Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban lenézik a fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban lenézik a fizikai munkás férfiakat a nők?

Figyelt kérdés

Már néhány helyen hallottam erről a dologról. Egy kicsit megrémít ez, mert én is melós vagyok, nincsenek diplomáim(még).


18/F


2018. aug. 7. 15:36
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
64%
A lenézés más, mint az, ha valaki nem szeretne olyan emberrel párkapcsolatot, akivel nagyon nagy a szakadék köztük intelligencia terén. Ugyanúgy tisztelem a mosógépszerelőt vagy a kőművest, mint bárki mást, ettől függetlenül nem valószínű, hogy egy párkapcsolatban jól megértenénk egymást egy 8 általánost végzett, sört és energiaitalt vedelő, szotyizó, köpködő segédmunkással.
2018. aug. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
39%

Szanalmas es egyuggyu, szellemileg lerobbant, idejetmult az ember tanulmanyait nezni parvalasztaskor. Nem a diploma teszi kulonlegesse vagy tanulta, kifinomulta egy ember jellemet, hanem inkabb a sajat onnon szelleme.

Utaltam az iskolat, fobiam volt tole, a halalom volt. De komolyan. Nem is nagyon baratkoztunk ossze soha. Egy kivetelevel mindig diplomas baratnoim voltak, sajnos olyan kozegben voltam, a kedves munkatarsaim, futtyszo, “szetba**am a pincid, masik szinten, “szetharapnam a csiklodat babam”. Vannak ilyenek is. De en nem vagyok ilyen. Mert nem akarok ilyen lenni. Ennyi az egesz. Teny es valo, mindenrol lehet velem beszelgetni, de ha a matek jon szoba, kesz, vegem, elvereztem. :D ezt leszamitva, jol elvagyok a diplomas csajokkal. De furcsa, hogy egyik sem tette szova nekem a munkam. Kutyahetkoznapi dolognak vettek. Tobbet lattak mint papirt es tintat, fiatal lanyok voltak, babaarccal, 10/10-es testtel. Nagyszeru jellemmel.

Sok itteni no, peldat vehetne roluk a “nem akarom, hogy olajos kezzel erjen hozzam” 😂 sirva rohogok, (furdesrol te sem hallottal) “csak diplomast kerestem” ELITTTÁÁÁÁRS JUT ESZEMBE 😂😂😂

Jokat nevettem az itteni valaszokon. :)

2018. aug. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:

Jó azt értem, hogy sokan bunkók... De én konkrétan nem az a kategória vagyok, aki csak ennyit tud mondani: "de megb@@@nálak...." Meg azt is értem, hogy nem tartjátok szellemi partnereteknek a melósokat, de viszont az néha bicskanyitogató, ha mondjuk csak 8 általánossal rendelkező csaj csak diplomással pasassal áll szóba. Meg hát ami igazából zavar, hogyha lejön egy irodai nő a műhelybe akkor olyan megvetően tud nézni ránk, hogy kellemetlenül hat. Meg volt aki azt is mondta, hogy a magyar munkásnak elég a 100-120 ezer, többet nem is érdemel. A saját fülemmel hallottam amikor ezt mondta egy mérnöknek.


Meg sokan jönnek azzal ugye, hogy nem állunk egy szintén a diplomásokkal. Ez bizonyára így is van, de annyi hibás tervrajzot adnak ki a kezükből a mérnök kollégák, hogy még mi is észre vesszük, az egyszerű lakatosok, hogy itt valami nem oké. Ezzel nem megbántani akarom őket, hisz ők is emberek, tévedhetnek. De az már nem éppen barátságos felállás, hogy így is legyártatják velünk a főnökeink az eleve hibás rajzok alapján megtervezett termékeket, aztán ha Németországból visszaküldik a hibás árut, mi tőlünk veszik el a bónusz és prémium pénzeket, a tervező meg csak annyit mond, "hupsz!" Szarba se vesznek bennünket, kicsit rosszul esik ez.

2018. aug. 7. 17:21
 34/66 anonim ***** válasza:
52%

#30 Igen tudom, milyen világot élünk. De rá van írva kinek milye van?

Egy szót sem szóltam a diplomás férfiakról, de nem láttam értelmét diplomát szerezni. Nekem az nem pálya, hogy alkalmaz egy multi, betanít 1 év alatt a munkakörömre és onnantól kezdve monoton robotolás neki napi 8 órában. Így meg én osztom be a saját időmet, tőlem függnek egyes cégek, illetve ha valami nem tetszik és szóvá teszem nem azt mondják hogy: Köszönjük, az ajtó arra van, hanem ugranak minden szavamra. Kicsit elkanyarodtam csak éreztetem a különbséget köztem meg egy diplomás férfi között. Arra hogy vannak orvosok meg ügyvédek stb. ne menjünk bele mert megint más kategória.

2018. aug. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
39%
Ui: mar reg nem dolgozom az epitoiparban. A keresetrol meg annyit, hogy neveloapam komuves egy magyarorszagi cegnel. Hetente van fizetes. Es tenyleg minden rosszindulat nelkul irom le, meg nem is erdekel ki mit gondol, vagy mond. Csak azert irom le, hogy mennyit is keresnek a jo szakmunkasok. Heti fizetest valasztott, mert igy jobb anyumeknak, igy jon be kezhez neki 230-260E ft hetente. Bar o mar tobb mint 10 eve ott van. Es kifokoztak epitesvezetonek. Pedig amikor kezdtuk....egyutt cipeltuk a cementeszsakokat a hatodikra lepcson...8 ezerert/nap. Ugyan ennel a cegnel. En 3 evet birtam ki ott. Fizikailag nagyon faraszto volt nekem. O jobban birta.
2018. aug. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
59%
Az a vicc hogy sokan még mindig azt hiszik hogy az intelligencia összefügg a diplomával, az ostobaság meg a szakmunkással. Holott rengeteg példa van az ellenkezőjére, hogy a diplomásnak gőze nincs semmiről, a szakmunkásnak viszont sokkal több sütni valója van mint azt kinézik belőle. A józan paraszti ész egyszerűen vagy jut valakinek, vagy nem. Azt tanulással nem lehet megszerezni. Ezért aki szerint diplomásként csak diplomással tudna normális beszélgetést folytatni az a saját ostobaságát mutatja be.
2018. aug. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
47%

#28. Nyugi, nem mindenki tud elhelyezkedni a szakmájában és fizikai munkára kényszerül. Elhiheted, hogy össze lehetne a melósok közül kaparni annyi magasabb végzettségű embert, amennyi a cég működéséhez kell.

32/f

2018. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
40%

Jajj ez a diplomás gondolkodás, intelligencia téma... nincs diplomám, igaz programozóként dolgozom.

Nem tudok a diplomásokkal se jobban beszélgetni asztrofizikáról, technikai dolgokról, sem társadalmi problémákról, mert semmivel se kevésbé sekélyesebbeb mint bármilyen diploma nélküli ember, csak az orrukat fenn.


Nem egy wc papírtól függ az intelligencia, bár ezt tanítják a felsőoktatásban (voltam benne), de én csak a nevetést próbáltam visszatartani :)

2018. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
95%

Nekem az apám villanyszerelő volt, mostohaapám meg az építőiparban van jelenleg is. Nő létemre (aki csúnya diplomás) simán tudok SZÉPEN csempézni (eszméletlen okádék munkád ad ki a kezéből néhány "szakember"), parkettázni, festeni, konnektort átszerelni, falat vésni stb. Kb 8 éves koromtól vittek az építőmunkákra és hajrá... Itt ismerkedtem meg rengeteg csodás építőmunkással, aminek hatására eldöntöttem, hogy SOHA nem szeretnék párkapcsolatot velük. Ennyi pedofil hulladékot, döbbenet.

De: dolgoztam több helyen (diákmunkásként és felnőttként is). Csomó emberrel találkoztam, akik pl OKJ-val gépeket szereltek, targoncások stb, akikkel soha nem volt bajom és nagyon kedveltem őket. Kedvesek voltak, udvariasak, humorosak és igen, a legtöbben foglaltak, nem véletlenül :D A fizikai munkásoknak is vannak különböző fajtái, nem kéne egybe sorolni mindenkit.

2018. aug. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
68%

A diploma semmit nem jelent. Ennek ellenére sokan verik a mellüket, hogy "én diplomás vagyok, nekem csak diplomás férfi/nő kell".


Nekem van egy kegyelemkettes Bsc-m. Most akkor én vagyok a nők álma? :D


Az egyetemi éveim arról szóltak, hogy minden nap reggel 6-ig buli aztán délutánig alvás. Könnyebb volt, mint a középiskola.


Oké, hogy diploma és diploma között különbség van, de itt most en block egy bármilyen diploma meglétéről illetve nem meglétéről folyik a vita, és ebbe a világ leggagyibb Bsc-je is beletartozik. Szóval akinek fontos a diploma, az legalább differenciáljon az írásában, mert így önmagának mond ellent.


diplomás 23/F

2018. aug. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!