Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik egyáltalán 100%-ig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán 100%-ig igényes nő? Csak én lennék ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Olyan felállított ideáljaim nincsenek, minthogy pl. szőke vagy fekete legyen a haja, maximum 170 cm legyen, viszont az igényességről nem tudok lemondani. Nem mondom, hogy abszolút nincs sikerem a nőknél, viszont sokra nem megyek vele, mert nem igényesek maximálisan. Nekem egy nő ne káromkodjon, ne dohányozzon, ne részegeskedjen, emellett pedig ügyeljen a külsejét illető apró részletekre. Ilyen a fogak állapota, az bőre, a körme, a haja, az öltözködése vagy a sminkje... Valamelyik mindig hibádzik! Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Huszonéves lányokról van szó.
2018. febr. 17. 23:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
39%
Nem olcsó fogorvoshoz túrázni, de a cigi olcsó? Arra nem sajnálja aki dohányzik? Én inkább a fogaimra költök hogy rendben legyenek. Szerencsére nincs velük gond, fogkövem soha nem volt, és mindig 2-3 szor mosok fogat egymás után/alkalom, mert csak azután érzem teljesen tisztának. Nem várom el hogy ezt kövesse valaki, de pasiban is rendkívül kevés aki ápolt, tiszta. Tudom, mindenki annak tartja magát, de ezek közül is óriási különbségek vannak. És itt nem a tisztálkodás mennyiségéről beszélek, hanem a minőségéről! Ne jöjjön nekem senki azzal hogy hányszor fürdik naponta. Kit érdekel?
2018. febr. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
97%

Én pl. nem sminkelem magam. Nem vág a földhöz, ha emiatt nem felelek meg egy pasinak.

Létezik olyan nő, akiről írsz, de valószínű nem te hiányzol az életéből.

2018. febr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
24%

Mennyi frusztrált nő van itt...

(nem is említett magassarkúban főzést és műkörmöket se, se sok mást, csak hát ez a gyakori, ahol minden ki kell sarkítani és papolni kell. Mondom ezt úgy, hogy szerintem is túlzás a 0-24 -es 100%-osság, de ne menjünk már át skizoid, sértődött, fogyatékos szintbe)

2018. febr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező.

Én nem sminkelek mert allergiás vagyok rá. Egy nap smink bármilyen esemény miatt kb 3 havi szenvedést jelent. Bármilyen antiallergén terméket is használok.

Hajfesték. Genetika miatt őszülök elég durván, hetente kellene festetnem a hajam, hogy picit se látszódjon. Ez teljesen tönkre tenné a hajam, sérülne. Nincs rá jelenleg olyan mód amivel ezt kompenzálni tudnám. Illetve egy alkalom 6000 Ft. Mármint a festés. Heti szinten megengedhetetlen.

Fogakról nem tudok nyilatkozni. Nekem rendben vannak. Igen sokat költök rá.

Köröm. Lásd haj. KB hetente kellene menni manikűröshöz. Ezt szintén heti szinten 6000 Ft.

Antialkoholista vagyok. De alkalmanként koccintás belefér.

Néha káromkodom. Ember vagyok. Nyilván én is szoktam dühös lenni. Nem vagyok híve az álszent némaságnak. Mosolyogni mint valami robot.

Szóval igen. A nőkkel van a baj. 🤔🙄

Nem a te apró igényeiddel.....

2018. febr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
98%

Még egy teljesen igényes nő is kócos lesz éjjel, zsírosodik, netán lenő a haja, elkezd kopni a körömlakkja, stb. Csak ezeket az apró dolgokat fenntartani több óra naponta.

Arról nem is beszélve, hogy ha komoly kapcsolatot keresel, előbb-utóbb úgyis látni fogod otthon kócosan, smink nélkül, szakadt melegítőben.

Szerintem pont az a szép egy kapcsolatban, mikor megvan az a bizalom, hogy merek a párom előtt borostás lábbal, kinyúlt pólóban is mászkálni, mert tudom, hogy ettől még nem fog igénytelennek tartani. (Persze nem úgy értem, hogy állandóan,csak pl. otthon takarítás közben).

Huszonéves lányként amellett, hogy nekem is vannak normál emberi funkcióim, igényesnek tartom magam. És ezzel együtt nem félek a kosszal járó izzasztó programoktól, és bizony néha lecsúszik egy-egy sör is. Megőrülnék egy ilyen felszínes jégkirályfi mellett.

2018. febr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
85%

Ismerek szószerint 100%-ban igényes nőket, de rájuk tényleg az jellemző, hogy folyton a külsejükkel vannak elfoglalva. Megtudom érteni azt is, aki nem 100%-ban igényes a nap 24 órájában.


Sokan férfi ismerőseim közül iszonyodnak attól, hogy egy nő folyton sminkel. A kérdező esetében fura, hogy nála ez is ilyen alap elvárás. A többit még megértem.

2018. febr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
89%

Én nem dohányzom, tehát nem költök ilyenekre, alkalmanként iszom alkoholt, de apám mindig megjegyzi, milyen spórolós vagyok, mert sokáig kitart, amit megveszek, fogorvosra sajnos muszáj költenem, és az drága, nekem a fogaim rendben tartása nem merül ki annyiban, hogy fogat mosok, fogselymezek... gyerekkoromban elvittek fogszabályzásra a szüleim, azt hitték, jót tesznek vele, de kifogtunk egy pénzéhes szemetet, a szüleim nem tudtak annyit fizetni neki, amennyit elvárt volna, kísérletezett rajtam, és tönkretette a fogzománcomat, ebből pedig sajnos következik, hogy egy rakás pénzt kellett (és kell folyamatosan) ismét kiadni csak azért, hogy ne éljek minden nap fogfájással, és helyrehozzuk, amit az a szemét dög elcseszett... Nem elég a legolcsóbb fogkrém, meg kell venni a drágát, nem elég egy akármilyen fogorvos, olyan kell, aki tud bánni hányingeres emberrel is... Na, de ez csak egy apróság.

Nem sminkelek minden nap, a szemhéjam nem is bírja a sminket, mert viszket, elkenem, úgy meg csúnya, ha sminkelek, akkor is csak minimál sminket teszek fel. Takarítani, mosogatni és egyéb házimunkát végezni meg olyan ruhában fogok, ami elkoszolható, nem a szép ruháimban, amiket munkahelyre veszek fel, vagy alkalmi eseményekre, ahova ki kell öltözni (színház). Ha valaki vagy valami felbosszant, akkor pedig elengedek egy cifrát, de azért alap esetben nem úgy beszélek, hogy minden második szavam b+... A bőröm sajnos problémás, ez engem is bosszant, de sem bőrgyógyász sem kozmetikus nem tudott rajta segíteni, ragyás, pattanásos tini voltam, ez enyhült idővel, de azért még most 30 fölött is vannak pattanásaim, csak már nem olyan durván. Erről nem tehetek. Ha valakinek nem tetszik, ne nézzen rám.

2018. febr. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
97%

Aki ápolt,illatos és a fogaira is ügyel az nem igénytelen!


Azért a legtöbb nő hozza ezt a szintet,még a frizurával sincs gond!


Ellenben a pasikkal.

Azért mondjuk "arc nélkül" lehet itt mindent írni.....De megnéznélek például élőben ,hogy te kérdező hozod -e azt a formát ami nekem az igényes férfiről szól.

(?)


Azt szeretném megkérdezni ha nem titok,hogy milyen parfümöt használsz hétköznap és milyet alkalmakkor? -Csupán ennyit.


Egyébként a magyar nők nagyon is igényesek ápoltak.

Németországban vagy az angolok között nézelődhetnél igénytelenség terén....

2018. febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
77%

#68 A kérdezőnek az a baja, hogy nem “100%-ig igényes”:D

Szerintem ezen a ponton keverjük is a fogalmakat, a kérdezőről sem lehet eldönteni, hogy kritizálni szándékozik másokat, mert nem érik el a 100%-ot (#28), vagy tényleg annyi lenne a gondja, hogy nem talál magához megfelelő társat, ennyi.


Velem is volt így nőként, hogy nehezen találtam meg a párom egy ideig, volt úgy, hogy tetszett egy férfi jellemben, de idétlenek voltak a fogai, ami furcsa benyomást keltett. Ettől eltekintve nem kritizálom a férfiakat csak mert “nem 100%-ok”, csak azt ítélem el, aki tényleg igénytelen.

2018. febr. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:
97%

Ahogy ez elvárás lesz, stressz lesz. Pl. a karszőrös kérdés. Titeket pasikat nem aláznak meg napi szinten ilyenekkel. Hogy én szégyeljem a létemet, mert a természetes szőr színem és mennyiségem a média szerint már ocsmány, és gáz vagyok, ha nem zavar.


Sminkelek. De ha a pasim elvárná, állandó stressz lenne, hogy hogy nézek ki. Festem a hajam, a körmöm. Ha elvárás, azon izgulnék, hogy megvárhatnám-e a 3. hetet hajfestéssel, vagy a fél milliméteres lepattogzás a körmömön látszik-e, mert felpattintottam egy sampont vagy akármit. És amikor a másik rám néz, nem az jut eszembe, hogy szeret, és szeretem, hanem hogy milyen hibát fog felfedezni rajtam.

2018. febr. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!