Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkanélküli nem találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkanélküli nem találhat barátnőt?

Figyelt kérdés
Ha jól nézek ki, meg azért nem is éhezek, akkor van esélyem barátnőt találni? Vagy a munka alapfeltétel? Nem mondom hogy egyből feleség kell meg gyerekek. Mivel eddig még nem volt csajom szóval elég lenne "egyszerűbb" szerelem is. F/26

2018. febr. 26. 18:43
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
98%
Igen, a gyári munkás is többet ér nálad, mert dolgozik, van keresete. Elég abszurd, hogy munkanélküliként te nézed le az egyszerű melósokat.
2018. febr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
100%
Öregem, FELNŐTT EMBER VAGY, nem egy eltartott kamasz, felnőtt emberek meg dolgoznak, ezért fontos. Egy dolgozó felnőtt nem fog egy eltartott gyerekkel kezdeni.
2018. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 A kérdező kommentje:
Akkor eltartott "kamasz" nem találhat barátnőt? :D
2018. febr. 26. 20:09
 24/54 A kérdező kommentje:
és nem nézem le a gyári munkásokat én is voltam novemberben jelentkezni, de elbuktam az orvosi vizsgálatokon...
2018. febr. 26. 20:13
 25/54 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy 3 évig otthon mumifikálódtál ahelyett, hogy egy egyetemet vagy egy okj-t elvégeztél volna, és itt ne gyere az egészséggel, mert ellehet végezni akár levelezőn is. Bocs, de te az életre is alkalmatlan vagy nem, hogy egy párkapcsolatra.
2018. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:
a gyökereket nézem le és a nőket akiknek megfelelnek... sok haverom van gyárban azoknak is van barátnője, meg is érdemlik azokkal nincs gondom.
2018. febr. 26. 20:20
 27/54 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes nők nem kedvelik a munkakerülő senkiházikat, akik kifogásokat gyártanak lehetőségek helyett. Nem kelted életképes ember benyomását. Az eltartó pótanyu szerepét meg nem kedveli túl sok nő.
2018. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
82%

Én valamilyen szinten át érzem a helyzeted, nekem sincs most fix jövedelmem, alkalmi munkát vállalok egy gyárban, ami olyan mint a rendes gyári meló, csak egy közvetítő cégen keresztül megyek, nagyon szar a meló, viszont nem olyan rosszul fizet. Elmegyek egy hónapban annyi napot, hogy a megélhetésre legyen (internet, telefon, egy kis sörre való, sportolásra) annyim mindig van, hogy eltudjak hívni egy nőt, de most nekem nem is ez a célom, hanem hogy bekerüljek egy olyan helyre ahol 8-16 óráig van meló, én az éjszakázást nem bírom, de most azért csinálom még mindig, hogy eljöjjön az idő amikortól többet nem kell. Közben én is elvégeztem egy OKJ-t, amit az egyik hozzászóló is írt, egyetem félbe maradt már csak a nyelvvizsga kell.

De neked milyen betegséged van??

A nők azt a férfit választják aki mellett biztonságban érzik magukat, még a férfiak azt a nőt aki jól néz ki...

2018. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
100%

28 as vagyok

menj el egy olyan OKJ-re ahol fizetnek, csinálj jogsit, jogsival rohadt sok helyre mehetsz, én nem tudok vezetni, sajnos én arra vagyok alkalmatlan, de a jogsi nagoyn sokat számít, azt meg csak engedi az egészségi állapotod

2018. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:
szívbeteg vagyok orvos szerint nem birnám a terhelést egy gyárban, másik hátgerincem miatt nem emelhetek nehezet, vagy csak óvatosan.
2018. febr. 26. 20:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!