Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban lenézik a fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban lenézik a fizikai munkás férfiakat a nők?

Figyelt kérdés

Már néhány helyen hallottam erről a dologról. Egy kicsit megrémít ez, mert én is melós vagyok, nincsenek diplomáim(még).


18/F


2018. aug. 7. 15:36
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
35%
Egy dolgot jó lenne megtanulni. Egy cég ami termel azt a fizikai munkások tartják fent.Az irodisták is utánuk kapják a fizetésüket,ha nincs termelés akkor nincs fizu. A baj az hogy sokkal több papirtologató van alkalmazva mint amennyire szükség lenne. Emiatt alacsony a munkásnak a fizetése. Arról nem is beszélve hogy sok irodistának csak egy 2-3 hónapos kurzusa van,erre verik sokan a nyálukat.
2018. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
80%
Diplomás nő vagyok, fizikai munkás (gépész, nem mérnök) férjjel. Attól, hogy nem diplomás valaki, egyáltalán nem biztos, hogy nem intelligens... és ugye fordítva, diplomával észt nem adnak, ezt elég sokszor láttam is az egyetemen. Néha olyan sötét bunkók kapnak diplomát, hogy csak lesek. Sose ítélnék ez alapján, semmit nem jelent.
2018. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
65%
"Egy cég ami termel azt a fizikai munkások tartják fent." - Még, amíg nem gépesítik egyre jobban, ezzel kiváltva az emberi munkaerő nagy részét. Lehet, hogy nem a mi életünkben lesz, de előbb-utóbb bekövetkezik, és aki nem képezi magát, az könnyen munka nélkül maradhat fizikai munkásként.
2018. aug. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
85%
"Attól, hogy nem diplomás valaki, egyáltalán nem biztos, hogy nem intelligens... és ugye fordítva, diplomával észt nem adnak" - Ezzel egyetértek, én sem ítélek ilyen alapján, pontosabban sem a diplomásnak sem a nem diplomásnak nincs előnye a másikkal szemben, az dönt, mennyire passzol egyébként hozzám, ha diplomás, az is jó, ha nem diplomás, az is jó.
2018. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
86%

Maradjunk annyiban, hogy a fizikai munka nem egyenlő kőműves/szobafestő/útépítő stb fogalmakkal. Az IS ide tartozik, de nem kizárólag ebből áll. De én pl az olajiparban dolgozom, aminek van egy fizikai része meg van egy erősen szellemi része. A legtöbb dolgozónak minimum érettségije van, vagy technikus. Azon túl, hogy veszélyes, olykor zajos vagy koszos (bár nem mindig), imádom, mert gondolkodtat folyamatosan, sosincs két egyforma munkanap. A műszakozás pedig, legalábbis a munkarendemben sokkal jobb, mint bármilyen 8 órás munkarend, amiben részem volt. Bőven van szabadidőm is mellette, szerencsére. A páromat sem zavarja, aki hivatalnok, tehát irodai dolgozó.

Egyszerűen szeretem ezt csinálni és inkább vagyok melles lángálló nadrágban, sisakban kint az üzemi területen, mint üljek ingben egy irodában és excel táblázatokat bújjak. Attól mert fizikai dolgozó vagyok, még nem jelenti, hogy ostoba, műveletlen vagy effélék, amiket 10-es felsorolt. Köszönöm.

2018. aug. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
77%
Volt egy munkám időszakosan egy raktárépületben, fizikai meló, de nem az volt az életcélom, hogy ott maradok, a pénz sem volt jó, nekem meg nem volt mindegy, mennyiből tudok megélni egyedül, mással is probléma volt. Tudtam gyorsan váltani, el is jöttem, amint lehetett. Volt ott egy kolléganőm, aki azzal dicsekedett, hogyan lógta végig a sulit, és nem értette, hogy a gyereke miért akar továbbtanulni. Na, ez szerintem nem jó hozzáállás.
2018. aug. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
74%
Alapból nem lenne bajom velük, de az a szar helyzet, hogy ilyenekkel vannak a legrosszabb tapasztalataim mind futó ismeretség, mind párkapcsolat terén, így fenntartások vannak bennem feléjük.
2018. aug. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
78%

#21


Egy céget csak a fizikai munkások tartanak fent? És ki intézi az értékesítést, fordításokat, logisztikát, ki végzi a számításokat stb? Persze egy fizikai munkás csak annyit lát ebből, hogy “papírokat tologatnak”, de ezzel a megnyilvánulással csak a saját tudatlanságodat demonstrálod.

2018. aug. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
41%

Furcsa ezeket a sorokat olvasni.


Nekem sincs diplomám, de van 3 szakmám. CNC programozó, CAD-CAM tervező, illetve van egy PLC programozóim. Emellett van 2 nyelvvizsgám amit megint csak nem a 2 szép szememért adtak. Azért mert egy férfi nem rendelkezik diplomával és fizikai munkát végez (többek között nekem is kell a gépekbe anyagot raknom) nem kell leminősíteni Józsi-hoz, aki az utakon levő kátyúkat foltozza és néha odaokád 1-1 nőnek valami kedves gesztust, általában a fenekük formájáról vagy éppen a párzás egy, nem szalonképes magyar megfelelőjével.


A legmélyebb tisztelettel kérdezném, hogy azoknak a kedves hölgyeknek, akik azt írogatták felettem hogy csak diplomás férfival állnak össze mennyi is a diplomás férjük fizetése? Illetve egyáltalán el tudtak-e helyezkedni a diplomájukkal?

2018. aug. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
20%
#29 A felnőttek világában senkit nem érdekel, mid miért van vagy miért nincs. Csak az számít, hogy van-e, a többi rizsa nem fog meghatni senkit. Magyarul ha te nekiállsz kakaskodni, hogy “dehát a diplomások így meg így”, senki nem fog megsajnálni vagy többre tartani :D Ilyen ez a világ, én a 3 szakmád helyett inkább szereztem volna egy diplomát.
2018. aug. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!