Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkanélküli nem találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkanélküli nem találhat barátnőt?

Figyelt kérdés
Ha jól nézek ki, meg azért nem is éhezek, akkor van esélyem barátnőt találni? Vagy a munka alapfeltétel? Nem mondom hogy egyből feleség kell meg gyerekek. Mivel eddig még nem volt csajom szóval elég lenne "egyszerűbb" szerelem is. F/26

2018. febr. 26. 18:43
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
23%
A lényeg a mérhetetlen sok pénz a kapcsolódásnál,de ha még munkád sincs, az már nagyon gáz. :)
2018. febr. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
92%
Életképtelen senki vagy. Mit csinálsz, ha meghalnak a szüleid?? Én tudom. Éhenhalsz!
2018. febr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
mire meghalnak a számlámon egy Audi A8 ára le lesz gyűjtve... ahogy mondtam szeretek spórolni :D
2018. febr. 27. 09:17
 44/54 anonim ***** válasza:
97%
Idióta hülyegyerek.
2018. febr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:
azért keresem a munkát, hogy 3 év múlva legyen A8am, ne 50 éves koromra... hülyék azok akik még most sem válaszolták meg a kérdésem.
2018. febr. 27. 09:40
 46/54 anonim válasza:
3%
szioka. ezt iphone 8 plusrol irom neked sulibol szoval bocsi a hibakert.19 eves lany vagyok es szinte mindenki gyulol mert gazdag csaladbol szarmazom es jobb autoval jarok mint a tanarok igazgato :P Audi A8-adtol is jobb kocsim van amit a szuleim vettek mert meg 1 percet sem meloztam suli mellett.van hogy 1000 fontot elverek egy heten ruhakra ekszerekre,koromfestes, fodraszno,kiruccanasok,blabla:PAngliaban elunk. Nagyon sok lany van akinek jo lennel es kinek nem ami nem valtozna akkor sem ha lenne allando munkad. szoval irany csajozni bulikba valakinek tuti jo leszel vagy hazudd azt ha gazdag vagy hogy maganvallalkozo vagy es akkor nyitsz mikor jol esik :P Menj ki a nagyvilagba utazz el es ott lehet munka is lesz csaj is,de hazara ne vard a szoke HERCEGNŐT!!!!Puszi:*
2018. febr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 A kérdező kommentje:
Ez igen 😮 Nekem nincs iphone, nem is volt és nem is lesz, de ettol ehen sem fogok halni. Jogsim van, de tapasztalatom 50 km, annyit meg nem ér, hogy összetörjem a szolgálati autót és magamat is... kölcsönt meg fizessem amíg élek na esetleg akkor halnék éhen.
2018. febr. 27. 10:54
 48/54 anonim ***** válasza:
49%

"Hát ha van érettségid és egy jó okj-d màr mehetsz irodistának is."

Nekem van, mégis gyárban fogok dolgozni. Nem kellek semmilyen irodába, se árufeltöltőnek, se boltba stb. Eddig csak közmunkán dolgoztam irodákban, abból kiestem az új szabályok miatt hála isten.

2018. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
49%
Hozzáteszem, jogsim is van.
2018. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim válasza:
100%
egyszerűbb otthon a farkadat verni a 27colos 4k monitor előtt...
2018. febr. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!