Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkanélküli nem találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkanélküli nem találhat barátnőt?

Figyelt kérdés
Ha jól nézek ki, meg azért nem is éhezek, akkor van esélyem barátnőt találni? Vagy a munka alapfeltétel? Nem mondom hogy egyből feleség kell meg gyerekek. Mivel eddig még nem volt csajom szóval elég lenne "egyszerűbb" szerelem is. F/26

2018. febr. 26. 18:43
1 2 3 4 5 6
 11/54 Költőnő? ***** válasza:
89%
Nem azért mert nincs, hanem AMIÉRT nincs.
2018. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
97%
3 év alatt 4 hónapot dolgoztál... felejtsd el az ismerkedést, így senkinek nem fogsz kelleni
2018. febr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
Igen? Szóval aki végigverekedte az alapiskolát, felvették gyárba (van megélhetősége) és melléje még ronda is az nagyobb ember a nők szemében? Igen, mert sok ilyet ismerek és lassan már az ő gyerekük fogja verni a csorikat suliban....
2018. febr. 26. 19:42
 14/54 A kérdező kommentje:
és nem C kezdőbetűs kisebbség, hanem úgymond "rendes" családok.
2018. febr. 26. 19:48
 15/54 Költőnő? ***** válasza:
100%
Te miért azt nézed h mással mi van...? Miért azt, h neked mit kell(ene) tenned?
2018. febr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én voltam munkanélküli, nem a társkeresés volt a legnagyobb problémám, hanem az, hogy munkát találjak. De én 30-as vagyok, nem a te korosztályod, szóval nem is biztos, hogy számít a véleményem.
2018. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
92%

Hát ha van érettségid és egy jó okj-d màr mehetsz irodistának is. Nem mindenhova kell a diploma. Aztán közben elkezdhetnél egy egyetemet, 3 év alatt befejezed és már diplomád is van.

Mondjuk valami egyéni vállalkozóit vagy családi vállalkozást hazudj be, mert egy soha nem dolgozott, nem diplomás ember nem jó ajánlólevél egy munkahelyre sem.


De egyébként a legtöbb nő néhány hónap után elhagyna, ha látnák hogy nem teszel semmit

2018. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
90%

Nem értelek téged

Miből van pénzed?

Amúgy én mivel egyszerre tanulok és dolgozom 23 évesen, nem látom, hogy te miért nem tudsz tálalsz semmit. Valószínűleg veled van a baj, ha 3 éve.sehova se vesznek fel.

Végezz el egy okj-t ha már a középsuli is akkora nagy küzdelem volt, azzal hátha már találsz munkát.

Ha emberileg nem vagy rendben, akkor barátnőd se lesz.

Egyszerűbb szerelem? What? Ez alatt mit értesz?

2018. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:
What? Yeah that is big question even i do not know exactly :D Valami ami kimaradt kis koromban ahol még nem a munka volt a lényeg a barátnő keresésben.
2018. febr. 26. 19:57
 20/54 A kérdező kommentje:
Pénzem meg onnan van, hogy lespórolom, mert otthon gubbasztok. Nem járok partizni mivel nincs munkám, de úgy néz ki jól teszem mert esélyem sem lenne a nőknél.
2018. febr. 26. 20:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!