Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Munkanélküli nem találhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkanélküli nem találhat barátnőt?

Figyelt kérdés
Ha jól nézek ki, meg azért nem is éhezek, akkor van esélyem barátnőt találni? Vagy a munka alapfeltétel? Nem mondom hogy egyből feleség kell meg gyerekek. Mivel eddig még nem volt csajom szóval elég lenne "egyszerűbb" szerelem is. F/26

2018. febr. 26. 18:43
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim válasza:
17%

Nekem sincs már munkám jó ideje, hát meg lehet lenni az nélkül is a pénzt gyúrom már jó ideje innen-onnan...

attól van egy jó pc-m amin még mindig jól mennek a játékok (jobban is mennének ha nem lenne 130ezer forinto 2k monitorom ami megeszi reggelire a 2gigás grafikus kártyámat)

Nyáron tervezek venni minimum egy i7et meg egy izmos grafikus kártyát, nem középkatégóriás sz**rt. A gépre kb 600ezer forintot tervezek elkölteni.

Ami a sexet illeti a 2k monitor teljesen kielégit(a nők szerintem szebbek mint igaziban) És elmúlt pár hónapban beszereztem sexuális segédeszközöket is kb 60 ezer forint értékben :)

26 éves Férfi

2018. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
66%

Vannak munkanélküli nők is. De szerintem nekik is olyan pasi kell akinek van jövedelme. Cserébe lesz szex részükről. Nem újdonság.


Nekem ilyen helyzetben a b nő lenne a legkisebb gondom.

Tekintve h te semmit nem tudsz nyújtani egy nőnek. Még egy 50 ft-s kévét se.

Ki és minek lenne veled ?

Van hasonló ismerősöm extra gyorsan férjhez menne am pl hozzám simán.


De nekem meg nem kell egy 27 éves óriás csecsemő akit eltarthatók. Még értségije sincs. Mit csináljak egy ilyen emberrel ?

Szal nem hiszem h lenne nő aki leállna veled.

Kivéve ha nem vagy valami élkepesztően jó pasi. Chris Hemsworth v ilyesmi.


Am Tesco, Auchan, Lidl.... mindig vesz fel embert.

Árufeltöltőnek semmilyen képzettség nem kell csak pakold a dolgokat. Na puff már is van munkád.

2018. febr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
9%
De találhat barátnőt! Nyilván ne azzal indíts, hogy nincs munkád....szépen kell ezt tálalni...:-) Mire kiderül már megvolt a csaj :-)
2018. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
8%
Csak személyiség számít.
2018. márc. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!