Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik egyáltalán 100%-ig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán 100%-ig igényes nő? Csak én lennék ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Olyan felállított ideáljaim nincsenek, minthogy pl. szőke vagy fekete legyen a haja, maximum 170 cm legyen, viszont az igényességről nem tudok lemondani. Nem mondom, hogy abszolút nincs sikerem a nőknél, viszont sokra nem megyek vele, mert nem igényesek maximálisan. Nekem egy nő ne káromkodjon, ne dohányozzon, ne részegeskedjen, emellett pedig ügyeljen a külsejét illető apró részletekre. Ilyen a fogak állapota, az bőre, a körme, a haja, az öltözködése vagy a sminkje... Valamelyik mindig hibádzik! Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Huszonéves lányokról van szó.
2018. febr. 17. 23:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
96%
Xddddd hat ez vicces kerdezo volt.
2018. febr. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
100%
Igen kérdező, létezik 100‰ -ig igényes nő.
2018. febr. 18. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem igazat van, nőként mondom. Sokszor elcsodálkozom a legjobb barátnőmön például, mióta közös albérletbe költöztünk. Sokszor egyszer fürdik egy nap, de van olyan is, hogy kimarad neki, ágyban eszik, hetente porszívózik csak a szobájában, pedig ideje lenne, nem dolgozik napi 8 óránál többet, nem tanul munka mellett. Furcsák sokan, de azért lehet igényes nőt találni szerintem, nekem is sikerült pasit is.
2018. febr. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
94%
Kb minden ember egyszer furdik egy nap es egyszer porszivozik egy heten, kiveve ahol kisallat van. Attol meg, mert neked valami agybajod van, masok nem igenytelenek.
2018. febr. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Létezik.
2018. febr. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
0%
Attól még, hogy te ilyen igénytelen proli vagy, nem én vagyok az agybajos.
2018. febr. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
97%
46# Dehogynem :D
2018. febr. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
97%

Lehet, hogy nem vagyok tökéletes nő, de legalább élek. És soha a kva életbe nem kellene nekem egy élettelen piperkőc senki, aki nem képes a dolgát végezni, mert jaj, szegény akkor összekoszolja a ruhácskáját. Nekem férfi kell, akinek fontosabb a tevékenység, mint az, hogy tip-top legyen, majd rendben tartja magát, ahogy ezek mellett tudja. Az ilyenek úgy is tipikusan azok, akik a puncinyalást sem bírják, nemhogy a keményebb melót, a spontán szex pedig kizárt, hiszen előtte kötelező zuhanyozni és illatosnak lenni, ugye. :)))


Ez nem férfi és nem is ember. Nem tudnám magam jól érezni egy ilyennel. Akkor inkább élem a néha kopott körömlakkos, néha kócos, néha izzadtságtól gyöngyöző bőrű, néha tökéletlen hétköznapjaimat boldogan és lendületesen, megadva egy egészséges szintű ápoltságot magamnak és néha kicsit jobban kicsípve magam a különleges alkalmakra. Érdekes, eddig még nem szorultam arra, hogy változtassak ezen, akit szerettem volna, azzal össze is jöttek a dolgok.


Neked azért sok szerencséd. Reméljük, nem anyád lesz az egyetlen nő, akit szívesen megdugnál. A megjegyzéseid alapján úgy tűnik, jelenleg ez a helyzet.

2018. febr. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
1%

A társkeresés nem könnyű, ha az ember nagyigényű. Én is megkövetelem a patika tisztaság mind a lakásban, mind a személyes higiénia terén, a párom is ilyen, de nem is akadtunk egymásra könnyen. Szerencséd van olyan értelemben viszont, hogy ezeknek a dolgoknak a meglétét vagy hiányosságát egyszerre látod a másikon, ki tudod szűrni, hogy na vele nem ismerkedsz. Nem lehetetlen, na vele nem ismerkedsz. Egyáltalán nem lehetetlen dolog ez, nem csak önmagamat tudnám példának hozni, aki ezeknek a kritériumoknak megfelel, de a barátnőim nagy részét is. Én úgy gondolom, hogy megvan annak az ára, hogy az ember bekényelmesedik és slamposan közeledik, slamposan van otthon, nem hozza mindig a legjobb formáját, viszont nekem ez az ár túl magas. Én szeretem, hogy a párom mindig olyan állapotomban lát, mint azon a tavaszi napon, amikor "kinézett magának" és ebből az elmúlt 9 hónapban sem engedem (tegnap született meg a kislányunk). Ha pedig te is tényleg tiszta, ápolt és igényes vagy, akkor minden jogod meg is van követelni ezt a másiktól, én nem gondolnám, hogy egyedül maradsz. Vagyis nem ismerlek... De emiatt tuti nem, azért még vagyunk páran nőies nők.

Még valami: nem olvastam el az összes hozzászólást, csak beleolvasgattam... Ezek a dolgot, amiket a kérdező elvár egyáltalán nem olyanok, amelyek sok időt rabolnának al az embertől. A bőrápolás napi pár perc, ha karban van tartva a bőr, illetve állapottól függően néhai kozmetikus látogatás. A haj karbantartása sem egy nagy dolog (mondom ezt úgy, hogy fenékig érő hajam van). Manikűr-pedikűr 2-3 hetente összesen kb 2 óra a szakembernél és akkor a következő alkalomig tökéletes. Szőrtelenítés tekintetében sem hiszem, hogy fél napokat kellene rááldozni, ez nem érint, tartós szőrtelenítésem van mindenhol, amit igen ritkán kell ismételni... Egy alap szép igényes napi smink megvan 10 perc alatt, fürdeni, fogat mosni meg gondolom mindenkinek van ideje, úgyhogy időhiányra ezt kár fogni.

Viszont vannak pasik, akik kevesebb elvárással élnek, mint a kérdező, úgyhogy mindenki megtalálja a maga párját és ez így is jó.

2018. febr. 18. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
98%
Én nem iszom, nem dohányzom, és nem káromkodom. És én sem felelek meg a csodalistának, mert a körmöm rövidre van vágva és lakkot, műkörmöt sosem látott, illetve csak alkalmakra sminkelek (kb. évente kétszer). Mivel az egészségügyben dolgozom, és a műkörmöket és hosszú körmöt nem lehet olyan szinten tisztítani, ahogy egy steril beavatkozás előtt kéne, illetve az sem elfogadható, hogy a lepergő szemfesték, púder stb. hulljon a steril területre. Ha pedig egész héten nem sminkelek, nem pont otthon fogom elkezdeni, amikor elvileg pihenőnapom van. De ha valakinek az már igénytelenség, ha egy nő nincs kikenve, és a körme rövidre van vágva, hát vállalom, igénytelen vagyok.
2018. febr. 18. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!