Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik egyáltalán 100%-ig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán 100%-ig igényes nő? Csak én lennék ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Olyan felállított ideáljaim nincsenek, minthogy pl. szőke vagy fekete legyen a haja, maximum 170 cm legyen, viszont az igényességről nem tudok lemondani. Nem mondom, hogy abszolút nincs sikerem a nőknél, viszont sokra nem megyek vele, mert nem igényesek maximálisan. Nekem egy nő ne káromkodjon, ne dohányozzon, ne részegeskedjen, emellett pedig ügyeljen a külsejét illető apró részletekre. Ilyen a fogak állapota, az bőre, a körme, a haja, az öltözködése vagy a sminkje... Valamelyik mindig hibádzik! Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Huszonéves lányokról van szó.
2018. febr. 17. 23:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
91%
#19 Abból, hogy csak a saját főztöm eszem meg, tekintve, hogy diétázok és anyámat sem hagyom etetni felnőtt fejjel. A főzéssel arra céloztam, hogy a felnőtt embernek van olyan fogalom az életében, hogy háztartás, amit nem lehet ellátni kicsípve, tűsarkúban, hanem át kell vedleni trampliba, ahogy edzésnél is. Nem tudok és nem is akarok 0-24 tökéletes nő lenni, mert ez a való élet, ahol van veríték, kosz, sár, odaégett étel, kajaszag, fingszag és húgykő a wc-ben. És nem terveztem cselédet tartani sem.
2018. febr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
97%
20# Normalis ember belatja ezt anelkul is, hogy atmenne 40-50 non, nyomika, normalis ember eleve nem ugy all a masikhoz, hogy hoppa nekem nem tetszik egy csomo minden rajta, de en majd jol megvaltoztatom. Te csak meg akartad dugni azokat a noket aztan ha mar ugy alakult, gondoltad a sajat tetszesed szerint formalod oket, csak hat nem jott ossze xdd Nyilvan nem, mivel nem igy mukodik.
2018. febr. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 A kérdező kommentje:
Nem tudom... Az én anyám 3 műszak mellett is mindig tip-top volt és tip-top háztartást is tartott fenn (még vízkövet sem láttam, míg nem költöztem el otthonról egy albérletbe, amit nem éppen szép állapotban adtak át), talán ezért is magasak az elvárásaim. Cserébe én is hozom a maximumot. Dolgozom (jó sokat), de mindig rendben van a lakásom, a kocsim és is.
2018. febr. 18. 01:02
 24/80 A kérdező kommentje:
* és én is
2018. febr. 18. 01:02
 25/80 anonim ***** válasza:
93%
Igen, nyilván öltönyben mosod a kocsidat is, tudjuk. Nos, én nem. És le is kapnám a tíz körméről azt, aki rám szólna, hogy hogy nézek ki kutyafürdetés vagy autómosás közben. Élettelen ember nem leszek csak azért, hogy jól nézzek ki. Ettől még emberek között úgy jelenek meg, hogy van mit nézni, estélyeken meg pláne. De az élet nem arról szól, hogy valaki 100%-ig igényes.
2018. febr. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 A kérdező kommentje:
Mosatom :), de nem abban mosnám, hanem tiszta, rendezett, hétköznapi ruhában.
2018. febr. 18. 01:07
 27/80 anonim ***** válasza:
98%

#8-véleményével értek egyet ...


Illetve nagyob kevés ápolatlan nőt ismerek,még a testes nők is figyelnek az ápoltságra frizurájukra ,sminkre stb.


Viszont a pasik! -Fele nem ismeri a fogkefét,szájvizet konkrétan ki van rohadva a foguk.

A fél kezük már leszáradt a re.cskától -mert ugye a másikban vagy a sör vagy a távirányító van.....

Hu.gyozás után nem mos kezet legalább 60%...(ezt férfiak mesélték)

Alsót sem vált mindegyikük.


A körmük alatt virít a szenny.

A hajuk korpás -zsíros vagy le van tolva mm-re,hogy ne legyen gond vele...


A beszéd aha az nagyon toppon van: f-szom meg a b-meg a g-cibe meg így ri.banc úgy sz.pás stb.....

-Hát gratulálok!


A farmergatyátokat mossátok ki mert megáll a szutyoktól a sarokban!

-Pucoljátok ki a fülzsírt a fületekből meg töröljétek meg az orrotokat és azután irjatok ki ilyen agyatlan kérdést!


/Majd el felejtettem: baxátok meg!/


-a ronda beszéd a férfiak igénytelenségének a hozadéka,mert szépet agyatlanságokra nem lehet mondani!

2018. febr. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tudom, miért sarkítjátok ki, amit mondtam, én nem beszéltem olyanról, hogy tűsarkúban főzzön és hasonlók. Én azt nem értem, hogy sokan miért nem képesek a hétköznapokban elfogadhatóan megjelenni. Össze-vissza ruhák (semmi jó ízlés), nyáron repedezett sarkak, szétrágott körmök/ronda/lenőtt körmök, hiányos fogsor vagy sárga fogak, lenőtt/zsíros/széttört/össze-vissza igénytelenül festett haj, dohányzás, folytonos káromkodás vagy a szókincs teljes hiánya... Én ilyeneket írtam, amivel sokat találkoztam és szerintem baromi gáz.
2018. febr. 18. 01:11
 29/80 A kérdező kommentje:

"és azután irjatok ki ilyen agyatlan kérdést!"


Mindezek után írtam ki. :D

2018. febr. 18. 01:12
 30/80 anonim ***** válasza:
97%
Azt nem tudom hogy nőben létezik e ilyen, de remélem hogy pasiban igen.
2018. febr. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!