Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik egyáltalán 100%-ig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik egyáltalán 100%-ig igényes nő? Csak én lennék ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Olyan felállított ideáljaim nincsenek, minthogy pl. szőke vagy fekete legyen a haja, maximum 170 cm legyen, viszont az igényességről nem tudok lemondani. Nem mondom, hogy abszolút nincs sikerem a nőknél, viszont sokra nem megyek vele, mert nem igényesek maximálisan. Nekem egy nő ne káromkodjon, ne dohányozzon, ne részegeskedjen, emellett pedig ügyeljen a külsejét illető apró részletekre. Ilyen a fogak állapota, az bőre, a körme, a haja, az öltözködése vagy a sminkje... Valamelyik mindig hibádzik! Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Huszonéves lányokról van szó.
2018. febr. 17. 23:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
89%

Nos, én minden bizonnyal igénytelen vagyok...Ajjajj!

Nincs műkörmöm, nincs műszempillám, sőt a mellem is eredeti.Ellenben 32 éves elmúltam, de kérték már el a személyimet dohányboltban. (basszus, cigizek!)

Smink nélkül nem megyek az utcára, pedig szép a bőröm, egyszerűen csak ezt szoktam meg.

Spontán szex?Igen, pont tegnap este.Miért?Mert jól esett, s a férjem nem eresztett ki maga mellől zuhanyozni.Tény, nem voltam büdös, sem koszos, lévén reggel zuhanyoztam.Kapaszkodjmeg Kérdező, nem tusoltam egy spontán szex előtt!

Ma a töltött csirkét csinálom, s azt a k@rva francot, nem tűsarkúban fogok sütni.Ajvé, mekkora para, hogy a párom kirak-e itthonról emiatt...

Káromkodom néha.

Dohányzom.

Jól esik ha néha esténként kinyitunk egy üveg bort.


Szerintem te a magad szaros huszonévével úgy maradsz egyedül, ahogy kell.

Attól, mert egy nő nem 0-24-ben áll sminkben meg 20 centis karmokkal,attól még nem igénytelen.

Szálljál kicsit magadba, mert cseppet pofába mászó a kapcsolatról kialakított felfogásod.

Hozzám képest egy kis taknyos vagy, egy kis taknyos pedig ne ítélkezzen ismeretnül így a nőkről!

2018. febr. 18. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
42%
* ismeretlenül
2018. febr. 18. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
97%

Mint nobe mint ferfiba, aki lehetetlen kriteriumokat allit fel a masik nemmel szemben es soha nem elegedett ott komoly agybajok vannak.

Az ilyenek azok akik, nem valosan latjak a hetkoznapokat es helyzeteket, az a legnagyobb szorakozasuk, hogy masokba a hibat keressek, mikozben ok sem tokeletesek a nap 24 orajaban,felszines buta emberekre jellemzo.

2018. febr. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
78%

És szellentenie szabad? Vagy azt sem, mert nem nőies?

Amúgy valóban látok igénytelen csajokat az utcán(lenőtt műköröm, lenőtt haj, ocsmány smink) viszont kb ugyanennyi igényes csajt is, bár ott is lehet, hogy esetleg nem tökéletes a körme vagy valami kis apróság. Lehet, hogy nem volt már rá ideje, akármi. Meg azért valljuk be, mindnekinek más az igényes. Nekem a körmöm rendben van, ha van időm sminkelni, akkor az is egész nap tip-top, de ha nincs, akkor nem is sminkelek. Fésülködés nélkül nem megyek utcára, nem festem a hajam. Nem vagyok részeges, de azért fogyasztok alkoholt. De látok sok csajt, aki nem tudja, hogy hol a határ, sőt, én is csináltam már hülyét magamból. Nem tudhatod, hogy miért történik, ami történik. Tehát léteznek igényes és igénytelen nők is, hidd el. Pédául a legtöbb kolléganőm is igényes. De valóban tele a pláza igénytelnekkel

2018. febr. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
2%
Pár csökkent értelmű csakis kiforgatni tudja a kérdező szavait. Szerintem teljesen normális elvárásai vannak. Mondhatni alap és még csak nem is teljesíthetetlenek.
2018. febr. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
67%

Lehet, hogy nem teljesíthetetlen, oké.

De nem fogok magassarkúban töltött csirkét sütni, nem fogom átszabatni magam, smink viszont lesz rajtam, mert mindjárt pucolok a boltba kenyeret venni, és ha hazaérek, nem szedem le magamról a vakolatot.

Sajnos életem párja ma (is) ment túlórázni, de tegnap csináltam vaddisznóból húslevest, ma a töltött csirkét.(csirke tegnap elmaradt, mert ki nem másztunk az ágyból, lévén, hogy igénytelen vagyok)

Söpörni nem szoktam (csak a teraszt) így mindennap porszívózok,felmosok.Oké, időm engedi.

Akár hetente is járhatnék körmöshöz, fodrászhoz stb, de nincs rá szükségem, talán szerencsések a génjeim.

Van egy 8 éves gyerekem, de a jó Isten se mondaná meg az alkatomról, hogy

szültem.

Van itthon egy konditeremmé alakított szobánk, ha úgy érzem, bemegyek.Se sovány, se kövér nem vagyok, gömbölyű ahol kell.

Rendszeresen szőrtelenítek, reggel este zuhanyzom, de nem vagyok vakolva a nap 24 órájában.

2018. febr. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
95%

" Nem tudom mikor jártál utoljára fogorvosnál, de kisebb vagyonokat lehet ott hagyni. "


Vsgy nsgyobbakat. Nekem egyetlenegy fogbeultetes tobb szazezer volt.


En is gitarozom, mint ahogy masik lany is mar irta, igy soha nem lesznek tokeletes, hosszu kormeim. A bal kezemen legalabb is.

2018. febr. 18. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
95%
En sem fogok 7/24 gledaban allni egy nyikhaj pasinak. Vegyel guminot. Problem solved. Idiota vagy.
2018. febr. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
Ezek a randikon derültek ki?
2018. febr. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
17%

57% nagyon nem vagy elszállva magadtól, de mindezt jó igénytelen stílusban...

Még a fogalmazásod is ritka módon tenyérbe mászó, "nő" létedre.

Undorító vagy.

2018. febr. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!