :D
2018. febr. 18. 00:37
 16/80 anonim ***** válasza:
6%

a fa-sz se tudja hogy van ez.

nekem az a dilim,hogy a csaj rendszeresen járjon edzeni és ne csak szarokat egyen amitől úszógumis fóka lesz 5 éven belül.

rengeteg nőm volt,de csak 1 volt tényleg ilyen,hogy nem kényszerből nem megfelelési kényszerből hanem önmagáért alap igényből szeretett edzeni és tudatosan táplálkozni,el sem akartam hinni hogy van ilyen.

mondani sem kell,hogy ő lett a legnagyobb szerelmem,szóval megtaláltam,létezik beteljesült ideál,csak a pitsájért van az,hogy 40-50 nőn kell végigmenni ahhoz,hogy egy ilyet sikerüljön végre összeszedni.

2018. febr. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
98%

Én pl mindegyiket hozom, amiket felsoroltál. Ettől függetlenül a kerek segg nem készíti el magát a vacsorával együtt és ember vagyok, ebből adódóan leizzadok és kócos is lesz a hajam, illetve lemosogatom a lakkomat, ha épp nem géllakk, mert azt sem lehet mindig. Juj.

Nekem mondjuk nem kellene olyan férfi, aki nem viseli el az 1 napos borostát a lábamon, mert nem borotválom minden nap. És vizsgaidőszakban sem akarsz látni.


Bocs az epés kommentért, de mi, nők sem dísznek vagyunk. Nekünk is van életünk, kötelességeink, amik fontosabbak, mint *jól kinézni*. Meg nem élünk burokban sem, hogy pl. egy nyáresti terepfutástól ne nézzünk ki úgy, mint akin átment egy kamion.

2018. febr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
88%
16# Nem kell senkin atmenni, aki nem megfelelo, azzal nem jossz ossze, ezzel talan megadva az esely, hogy akar meg ugyanazon a heten egy kovetkezo noben megtalald a tokeletest. A te hibad, hogy ekkora balfsz vagy, hogy mindegy volt csak pna legyen es igy lemaradtal rola, hogy sokkal korabban talalj neked valo lanyt :D
2018. febr. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
8%

#17: " Ettől függetlenül a kerek segg nem készíti el magát a vacsorával együtt"


Mibol gondolod, hogy neked kell fozni?

2018. febr. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
15%

ez nem balfa-szság te sutyerák hanem remény volt.

remény arra,hogy együtt vagyunk és idővel megszereti az edzést és nem csak péksüteményen él.

de nem sikerült áttéríteni senkit.

ezért kell olyat keresni és megtalálni aki eleve olyan mint amilyet akarok és nem kell alakítani.

ehhez kellet a sok nő mint tanulópénz,hogy belássam te te csöves:)

2018. febr. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!