Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban lenézik a fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban lenézik a fizikai munkás férfiakat a nők?

Figyelt kérdés

Már néhány helyen hallottam erről a dologról. Egy kicsit megrémít ez, mert én is melós vagyok, nincsenek diplomáim(még).


18/F


2018. aug. 7. 15:36
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
7%

Én nem nézem le.

>>Legyen cukin (őszintén kedves és empatikus, jószívű)

>>Legyen dögös (Legyen szép és helyes is az arca, alkatra is normális keretek között nézzen ki ---aztakacifántos!:D Ezt jól megfogalmaztam:))

>>Legyen intelligens- lehessen vele érett módon diskurálgatni, ízléstelen poénokat ne süssön el, de ha valami ízléses és tényleg jópofa hozzászólása van, azt pl mondhatja nyugodtan persze:)

2018. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
29%

H ma szinte minden bugrist felvesznek egyetemre es szerezhet diplomat.

Attol meg lehet egy elettelen ember. Ez a baj a magyarral...altalanosit.

Amugy meg aki irta h 3muszakban dolgozik a napon az komuvesre gondolt pl? Mert egy komuves nem dolgozik 3 muszakban.

Es ha a fizikai munkat felvaltjak a robotok...sokdiplomas munkat is felvalt a szamitogep. Es ha mindenki diplomas lenne akkor is rengeteg ember lenne munkanelkuli.

En dogoztam anno Egyetemi sorozoben es ott talalkoztam eletemben a legtobb sotet,bunko,primitiv parasztal.

En azt nezem le aki barmilyen munkat lenez...az ilyen embervalo szanalomra mert annyira felszines es sekelyes.

Es sokan a bufeszakuk miatt hiszik magukat valakinek. Egy ertelmes ember alapbol nem nez le mast...sztm ez hozzatartozik az inteligenciahoz.

Volt pl jogasz baratom...a kapcsilatunk azert ment tonkre mert meguntam h egy unalmas es semmihez nem tudott hozaszolni,ami alap dolgokat illeti. Megsem altalanositok h biztos ilyenek a diplomasok.

En nekem csak egy kis fuvaros cegem van Osztrakiknal.

N26

2018. aug. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
67%
52: miért nem mentél egyetemre, ha minden bugris meg tudja csinálni?
2018. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
35%

# 53

Áruld már el nekem, hogy miért kéne mindenkinek 3-4 évig olyan szakon lennie, ami nem is érdekli, csak azért, mert a képességei meg vannak, hogy elvégezze??? Hogy elmondhassa, hogy diplomás? Milyen kisebbségi komplexus ez? :D

2018. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
26%
Ezért is nincs rendes munkaerő ma Magyarországon, felnőtt egy olyan generáció, ahol már azt próbálták beadni mindenkinek, hogy a kétkezi, fizikai munka ciki, nem lehet megélni belőle. Ezért nem is ment senki kőművesnek, vagy szobafestőnek, burkolónak és még sorolhatnám.
2018. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
46%
A legrosszindulatúbb nevű is diplomás??? Wtf?? Esküdni mertem volna,hogy 8 osztálya van.Tényleg lehet szerezni nulla ésszel is diplomát akkor. Nem kell rá felvágni.
2018. aug. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
84%

# 56

Te mindent elhiszel, amit az interneten látsz? :D

Dehogy diplomás, ahogy baráti társasága sincs. Otthon ül magányosan, és egész nap írogatja az olra a nőket gyalázó kommentjeit.

2018. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
6%

53as vagyok. Talan azert mert nem akartam egyetemre menni? Erre meg nem gondoltal? Ami engem erdekel es jol keresek vele ahoz nem kell diploma.

Van B-s es C-s jogsim. Perfektbeszelek nemetul (nincs nyelvizsgam mert nem akartam!). Lovakkal foglalkozom (belivaglok,szabadidomitas,neha oktatas) es kutyakikebzessel foglalkoztam evekig (trener,orzovedo). Engem ez erdekelt. Es azert is jo nekem ez a valalkozas mert magam isztom be az idomet es jo a bevetel. Van idom mellette bovenasra is. Es ehez a valalkozashoz is penz kellett. Dolgoztam kel munkahelyen is es 2evig gyarban (egy evig sorfelelos voltam). Ott is eleg sok a bekebzelt diplomas,de a gepen ket gombot nem tudott megnyomni mert n birja megjegyezni. De az arca bagy h jaj diplomaja van. De jozan paraszti esze nincs.

A lenyeg h ez tipikus magyar mentalitas.

Nem a vegzetseg teszi az embert...ha az elethez hulye akkor nem sokra megy.

Aztan lehet kotekedni tovabb.

2018. aug. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
52es vagyok*
2018. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
37%
ez a diploma fétis általában addig tart náluk, amíg meg nem akarja őket fektetni egy diploma nélküli sportoló, zenész, modell vagy gazdag vállalkozó
2018. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!