Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkanélküli nem találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkanélküli nem találhat barátnőt?

Figyelt kérdés
Ha jól nézek ki, meg azért nem is éhezek, akkor van esélyem barátnőt találni? Vagy a munka alapfeltétel? Nem mondom hogy egyből feleség kell meg gyerekek. Mivel eddig még nem volt csajom szóval elég lenne "egyszerűbb" szerelem is. F/26

2018. febr. 26. 18:43
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
Alig vártam elvégezzem a gimit... utáltam tanulni, ettől nem voltam hülye mert jól tanultam de undorral csináltam ezért nem mentem egyetemre. Betegnek mindig is az voltam. És oké elfogadom életképtelen senki vagyok... csak kíváncsi voltam a véleményekre, amik nem lettek pozitívak.
2018. febr. 26. 20:34
 32/54 anonim ***** válasza:
100%

#30

Barátom, az ilyen gyenge egészségű emberek szoktak agyra gyúrni, és az eszükből élni. Persze rinyálni is lehet. Élő példája vagy.

2018. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
81%

Ez hülyeség, én sem emelhetek nehezet, meg fizikai munkát sem végezhetek, 2013-ban az orvosom azt mondta soha többet nem focizhatok mert szétment a lábam ezen kívül rövidlátó vagyok ami szintén kockázatot jelent, az idei szezonban már 10 meccs van a lábamban.

Igazából most melyik a rosszabb lesz valami bajom? vagy 60-70 évesen azon kapom magam hogy az élet elszállt mellettem és én nem csináltam semmit?

2014 ben egy 10-15 kilóval könnyebb voltam, eljártam dinnyézni mert kellet a pénz, a dinnyék szinte nagyobbak voltak mint én, aki azt mondja hogy szar a gyári munka menjen el egy napra dinnyézni amikor 40 fok van... Mondjuk ezt bevallom többet nem csinálnám soha többet felnőtt fejjel.

A tatámnak a szíve nagyrésze elhalt 78 éves és van, hogy még most is lemegy a műhelybe dolgozni kicsit, de úgy 75 éves koráig rendesen melózott is.

Anyukámnak visszeresek a lábai, minden egyes nap 12 de van hogy 15 órát is dolgozik, folyamatos álló munka.

2018. febr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
86%
Apukám volt kómában is, semmi esélyt nem láttak, hogy felépüljön, karroszériásként dolgozik, és van hogy mellette eljár plusz munkára.
2018. febr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:
én is járok konditerembe ettől... orvost nem tudtam meggyőzni de az is nő volt, ők meg fura élőlények :(
2018. febr. 26. 20:48
 36/54 anonim ***** válasza:
82%

A barátom szívbeteg és neki se túl jó a gerince. De elvégzett egy egyetemet, van munkája, van jogsija, van barátnője.

Tehát ha jól látom, kb ugyanonnan indult, mint te. Most meg előrébb van, mint te. Pedig köszöni szépen, neki se könnyű.

Esetleg tegyél valamit azért, hogy előrébb juss. Menj el egy call centerbe pl.

2018. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
100%
Tanulnod kellene, ha eltartanak és nincs a pénzre gondod, akkor tanulj, nem minden munkához kell fizikai alkalmasság. De kifogásokat keresni könnyebb, mint tanulni, tudom, csak így nem fogsz előrébb jutni, és nem lesz mindig olyan, aki eltart.
2018. febr. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
100%

te konditerembe jársz amikor nincs melód?

ez mekkora luxus...

innen látszik, hogy gyerek vagy

igyekszik jó tanácsot adni az ember de nehéz...

biztos van olyan meló feketén amihez nem kell orvos

2018. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 A kérdező kommentje:
Nem dolgoztam feketén, szüleim dolgoznak és eltartanak, igaz nem kitudja mennyire sokat adnak és ezért szeretnék munkát keresni, hogy még több pénzem legyen jóval több...
2018. febr. 26. 21:34
 40/54 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne hogy csinos nőre csorgatod a nyálad és közben magadban mindenkit utálsz akinek barátnője van. Nem tudom miért nem tanulsz vagy képzed magad és közben csak otthon ülsz. Az hogy anyudéktól kapsz zsebpénzt nem jelenti azt, hogy van fizetésed. Bár néhány családban a zsebpénz annyi mint másoknak a havi fizetése.

Szellemi munka kellene neked, de igy képzettség hiányában nehezen fogsz találni. Maximum ha a szüleid valami ismerősöshöz beraknak mint személyi asszisztens.


orvost nem tudtam meggyőzni de az is nő volt, ők meg fura élőlények :(


Igy az oviba szoktak gondolkodni a lányokról az öt éves pici fiúk. Neked barátnő azért kell mert másoknak is van?

2018. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!