Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik egyáltalán 100%-ig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán 100%-ig igényes nő? Csak én lennék ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Olyan felállított ideáljaim nincsenek, minthogy pl. szőke vagy fekete legyen a haja, maximum 170 cm legyen, viszont az igényességről nem tudok lemondani. Nem mondom, hogy abszolút nincs sikerem a nőknél, viszont sokra nem megyek vele, mert nem igényesek maximálisan. Nekem egy nő ne káromkodjon, ne dohányozzon, ne részegeskedjen, emellett pedig ügyeljen a külsejét illető apró részletekre. Ilyen a fogak állapota, az bőre, a körme, a haja, az öltözködése vagy a sminkje... Valamelyik mindig hibádzik! Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Huszonéves lányokról van szó.
2018. febr. 17. 23:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
90%

#29 Akkor ügyes vagy remélem fogat is mostál,fogselyem,fogköz kefe szájvíz .


A pihentető alvás is fontos mert karikásak lesznek a szemeid!

2018. febr. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
98%
Azért, mert a nőknek nem feladatuk az, hogy megfeleljenek valami agyalágyult férfi ideáloknak. Én például gitározok, ezért gyakran ronda a körmöm, de eszembe se jut feladni életem szenvedélyét, néhány hozzád hasonló barom miatt. Hoppá, még káromkodok is... nahát, megyek inkább felgyújtom magam egy máglyán.
2018. febr. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 A kérdező kommentje:
# 31 Sokat elmond rólad, hogy ezeket kiemeled. Mintha valakinél csodaszámba menni, hogy eszik vagy iszik...
2018. febr. 18. 01:26
 34/80 A kérdező kommentje:
*menne
2018. febr. 18. 01:27
 35/80 anonim ***** válasza:
98%
Na akkor most még egyszer, hogy a kedves kérdező is megértse: ez mind pénz, és idő. Nem tudom mikor jártál utoljára fogorvosnál, de kisebb vagyonokat lehet ott hagyni. A lenőtt köröm, rondán befestett hajhoz pedig ha valaki a te igényeidnek akar megfelelni, akkor minimum 2 hetente kell járni. Se idő, se pénz rá. A tökéletes smink pedig napi minimum 20 percnél kezdődik, és egész nap figyelni kell rá, hogy épp elkenődött e vagy valami. Egy dolgozó nőnek, aki a háztartást is viszi, erre egyszerűen nincs energiája. Kivéve persze, ha beéri kevesebb alvással vagy komoly megfelelési kényszere van. Ha meg nem tetszik valaki, akkor ne ismerkedj vele. Én se megyek be a hajléktalan telepre és kezdek el szidni mindenkit, hogy milyen igénytelenek.
2018. febr. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
97%

Jók vagytok csajok:xD


Az,hogy te talán ki vagy vaxolva' kérdező az nem azt jelenti,hogy a többi hím is ápolt!

Főként nem azt,hogy a nők ápolatlanok!


Milyen gyárimunkás luvnyák között forgolódsz te "adonisz",hogy csupa repedt sarkat meg rágott körmöket látsz?

Milyen utolsó csehóban iszogatsz piás nők meg bagósok között így a te tökéletességeddel?

2018. febr. 18. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 A kérdező kommentje:

Az a szomorú, hogy nem olyan körben látom ezeket, amilyenről te írsz, hanem tanult, szellemi munkát végző nőknél.

Egyébként miért degradálsz bárkit, ha ilyen igénytelenül fogalmazol? Nagyon ciki vagy.

2018. febr. 18. 01:34
 38/80 A kérdező kommentje:
Inkább ne is adj választ, itt azt látom, hogy összegyűltek azon típusú nők, akikről írtam, erre pedig nem vagyok kíváncsi... Mondtam, ilyenek ezrével vannak offline is. :) Ezt törlöm a kérdéseim közül, ti pedig picit jobban legyetek igényesek - már csak önmagatokért is -, hogy aztán ne kelljen külön kiemelni a fogmosást, a szájvizet vagy a fogselymet... :D Jó éjszakát!
2018. febr. 18. 01:38
 39/80 anonim ***** válasza:
78%
:D Kis buta emberke,örülnél te ha az én "cikiségemből" egy fikarcnyival is rendelkeznél.
2018. febr. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
93%
Uhh. Oké te reménytelen vagy. További jó tökéletes nő keresgélést. Ajánlom figyelmedbe Gingert.
2018. febr. 18. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!